drzewo genealogiczne rodziny Umińscy, Madalińscy, Morawscy, Kucharscy, Jendryczka, Łopacinscy, Braunek, Karłowscy

Indeks chronologiczny
1460-1469 1470-1479 1480-1489 1490-1499 1500-1509 1510-1519 1520-1529 1530-1539 1540-1549 1550-1559 1560-1569 1570-1579 1580-1589 1590-1599 1600-1609 1610-1619 1620-1629 1630-1639 1640-1649 1650-1659 1660-1669 1670-1679 1680-1689 1690-1699 1700-1709 1710-1719 1720-1729 1730-1739 1740-1749 1750-1759 1760-1769 1770-1779 1780-1789 1790-1799 1800-1809 1810-1819 1820-1829 1830-1839 1840-1849 1850-1859 1860-1869 1870-1879 1880-1889 1890-1899 1900-1909 1910-1919 1920-1929 1930-1939 1940-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1810 a 1819Indeks chronologiczny [1810 - 1819] - 21

1Borowicz Nepomucena /Nawrocka/ *23-12-1818 Potulice +09-07-1886 Gogolewo  
2Bronikowski Antoni, Marceli *1817   
3Czochron Kazimierz, Telesfor *około 1811 Sepno par.Sobota ? +01-03-1883 Garby par.Tulce /Tulce /   
4Karłowska Franciszka /Trzcińska/ *1810 Popowo   
5Karłowski Maksymilian *1813 +22-12-1871 Czerniak k.Mogilna   
6Karłowski Xawery, Franciszek *17-05-1819 +26-09-1861 Dobieszewo par.Smogulec /Smogulec/   
7Karwowska Ferdynanda /Białoskórska h.Habdank/ *około 1814 +26-01-1898 Inowrocław  
8Karwowski Adam *1812 +11-08-1886 Leszno  
9Kliszewska Józefa, Marjanna *22-03-1819 Jarocin  
10Kucharska Florentyna, Franciszka Nepomucena /Nawrocka/ *1816 Potulice +przed 1896   
11Łopacińska Anna /Figas/Bartkowska/ *około 1813 +przed 1888  
12Łopacińska Marianna /Dobroć/ *około 1819 +przed 1849  
13Mielcarzewicz Kornelja, Ludwina /Czochron/ *01-11-1810 Sepno par.Sobota  +06-07-1877 Gądki   
14Milewska Józefa /Sarnowska/ *1818 +1895 Berlin  
15Milewski Witold, Franciszek *04-10-1817 Poznań +19-04-1889 Poznań  
16Moraczewska Walentyna, Teofila *05-02-1818 Nieczajna par. Objezierze  
17Moraczewski Anastazy *1817 Nieczajna par.Objezierze +13-12-1817 Nieczajna par. Objezierze  
18Nawrocki Józef *1814 Potulice  
19Rymarkiewicz Wiktoria /Ziołecka/ *około 1813   
20Ziołecka Matylda /Aksamitowska h.Gryf/ *1813 +1851   
21Ziołecka Tekla *około 1816   
Polecane strony: Strona Rodu Chełmickich  Dynamiczny Herbarz Rodzin Polskich  Potomkowie Sejmu Wielkiego
moje firmowe strony o drukarkach: Online  Etykiety ogrodnicze    sklep z akcesoriami dla Szkółek   SEIKO drukarki igłowe i rejestratory czasu
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" firmy PL-SOFT S.C