drzewo genealogiczne rodziny Umińscy, Madalińscy, Morawscy, Kucharscy, Jendryczka, Łopacinscy, Braunek, Karłowscy

Indeks chronologiczny
1460-1469 1470-1479 1480-1489 1490-1499 1500-1509 1510-1519 1520-1529 1530-1539 1540-1549 1550-1559 1560-1569 1570-1579 1580-1589 1590-1599 1600-1609 1610-1619 1620-1629 1630-1639 1640-1649 1650-1659 1660-1669 1670-1679 1680-1689 1690-1699 1700-1709 1710-1719 1720-1729 1730-1739 1740-1749 1750-1759 1760-1769 1770-1779 1780-1789 1790-1799 1800-1809 1810-1819 1820-1829 1830-1839 1840-1849 1850-1859 1860-1869 1870-1879 1880-1889 1890-1899 1900-1909 1910-1919 1920-1929 1930-1939 1940-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1840 a 1849Indeks chronologiczny [1840 - 1849] - 40

1Burzyńska Kunegunda /Głuszek/ *około 1845  
2Chełmicki Marcin, Władysław, Karol *21-10-1841 +30-08-1864   
3Chełmicki Tadeusz, Feliks *22-11-1842 +26-03-1865   
4Dembińska Albertyna, Brygida Konstancja /Braunek/ *10-10-1840 Wieszkowo par.Lubiń +22-02-1921 /Sławsko/   
5Galińska Ludwika /Brodzka/ *23-04-1848 Pobiedziska  
6Karłowska Eugenia /Dembińska/ *23-04-1844 +02-08-1882   
7Karłowska Wanda *10-11-1848 +06-12-1919   
8Karłowska Wanda, Helena /Rogalińska/ *1847 +20-10-1919 Poznań   
9Karłowski Leon *30-05-1845 Słupowa  +12-04-1895 Grąbków par.Jutrosin   
10Karłowski Władysław *05-07-1844 +03-04-1909   
11Karpińska Zofia, Walentyna /Grabowska/ *14-02-1842 Raducz +1867  
12Karwowski Jan, Andrzej *1849 +1885  
13Karwowski Stanisław *25-02-1848 Leszno +1917  
14Kliszewska Karolina, Eustachja *19-09-1841 Zielniki  
15Koehler Klemens, Juliusz  *09-07-1840 Bydgoszcz +12-01-1901 Poznań /Poznań Cmentarz Zasłużonych Wielkopolan/   
16Kucharska Anna /Kutzner/ *około 1842 + Śrem   
17Kucharska Helena /Niesiołowska/ *około 1848 Turew pow.Kościan   
18Kucharska Józefa, Maria *18-03-1840 Piotrowo, par. Głuchowo   
19Kucharska Pelagia, Matylda *01-03-1846 Brześnica   
20Kucharska Władysława /Nawrocka/ *1847 Wielkopolska +23-05-1929 Lublin /Lublin, cmentarz przy Lipowej/   
21Kucharski Franciszek *25-01-1842 Piotrowo, par. Głuchowo +1918 Giełczew   
22Kucharski Ksawery, (Henryk) *14-08-1849 Turew pow.Kościan +19-07-1918 Turew pow.Kościan   
23Kucharski Walerian (Walery) *30-04-1844 Brześnica +30-05-1863 Orchowo   
24Łopacińska Rozalia /Ławińska/ *1843  
25Madalińska Florentyna (Franciszka), Marianna *29-04-1842 Chlewiska par. Kaźmierz +06-06-1886   
26Madalińska Kordula /Sośnicka/ *01-10-1840 Borek +02-05-1909 Dębicz /Mączniki/   
27Madalińska Ludwika, Florentyna /Kucharska/ *03-04-1849 Brześnica +19-02-1941 Bydgoszcz /Śrem/   
28Milewski Kazimierz *1849 +30-01-1930 Poznań  
29Obrąpalska Paulina /Milewska/ *1847 +1926  
30Paliszewski Władysław *28-12-1845 Gębice +05-09-1908 Gębice  
31Sławska Konstancja, Tekla, Wiktoria /Ziołecka/ *17-03-1848 Poznań +22-05-1913   
32Sławski Stanisław *1841 +09-09-1913   
33Szuman Helena, Katarzyna Kordula /Braunek/ *01-12-1842 Wieszkowo par.Lubiń +21-07-1916 Poznań   
34Trzebińska Helena /Karłowska/ *23-12-1847 +11-06-1933 Będzitowo /Lisewo Kościelne/   
35Trzebiński Erazm *około 1848 +10-08-1913 Będzitowo   
36Umińska Pelagia /Ostrowska/ *około 1840   
37Wicherski Bonawentura, Jakub *12-12-1841 Katarzynów pow.Rawicz +17-01-1897 Września   
38Ziołecki Jan, Wiktoryn, Edward *06-09-1846 Poznań   
39Ziołecki Roman, Maciej *15-07-1842 Poznań +03-03-1910 Zakopane /Poznań Św.Wojciech/   
40Ziołecki Władysław, Karol, Roger *30-03-1844 Poznań +1870   
Polecane strony: Strona Rodu Chełmickich  Dynamiczny Herbarz Rodzin Polskich  Potomkowie Sejmu Wielkiego
moje firmowe strony o drukarkach: Online  Etykiety ogrodnicze    sklep z akcesoriami dla Szkółek   SEIKO drukarki igłowe i rejestratory czasu
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" firmy PL-SOFT S.C