drzewo genealogiczne rodziny Umińscy, Madalińscy, Morawscy, Kucharscy, Jendryczka, Łopacinscy, Braunek, Karłowscy

Indeks chronologiczny
1460-1469 1470-1479 1480-1489 1490-1499 1500-1509 1510-1519 1520-1529 1530-1539 1540-1549 1550-1559 1560-1569 1570-1579 1580-1589 1590-1599 1600-1609 1610-1619 1620-1629 1630-1639 1640-1649 1650-1659 1660-1669 1670-1679 1680-1689 1690-1699 1700-1709 1710-1719 1720-1729 1730-1739 1740-1749 1750-1759 1760-1769 1770-1779 1780-1789 1790-1799 1800-1809 1810-1819 1820-1829 1830-1839 1840-1849 1850-1859 1860-1869 1870-1879 1880-1889 1890-1899 1900-1909 1910-1919 1920-1929 1930-1939 1940-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1820 a 1829Indeks chronologiczny [1820 - 1829] - 45

1Brechan Nepomucena /Karłowska/ *1822 +1895   
2Bronikowska Albertyna, Dominika, Marcelina /Święcicka/ *01-02-1824 Gorzyczki   
3Chełmicki Antoni *1822 +11-11-1889 /Warszawa - Powązki/   
4Chełmicki Florentyn, Wincenty *22-02-1827 +17-08-1905   
5Chełmicki Jan, Nepomucen *14-05-1821 +22-05-1879   
6Chełmicki Józef, Benedykt *11-03-1825 +11-04-1876   
7Chełmicki Julian, Stanisław *18-04-1825 +31-05-1909   
8Chełmicki Teofil *1824 +30-09-1825   
9Chełmicki Wiktor *17-10-1823 +10-01-1902   
10Chełmicki Witold *przed 1826 +około 1826   
11Chełmicki Zefiryn *1822 +19-10-1852   
12Karłowska Pamella, Wirginia /Radzimińska/ *11-10-1822   
13Karłowska Tekla /Czapska/ *1828   
14Karłowski Mateusz *17-03-1821 Liszkowo +07-09-1882 Poznań   
15Kliszewska Rozalja, Regina *04-09-1824 Zielniki +07-02-1873 Chocz /Środa/  
16Kliszewska Teodozja, Kassylda *30-08-1823 Pierzchno  
17Kliszewski Teodor *08-02-1822 Pierzchno  
18Lehmann Maksymilian, Teodor *03-11-1826 Ostrów  
19Lehmann Tadeusz, Rafał *14-10-1822 Ostrów +1864 Śrem  
20Leszczyńska Izabela *1825   
21Leszczyńska Paulina *1829   
22Leszczyńska Wiktoria *1820   
23Lewandowski Julian *1822 +1892   
24Łopaciński Marcin *około 1822  
25Madalińska Julianna /Lubiatowska/ *około 1829 Dubin ?   
26Madalińska Petronella, Franciszka *26-05-1820 Świerczyna +10-06-1886 Orchowo   
27Madalińska Teofila, Weronika *25-03-1825 Wyciążkowo par.Leszno   
28Madaliński Józef *06-01-1829 Obrowo par.Obrzycko +05-11-1902 Dębicz /Mączniki/   
29Madaliński Stanisław *28-04-1823 Wyciążkowo par.Goniębice pow.Leszno   
30Madaliński Walerian, Mikołaj *01-12-1821 Niepruszewo   
31Nawrocka Barbara, Józefa Rozalia *1821  
32Nawrocka Teofila /Piątkowska/ *około 1827  
33Nawrocki Franciszek *06-01-1824 Cykówko +07-10-1897 Kórnik  
34Niesiołowska Konstancja /Piątkowska/ *około 1825  
35Niesiołowski Ignacy *około 1822  
36Nowak Maciej *około 1822 par. Łabiszyn  
37Rymarkiewicz Jan *przed 1825 +1889   
38Szuman Norbert *1829 +16-02-1897   
39Święcicki Antoni, Emil, Jan *08-03-1823 Gorzyczki +03-10-1871 Dębina las par. Wiry   
40Święcicki Józef, Dominik, Antoni *16-03-1822 Gorzyczki +20-07-1837 Oczkowice   
41Święcicki Tadeusz, Xawery, Florian *26-08-1826 Oczkowice   
42Umiński Antoni, Tytus *06-07-1826 Grabów    
43Umiński Brunon, Adam *1825 Grabów  +02-04-1846 Zgierz   
44Ziołecka Ewa /Lossow h. Ryś/ *22-03-1822 Tworzanice +25-05-1890 Kościan /Racoć/   
45Znaniecki Hygin *11-01-1826 +21-11-1881  
Polecane strony: Strona Rodu Chełmickich  Dynamiczny Herbarz Rodzin Polskich  Potomkowie Sejmu Wielkiego
moje firmowe strony o drukarkach: Online  Etykiety ogrodnicze    sklep z akcesoriami dla Szkółek   SEIKO drukarki igłowe i rejestratory czasu
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" firmy PL-SOFT S.C