drzewo genealogiczne rodziny Umińscy, Madalińscy, Morawscy, Kucharscy, Jendryczka, Łopacinscy, Braunek, Karłowscy

Indeks chronologiczny
1460-1469 1470-1479 1480-1489 1490-1499 1500-1509 1510-1519 1520-1529 1530-1539 1540-1549 1550-1559 1560-1569 1570-1579 1580-1589 1590-1599 1600-1609 1610-1619 1620-1629 1630-1639 1640-1649 1650-1659 1660-1669 1670-1679 1680-1689 1690-1699 1700-1709 1710-1719 1720-1729 1730-1739 1740-1749 1750-1759 1760-1769 1770-1779 1780-1789 1790-1799 1800-1809 1810-1819 1820-1829 1830-1839 1840-1849 1850-1859 1860-1869 1870-1879 1880-1889 1890-1899 1900-1909 1910-1919 1920-1929 1930-1939 1940-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1880 a 1889Indeks chronologiczny [1880 - 1889] - 37

1Braunek Else (Elżbieta) /Knoll/ *1888 +15-03-1945 Stutthoff   
2Braunek Emilia *03-02-1881 Zielniki +09-10-1909 Kołomyja   
3Brzeski Leon /Brzeski h.Oksza/ *1886 +1947   
4Brzykcy Jan *13-12-1889 Lubostroń  
5Chełmicki Alfred, Józef *08-03-1889 Gościejewo +02-07-1945 Heppenheim   
6Czochron Kazimierz *30-09-1885 Dębicz   
7Czochron Włodzimierz, Janusz, Józef *02-01-1888 Dębicz +30-04-1954 Poznań   
8Daszewski Stanisław *25-12-1888 Syczówka k.Smoleńska +29-11-1959 Sopot   
9Dembiński Wojciech, Celestyn *05-04-1880 Lubczyna par.Wyszanów   
10Galiński Zygmunt *05-04-1885 Będzieszyn pow.Ostrów +29-05-1933 Poznań /Wyskoć/   
11Koehler Aniela *1882 +1969 Poznań   
12Koehler Eleonora /Płonka/ *około 1880   
13Koehler Ludomira, Aleksandra /Garczyńska/ *26-02-1882 Smerzyn pow.Łabiszyn +11-1945 Strzelno   
14Leszczyńska Marcjanna /Wąsowicz/ *14-02-1881 Jedlno k/Radomska +01-08-1962 Międzyrzecz   
15Madalińska Izabela, Bronisława /Karłowska/ *29-08-1887 Mystki +07-03-1973 Szamotuły   
16Madalińska Maria, Janina, Małgorzata /Karłowska/ *12-07-1885 Mystki +08-03-1965 Środa /Mączniki/   
17Madaliński Antoni *08-11-1888 +06-07-1952 Śrem   
18Madaliński Józef *29-01-1880 Dębicz   
19Madaliński Władysław, Ksawery *03-12-1881 Śrem +13-12-1971 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Bielawy)/   
20Milewska Halina *1889 +1961  
21Milewska Lucyna *1889 +1920  
22Milewski Janusz, Krystyna, Witold *17-04-1887 Kijewo +22-07-1952 Poznań   
23Morawska Irena /Adamska/ *02-09-1888 Poznań +15-11-1963 Witkowo  
24Morawska Weronika /Begale/ *11-01-1888 Rozdrażew +12-01-1972 Poznań  
25Morawski Kazimierz *24-02-1884 Gniezno +10-08-1934 Witkowo  
26Paliszewski Stefan *05-02-1883 Hutka +15-02-1953 Sulechów /grobowiec rodzinny Lubasz k.Czarnkowa/   
27Pernaczyńska Joanna /Koehler/ *1887   
28Sławski Stanisław *11-12-1881 Poznań +09-03-1943 Oświęcim   
29Speichert Mieczysław *21-01-1884 +10-12-1927   
30Szatkowska Stanisława, Aniela /Kucharska/ *02-05-1881 Giełczew +08-01-1947 Lublin /Lublin, cmentarz przy Lipowej/   
31Szatkowski Stanisław *1889 Lwów   
32Tomaszewski Tadeusz, Jan, Ludwik *1889  
33Umiński Zygmunt *09-11-1889 Lublin +22-01-1967 Lublin   
34Wieczorek Feliks *1880 +1974   
35Wilczewska Karola /Milewska/ *1887 +1970  
36Ziołecki Roman *1885 +1980   
37Ziołecki Stanisław *1881 +1914   
Polecane strony: Strona Rodu Chełmickich  Dynamiczny Herbarz Rodzin Polskich  Potomkowie Sejmu Wielkiego
moje firmowe strony o drukarkach: Online  Etykiety ogrodnicze    sklep z akcesoriami dla Szkółek   SEIKO drukarki igłowe i rejestratory czasu
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" firmy PL-SOFT S.C