drzewo genealogiczne rodziny Umińscy, Madalińscy, Morawscy, Kucharscy, Jendryczka, Łopacinscy, Braunek, Karłowscy

Indeks chronologiczny
1460-1469 1470-1479 1480-1489 1490-1499 1500-1509 1510-1519 1520-1529 1530-1539 1540-1549 1550-1559 1560-1569 1570-1579 1580-1589 1590-1599 1600-1609 1610-1619 1620-1629 1630-1639 1640-1649 1650-1659 1660-1669 1670-1679 1680-1689 1690-1699 1700-1709 1710-1719 1720-1729 1730-1739 1740-1749 1750-1759 1760-1769 1770-1779 1780-1789 1790-1799 1800-1809 1810-1819 1820-1829 1830-1839 1840-1849 1850-1859 1860-1869 1870-1879 1880-1889 1890-1899 1900-1909 1910-1919 1920-1929 1930-1939 1940-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1870 a 1879Indeks chronologiczny [1870 - 1879] - 69

1Bekanowska Józefa /Łopacińska/ *1879  
2Bekanowski Antoni *1874  
3Braunek Antoni, Bernard *11-06-1874 Zielniki +13-09-1918 /Środa/   
4Braunek Franciszka /Znaniecka/ *1870 +1935   
5Braunek Maria, Eleonora /Hulewicz/ *1877 Ostrów   
6Braunek Tadeusz, Józef *28-10-1872 Zielniki +16-11-1935 Garczyn /Garczyn/   
7Braunek Weronika, Maria /Żerońska/ *21-01-1876 Brzoza p.Niepruszewo +21-12-1939 Szubin   
8Burzyńska Stanisława /Nowak/ *1879  
9Burzyński Jerzy *1875  
10Chełmicka Michalina *23-09-1872   
11Chełmicki Kazimierz *1871 +23-10-1875   
12Czynszak Józefina (Józefa) /Smykowska/ *1873   
13Dembińska Teresa, Klara Augusta *16-12-1872 Wierzenica   
14Dembiński Marcin *11-11-1876 Wierzenica   
15Dembiński Stanisław, Kostka Eustachy *20-09-1871 Wierzenica   
16Dembiński Teodor, Stanisław *03-07-1870 Wierzenica   
17Jaraczewska Anna /Znaniecka/ *około 1870  
18Kalkstein Jan *około 1872   
19Kalkstein Zofia /Karłowska/ *około 1874   
20Karłowska Anna *1877   
21Karłowska Franciszka *około 1870   
22Karłowska Leontyna *około 3-1875 +28-11-1875 Grąbków par.Jutrosin   
23Karłowska Magdalena, Józefa, Pelagia *03-04-1875   
24Karłowska Marjanna, Pelagia *01-11-1870 Grąbków par.Jutrosin +1948   
25Karłowska Ofelia /Zakrzewska/ *1874   
26Karłowski Adolf *około 1870   
27Karłowski Jan, Kazimierz, Walenty *10-02-1872 Grąbków par.Jutrosin +15-03-1872 Grąbków par.Jutrosin   
28Karłowski Roman, Hiacynt *08-08-1873 Grąbków par.Jutrosin +29-12-1895   
29Karłowski Stanisław, Franciszek, Józef *05-08-1879 Grąbków par.Jutrosin +1939   
30Karłowski Stefan *około 1870   
31Karwowski Adam, Ferdynand *22-03-1873 Ostrów Wlkp. +13-10-1933 Poznań  
32Koehler Konstanty *1878   
33Koehler Zygmunt, Klaudiusz *07-07-1875 Poznań +4-1941 Trojanów /Trojanow/ Życzyn /   
34Kozłowski Ksawery, Stanisław *przed 1870 +01-03-1934   
35Kozłowski Stanisław *przed 1870 +30-06-1937   
36Kucharska Ludwika *1874 Giełczew +05-12-1930 Lublin /Lublin, cmentarz przy Lipowej/   
37Kucharska Maria *1871 Giełczew +13-10-1933 Lublin /Lublin, cmentarz przy Lipowej/   
38Kucharski Henryk *1878 +01-12-1913 Śrem   
39Kucharski Józef, Antoni *1875 Giełczew +14-11-1937 Lublin /Lublin, cmentarz przy Lipowej/   
40Kucharski Witold *1874 +16-06-1886 Niedźwiady   
41Leszczyńska Jadwiga *1870   
42Leszczyński Józef *1874   
43Lilpop Matylda, Nepomucena /Sławska/ *16-05-1870 Poznań   
44Łoś Maria /Zaleska/ *18-03-1876 +02-02-1962  
45Madalińska Helena *24-10-1870 Potarzyca +11-11-1870 Potarzyca   
46Madalińska Maria, Ludwika *17-11-1878 Śrem +12-01-1881   
47Madalińska Wiktoria /Morawska/ *17-12-1874 Gniezno +06-09-1957 Bydgoszcz /Bydgoszcz/   
48Madaliński Stanisław, Konstanty *06-11-1871 Potarzyca +24-10-1937 Poznań /Mączniki/   
49Madaliński Stefan II, Włodzimierz *18-11-1877 Dębicz +10-06-1917 Poznań /Mączniki/   
50Madaliński Tadeusz *17-10-1870 Brzeźnica +23-04-1952 Bydgoszcz /Śrem/   
51Madaliński Zygmunt *15-07-1875   
52Męczyńska Konstancja /Leszczyńska/ *1878 Lesznia pow.Bielsk Podlaski +1958 Chełm   
53Morawski Stefan *1873 Gniezno +01-08-1930 Bydgoszcz /Gniezno/  
54Morawski Wacław *09-09-1877 +11-11-1948 Poznań  
55Nowak Maria *1870 Ojrzanowo  
56Palacz Stanisława, Maria /Wicherska/ *05-06-1872 Potarzyca +31-01-1950 Bydgoszcz   
57Pernaczyński Stanisław *11-04-1872 Września +1930 Poznań   
58Prus Alojzy *29-01-1877 Grabownia k.Rybnika +po 1940 Kazachstan  
59Rolińska Ludwika /Karłowska/ *około 1870   
60Rożańska Helena, Faustyna /Braunek/ *15-02-1871 Pogrzybów +05-06-1952 Katowice   
61Sławski Roger, Stanisław *24-03-1871 Poznań +1963   
62Smykowska Wiktoria /Burzyńska/ *17-10-1878 Bielsko par.Ostrowo Mogileńskie   
63Smykowski Jakub  *29-07-1871 Orchowo   
64Umińska Marianna /Stelągowska/ *31-07-1870 Chełm +08-02-1916 Siedlce   
65Wicherkiewicz Maria, Julia /Sławska/ *1875 +1962   
66Wicherska Helena, Marja, Florentyna /Madalińska/ *09-05-1874 Śrem +27-06-1960 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Bielawy)/   
67Wyszyńska Jadwiga, Seweryna /Braunek/ *14-10-1876 Zielniki +1963   
68Wyszyński Witold *1871 +1930   
69Znaniecka Helena /Janta-Połczyńska/ *24-11-1870 +1943  
Polecane strony: Strona Rodu Chełmickich  Dynamiczny Herbarz Rodzin Polskich  Potomkowie Sejmu Wielkiego
moje firmowe strony o drukarkach: Online  Etykiety ogrodnicze    sklep z akcesoriami dla Szkółek   SEIKO drukarki igłowe i rejestratory czasu
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" firmy PL-SOFT S.C