drzewo genealogiczne rodziny Umińscy, Madalińscy, Morawscy, Kucharscy, Jendryczka, Łopacinscy, Braunek, Karłowscy

Indeks chronologiczny
1460-1469 1470-1479 1480-1489 1490-1499 1500-1509 1510-1519 1520-1529 1530-1539 1540-1549 1550-1559 1560-1569 1570-1579 1580-1589 1590-1599 1600-1609 1610-1619 1620-1629 1630-1639 1640-1649 1650-1659 1660-1669 1670-1679 1680-1689 1690-1699 1700-1709 1710-1719 1720-1729 1730-1739 1740-1749 1750-1759 1760-1769 1770-1779 1780-1789 1790-1799 1800-1809 1810-1819 1820-1829 1830-1839 1840-1849 1850-1859 1860-1869 1870-1879 1880-1889 1890-1899 1900-1909 1910-1919 1920-1929 1930-1939 1940-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1790 a 1799Indeks chronologiczny [1790 - 1799] - 29

1Bajer Jan *około 1790 +przed 1850 Zgierz  
2Braunek Florian , Antoni Błażej *03-02-1797 Grudna par.Rogoźno +11-02-1871 Pogrzybów   
3Braunek Józef, Tadeusz *20-10-1794 Grudna par.Rogoźno +23-12-1847 Wieszkowo   
4Braunek Małgorzata, Jadwiga /Budziszewska/ *11-06-1796 Grąbków par.Jutrosin +15-02-1870 Pogrzybów /Lubiń/   
5Chełmicka Domicela, Justyna *07-07-1795 Zbrudzewo p.Śrem   
6Chełmicka Felicja , Antonina *09-06-1797   
7Chełmicka Nepomucena, Teofila *20-05-1797 Swarzędz   
8Chełmicki Aleksy, Kiljan *31-07-1790 Zbrudzewo p.Śrem +27-12-1823   
9Chełmicki Piotr, Alkantary, Felicjan *12-11-1792 Zbrudzewo p.Śrem +11-06-1876   
10Iwanowska Maria /Madalińska/ *około 1796   
11Kucharski Ignacy *08-02-1795 Stary Gołębin +02-10-1849 Brześnica   
12Lehmann Antoni *około 1795  
13Lehmann Genowefa /Jańska/ *1793  
14Leszczyńska Agata *1793   
15Leszczyńska Anna /Borzym h.Kuczaba/ *1795   
16Leszczyńska Antonina *1796   
17Leszczyński Ignacy *1795   
18Leszczyński Paweł *1790 Lesznia pow.Bielsk Podlaski   
19Lubiatowski Walenty *około 1791  
20Madaliński Józef /Madaliński h.Laryssa/ *1794 +26-12-1863 Szczepankowo /Ostroróg/   
21Madaliński Marcin *około 1790 +1854   
22Madaliński Mikołaj, Xawery, Stanisław *20-12-1797 Mirosławice +1866   
23Moraczewski Aleksander *około 1792  
24Nawrocka Katarzyna /Madalińska/ *przed 1798 +po 1840  
25Nawrocki Michał *1793  
26Piątkowski Michał *około 1792  
27Święcicka Aleksandra, Konstancja Marja /Braunek/ *15-02-1796 Grudna par.Rogoźno   
28Ulatowski Rafał, Seweryn *24-10-1798 Śmieszkowo   
29Umińska Wiktoria /Jabłońska/ *około 1797   
Polecane strony: Strona Rodu Chełmickich  Dynamiczny Herbarz Rodzin Polskich  Potomkowie Sejmu Wielkiego
moje firmowe strony o drukarkach: Online  Etykiety ogrodnicze    sklep z akcesoriami dla Szkółek   SEIKO drukarki igłowe i rejestratory czasu
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" firmy PL-SOFT S.C