drzewo genealogiczne rodziny Umińscy, Madalińscy, Morawscy, Kucharscy, Jendryczka, Łopacinscy, Braunek, Karłowscy

Indeks chronologiczny
1460-1469 1470-1479 1480-1489 1490-1499 1500-1509 1510-1519 1520-1529 1530-1539 1540-1549 1550-1559 1560-1569 1570-1579 1580-1589 1590-1599 1600-1609 1610-1619 1620-1629 1630-1639 1640-1649 1650-1659 1660-1669 1670-1679 1680-1689 1690-1699 1700-1709 1710-1719 1720-1729 1730-1739 1740-1749 1750-1759 1760-1769 1770-1779 1780-1789 1790-1799 1800-1809 1810-1819 1820-1829 1830-1839 1840-1849 1850-1859 1860-1869 1870-1879 1880-1889 1890-1899 1900-1909 1910-1919 1920-1929 1930-1939 1940-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1800 a 1809Indeks chronologiczny [1800 - 1809] - 40

1Aksamitowski August, Anioł *1804  
2Bajer Aniela /Radziątkowska/ *około 1807 +po 1850  
3Borzęcki Damazy, Piotr *19-10-1803 Wola Śmiełowska +26-01-1874 Warszawa   
4Borzęcki Tadeusz *1800 +11-06-1887   
5Braunek Emiljana, Antonina *30-06-1806 Grudna par.Rogoźno   
6Braunek Ferdynand, Wincenty Stanisław *21-02-1803 Grudna par.Rogoźno +1831   
7Chełmicka Paulina, Franciszka, Anna /Muentzberg/ *18-06-1803 Gniezno +04-11-1877 Poznań   
8Chmielewski Adam *około 1809 +przed 1867  
9Czochron Antoni *1809 Sepno par.Sobota  +12-10-1809 Sepno par.Sobota    
10Gapińska Barbara /Nawrocka/ *1800  
11Kliszewska Emilja /Dębecka/ *około 1800  
12Krzyżanowska Marianna *1805  
13Krzyżanowski Józef *1800  
14Krzyżanowski Nemezy *1800  
15Kucharska Elżbieta *10-1807 +18-08-1808 Gołębin Stary   
16Kurowska Aniela, Teofila /Braunek/ *03-08-1805 +07-11-1869   
17Kurowski Walerjan, Paulin, Agaton *13-12-1805 Poznań   
18Lubiatowska Agnieszka /Ciesielska/ *około 1803  
19Madalińska Nepomucena, Joanna /Billewicz (Bilewicz)/ *około 1801 +15-03-1865 Poznań   
20Mellerowicz Antoni *1800   
21Mellerowicz Urszula /Kucharska/ *1803   
22Mielcarzewicz Roch *około 1800   
23Nawrocki Paweł *około 1801  
24Piątkowska Paulina /Krysztofowicz/ *około 1803  
25Sosnowska Józefa /Madalińska/ *około 1800 +1853   
26Sośnicka Wiktoria /Radoszewska/ *około 1809 +26-01-1882 Koszkowo par.Borek  
27Sośnicki Jakub (Józef) *około 1803  
28Tomaszewska Agnieszka /Bilewicz/ *około 1800 Świerczyna ? +po 1845  
29Trzebińska Julia /Karłowska/ *27-11-1809 Dobiejewo +25-01-1879 Będzitówko   
30Trzebiński Ignacy *około 1801 Będzitowo +1865 Będzitowo   
31Ulatowska Katarzyna, Salomea *08-09-1803 Leśniewo par. Łubowo   
32Ulatowska Marjanna, Magdalena *04-08-1802 Lulin par. Żydowo   
33Ulatowski Piotr *02-06-1800 Śmieszkowo par.Czarnków   
34Zaborowska Teodozja /Krzyżanowska/ *około 1807 +15-04-1862 Łubkowszczyzna pod Nieświeżem  
35Zaborowski Antoni *1800  
36Ziołecki Apolinary *1802 +04-09-1807 Poznań   
37Ziołecki Hipolit, Józef Walenty *08-02-1804 Poznań +13-09-1807 Poznań   
38Ziołecki Karol, Jan, Chryzostom *1802 +01-01-1870 Leszno   
39Ziołecki Roman, Florenty *23-02-1805 Poznań +24-04-1879 Kościan   
40Ziołecki Teofil, Tomasz *20-12-1806 Poznań +28-12-1806 Poznań   
Polecane strony: Strona Rodu Chełmickich  Dynamiczny Herbarz Rodzin Polskich  Potomkowie Sejmu Wielkiego
moje firmowe strony o drukarkach: Online  Etykiety ogrodnicze    sklep z akcesoriami dla Szkółek   SEIKO drukarki igłowe i rejestratory czasu
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" firmy PL-SOFT S.C