drzewo genealogiczne rodziny Umińscy, Madalińscy, Morawscy, Kucharscy, Jendryczka, Łopacinscy, Braunek, Karłowscy

Indeks chronologiczny
1460-1469 1470-1479 1480-1489 1490-1499 1500-1509 1510-1519 1520-1529 1530-1539 1540-1549 1550-1559 1560-1569 1570-1579 1580-1589 1590-1599 1600-1609 1610-1619 1620-1629 1630-1639 1640-1649 1650-1659 1660-1669 1670-1679 1680-1689 1690-1699 1700-1709 1710-1719 1720-1729 1730-1739 1740-1749 1750-1759 1760-1769 1770-1779 1780-1789 1790-1799 1800-1809 1810-1819 1820-1829 1830-1839 1840-1849 1850-1859 1860-1869 1870-1879 1880-1889 1890-1899 1900-1909 1910-1919 1920-1929 1930-1939 1940-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1830 a 1839Indeks chronologiczny [1830 - 1839] - 46

1Bajer Antonina *01-01-1834 Zgierz  
2Braunek ? *19-12-1833 Oczkowice +19-12-1833 Oczkowice   
3Braunek Józef, Tadeusz Wincenty *11-02-1835 Oczkowice +07-10-1909 Jarosławiec /Środa/   
4Braunek Witold, Ludwik Jan Nepomucen *29-06-1837 Wieszkowo par.Lubiń +26-10-1847 Wieszkowo /Lubiń/   
5Braunek Władysława, Agnieszka /Kliszewska/ *19-02-1838 Zielniki +01-05-1909 Jarosławiec /Środa/   
6Braunek Włodzimierz, Józef, Florian *17-03-1836 Oczkowice +12-03-1839 Wieszkowo   
7Burzyński Jan *około 1835  
8Chełmicki Bolesław *18-01-1832 +25-10-1892   
9Chełmicki Justynian *06-09-1836 +23-08-1870   
10Chełmicki Kazimierz, Faustyn *02-02-1838 +1886   
11Chełmicki Wojciech, Józef *23-04-1835 +02-09-1919   
12Czochron Lucyna /Zaborowska/ *1838 +16-06-1864 Gądki /Tulce /   
13Dembiński Teodor *1834   
14Kliszewska Łucja *21-10-1835 Zielniki  
15Kliszewski Władysław *1831 +02-05-1834 Zielniki  
16Kozłowska Konstancja /Madalińska/ *20-02-1831 Obrowo par.Obrzycko +26-04-1921   
17Kucharski Ignacy, Jan *19-06-1838 Piotrowo, par. Głuchowo +28-06-1881 Kajetanów k.Giełczwi   
18Kucharski Nikodem, Michał *08-09-1836 Piotrowo, par. Głuchowo +09-11-1908 Śrem   
19Kurowska Helena *1834 +19-04-1837 Chaławy   
20Kurowska Zofia, Ludwika, Marjanna *15-05-1837 Chaławy   
21Kurowski Bolesław *27-12-1832 Sierakowo p.Rawicz   
22Kurowski Dobrosław, Kazimierz, Zygmunt *02-01-1835 Sierakowo p.Łaszczyn   
23Lehmann Nepomucena /Konikiewicz/ *1837 Śrem  
24Leszczyńska Marianna *1830   
25Leszczyńska Marianna /Świerczewska/ *1832   
26Leszczyński Wiktor *1839   
27Leszczyński Zygmunt *1831   
28Lewandowska Stanisława /Ziołecka/ *1832 Poznań +1892 Zaniemyśl   
29Madaliński Ignacy, Nepomucen *25-11-1838 Chlewiska par. Kaźmierz +13-05-1912 Śrem   
30Madaliński Juliusz (Julian), Antoni *22-05-1833 Obrowo par.Obrzycko   
31Morawski Jan, Kanty *około 1836 +05-03-1905 Śrem  
32Nowak Franciszka, Maria /Borowiak/ *około 1835  
33Rożańska Jadwiga /Drojecka/ *15-10-1836 Chłapowo  
34Rożański Stanisław, Kostka *około 1831 +27-10-1894 Padniewo pow.Mogilno  
35Smykowska Marianna (Maria) /Walczak/ *około 1835   
36Smykowski Józef *około 1835 +przed 1897   
37Sośnicka Tekla *6-1835 Kolnice par.Nowe Miasto  
38Sośnicki Maksymilian *20-01-1837 Kolnice par.Nowe Miasto +02-02-1838 Kolnice par.Nowe Miasto  
39Sośnicki Piotr, Paweł *6-1833 Góra +18-09-1883 Koszkowo par.Borek  
40Trzebiński Jan *po 1831   
41Trzebiński Józef *po 1831   
42Umińska Maryanna, Rozalia /Bajer (Bawarowska)/ *20-03-1832 Zgierz +05-02-1858 1962   
43Wicherska Michalina, Antonina /Madalińska/ *29-09-1834 Par. Obrzycko +27-09-1922 Katowice   
44Ziołecka Matylda, Wincencja *21-09-1835 Wyspa Zaniemyska +27-02-1837 Poznań   
45Ziołecki Bernard *1838 +1917   
46Znaniecka Antonina /Czaykowska/ *11-06-1835 +05-04-1918  
Polecane strony: Strona Rodu Chełmickich  Dynamiczny Herbarz Rodzin Polskich  Potomkowie Sejmu Wielkiego
moje firmowe strony o drukarkach: Online  Etykiety ogrodnicze    sklep z akcesoriami dla Szkółek   SEIKO drukarki igłowe i rejestratory czasu
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" firmy PL-SOFT S.C