drzewo genealogiczne rodziny Umińscy, Madalińscy, Morawscy, Kucharscy, Jendryczka, Łopacinscy, Braunek, Karłowscy

Indeks chronologiczny
1460-1469 1470-1479 1480-1489 1490-1499 1500-1509 1510-1519 1520-1529 1530-1539 1540-1549 1550-1559 1560-1569 1570-1579 1580-1589 1590-1599 1600-1609 1610-1619 1620-1629 1630-1639 1640-1649 1650-1659 1660-1669 1670-1679 1680-1689 1690-1699 1700-1709 1710-1719 1720-1729 1730-1739 1740-1749 1750-1759 1760-1769 1770-1779 1780-1789 1790-1799 1800-1809 1810-1819 1820-1829 1830-1839 1840-1849 1850-1859 1860-1869 1870-1879 1880-1889 1890-1899 1900-1909 1910-1919 1920-1929 1930-1939 1940-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1850 a 1859Indeks chronologiczny [1850 - 1859] - 40

1Bryliński Jan *około 1856 +1950 Wierzchosławice  
2Chełmicki Jan *28-12-1856 Kleparz   
3Chełmicki Napoleon *15-08-1857 Maniewo +27-10-1921 Krotoszyn   
4Chełmicki Tomasz *28-12-1850   
5Danielski Franciszek *1853  
6Hoffman Kazimiera /Czochron/ *31-08-1858 +23-10-1916   
7Karłowska Aniela, Anna, Hipolita *04-04-1853 Słupowa  +06-04-1902   
8Karłowska Bonawentura, Franciszka *14-07-1857 Słupowa  +13-12-1857 Słupowa par. Smogulec   
9Karłowska Bronisława, Walentyna, Pamilla *16-01-1856 Dobieszewo   
10Karłowska Eugenina, Józefa, Xawera, Pelagia *04-03-1859 Słupowa  +1877   
11Karłowska Maria *przed 1850   
12Karłowska Marya  *około 1857   
13Karłowski Aleksander *1850 +17-06-1896 Dakowe   
14Karłowski Bronisław, Mateusz *21-08-1855 Słupowa  +15-08-1930   
15Karłowski Franciszek *1858   
16Karłowski Kazimierz, Eugeniusz, Witold *03-03-1852 Słupowa  +1917 Poznań   
17Karłowski Mieczysław, Anastazy, Xawery *16-01-1854 Dobieszewo   
18Karłowski Stanisław *14-02-1851 Dobieszewo +28-07-1927 Mystki   
19Karwowska Maria /Pstrokońska h.Paparona/ *około 1852 +18-01-1917  
20Koehler Wanda, Romana /Ziołecka/ *29-03-1856 Kościan +25-12-1926 Poznań /Poznań Cmentarz Starofarny/   
21Leszczyńska Joanna /Czaczkowska/ *1859 Czaczki Wielkie pow. Bielsk Podlaski +16-04-1898 Jedlno k/Radomska   
22Leszczyński Jan *1857   
23Leszczyński Wiktor *10-11-1858 Lesznia pow.Bielsk Podlaski + Jedlno k/Radomska   
24Łopacińska Apolonia /Zwolińska/ *1850  
25Łopacińska Franciszka /Jarzębińska/ *około 1853 +przed 1885  
26Łopacińska Wiktoria /Stopińska/ *1859 + Sukowy  
27Łopaciński Antoni *1854  
28Łopaciński Jan *1850 + Sukowy  
29Milewski Bronisław *1853 +26-10-1926  
30Milewski Józef *1859 +1916  
31Milewski Ludwik *1851 +1900  
32Milewski Stanisław *1856 +1921  
33Morawska Magdalena /Bielawska/ *około 1850 +17-10-1892 Gniezno  
34Ogiński Adam *około 1858   
35Paliszewska Maria /Wyssogota-Zakrzewska/ *03-08-1854 Osiek  +28-04-1931 Gębice  
36Rapacka Jadwiga, Teodora /Chełmicka/ *1852   
37Tabaczyńska Władysława /Znaniecka/ *1853 +1919  
38Umiński Edmund *11-02-1855 Strzałków par. Noworadomsk (Radomsko) +07-09-1911 Łącko k/Szczawnicy   
39Ziołecka Aniela, Hutten /Czapska h.Leliwa/ *03-10-1855 +03-11-1934 Poznań /Poznań św.Marcin/   
40Ziołecki Rajmund, Bolesław *30-08-1854 Kościan +1907   
Polecane strony: Strona Rodu Chełmickich  Dynamiczny Herbarz Rodzin Polskich  Potomkowie Sejmu Wielkiego
moje firmowe strony o drukarkach: Online  Etykiety ogrodnicze    sklep z akcesoriami dla Szkółek   SEIKO drukarki igłowe i rejestratory czasu
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" firmy PL-SOFT S.C