drzewo genealogiczne rodziny Umińscy, Madalińscy, Morawscy, Kucharscy, Jendryczka, Łopacinscy, Braunek, Karłowscy

Indeks chronologiczny
1460-1469 1470-1479 1480-1489 1490-1499 1500-1509 1510-1519 1520-1529 1530-1539 1540-1549 1550-1559 1560-1569 1570-1579 1580-1589 1590-1599 1600-1609 1610-1619 1620-1629 1630-1639 1640-1649 1650-1659 1660-1669 1670-1679 1680-1689 1690-1699 1700-1709 1710-1719 1720-1729 1730-1739 1740-1749 1750-1759 1760-1769 1770-1779 1780-1789 1790-1799 1800-1809 1810-1819 1820-1829 1830-1839 1840-1849 1850-1859 1860-1869 1870-1879 1880-1889 1890-1899 1900-1909 1910-1919 1920-1929 1930-1939 1940-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1890 a 1899Indeks chronologiczny [1890 - 1899] - 84

1Barcikowski Roman *28-12-1896 +10-05-1958   
2Brzeska Anna, Władysława, Antonina /Braunek/ *06-06-1893 Babin +1963   
3Brzykcy Franciszek *30-11-1891 Lubostroń +15-01-1933 Lubostroń  
4Brzykcy Marcin *23-10-1895 Lubostroń +13-08-1968 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Błonie)/  
5Chełmicka Halina, Maria *03-03-1898 Gościejewo +1978 Bydgoszcz   
6Chełmicka Helena *1896 +1971   
7Chełmicka Joanna, Jadwiga, Antonina *08-02-1890 Gościejewo +1968 Bydgoszcz   
8Chełmicka Stanisława, Gertruda /Karłowska/ *07-11-1894 Mystki +1975   
9Chełmicka Stefania, Marja  *22-12-1899 Gościejewo +1953 Bydgoszcz   
10Chełmicki Zdzisław, Marjan, Franciszek *21-07-1892 Gościejewo +1969 Bydgoszcz   
11Chorzemska Izabela, Weronika /Ziołecka/ *13-01-1892 Węgierskie   
12Czochron Elżbieta /Maltzan/ *1897 Goślub par. Piątek +27-09-1920 Poznań /Piątek/   
13Czochron Janina, Jadwiga *13-10-1894 Olszewo par. Nietrzanowo +14-10-1972 Poznań   
14Czochron Jerzy, Jeremi *13-12-1896 Siemianice p.Kępno +05-03-1965 Witosław par.Drzeczkowo   
15Czochron Stanisław, Maciej *24-02-1898 Siemianice p.Kępno +1972 Oława /Kraków/   
16Galińska Maria, Irena, Zofia /Czochron/ *08-09-1890 Szlachcin +20-03-1976 Lwówek Wlkp. /Wyskoć pow.Kościan/   
17Gółkowska Maria /Szumska/ *1896 +07-12-1971   
18Gółkowski Wiktor *1893 +1959   
19Grudzień Mikołaj *1894 Chrzanów ? +26-06-1946 Zemborzyce k. Lublina  
20Jendryczka Helena /Brylińska/ *1897 Królikowo par.Słupy +19-11-1960 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Błonie)/  
21Jendryczka Stanisław *17-11-1896 Nieżychowo +04-11-1952 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Błonie)/  
22Karłowska Gabriela *1896 +1985   
23Karłowska Helena, Klementyna *01-12-1891 Mystki +02-09-1892 Mystki   
24Karłowska Maria *1899 +1978   
25Karłowska Zofia /Grabowska/ *1893 +1990   
26Karłowski Franciszek, Xawery, Stanisław *30-11-1890 Mystki +12-09-1934 Podstolice   
27Karłowski Kazimierz *1895 +1976   
28Karłowski Tadeusz *24-10-1893 Mystki +09-01-1946 Września   
29Karłowski Tadeusz *1893 +1936   
30Karpiński Feliks *1899 +1944   
31Kucharska Jadwiga, Józefa *1897 Kajetanów k.Giełczwi +05-08-1941 Lublin   
32Leszczyńska Helena *06-04-1898 Jedlno k/Radomska +13-08-1898 Jedlno k/Radomska   
33Leszczyńska Helena /Suzin/ *1896 Nietyszyn + Rosin   
34Leszczyński Stanisław *1899 Jedlno k/Radomska + Rosin   
35Leszczyński Zygmunt *07-07-1893 Broniszów par.Mykanów +1940 Katyń   
36Łopacińska Franciszka *08-11-1893 Rzadkwin +04-09-1972 Strzelno  
37Łoś Alfred *09-05-1896 +1939  
38Łoś Leszek, Leon *03-10-1897 +10-03-1965  
39Madalińska Helena /Przychodna/ *07-10-1898 +21-01-1973 Śrem   
40Madalińska Tekla /Graczyk/ *21-09-1897 Chełmno +1983 Bydgoszcz   
41Mieczkowska Antonina /Znaniecka/ *1896 +1976  
42Milewska Elżbieta *1897 +1935  
43Milewska Ewa *1892  
44Milewska Halina (Helena), Marja, Emilja /Braunek/ *25-05-1894 Babin +12-02-1980 Winnipeg    
45Milewska Paulina *1896 +1956  
46Milewska Zofia *1891  
47Milewski Alfred *1893 +1959  
48Milewski Jan *1894 +1964  
49Milewski Józef, (Inek) *10-04-1892 +4-1940 Katyń  
50Milewski Witold *1891 +1931  
51Niemirycz Stanisław *1892 +1950   
52Niemirycz Zofia /Karpińska/ *1896 +11-01-1986   
53Nowakowska Maria /Braunek/ *16-07-1899 Babin +1961   
54Paliszewska Irena , Marja /Braunek/ *27-04-1896 Babin +14-03-1971 Sulechów /grobowiec rodzinny Lubasz k.Czarnkowa/   
55Półtorak Aniela /Rożańska/ *19-09-1899 +15-03-1985 Katowice   
56Prus Lucyna (Lola), Gdańsk /Rożańska/ *30-06-1898 +około 1982 Katowice   
57Rościszewski Stefan *1894 +1941   
58Rzyska Zofia /Milewska/ *1891 +1979  
59Speichert Aniela /Szumska/ *09-09-1890 +20-12-1978   
60Stasiak Stanisława /Nowak/ *1899 Ojrzanowo +1968  
61Szamrak Jan, Mieczysław *27-12-1898 Poznań +04-05-1976 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Bielawy)/   
62Szlagowska Aleksandra, Benigna /Karłowska/ *09-10-1897 +1970   
63Szlagowski Jan, Nepomucen *30-04-1892 +1944 Warszawa   
64Taczanowska Wanda /Chełmicka/ *1897 +1978   
65Taczanowski Kazimierz *20-02-1891 +02-01-1948   
66Umińska Irena /Leszczyńska/ *12-10-1895 Józefin par.Rudka +11-11-1967 Lublin   
67Umiński Stefan, Aleksander *28-11-1897 Chełm +03-07-1940 Chełm   
68Umiński Henryk *07-05-1896 Chełm +4-1940 Charków   
69Walicki Norbert *07-02-1898 Nowosiółki k.Kobrynia +22-11-1945 Ostrołęka   
70Wicherski Władysław (Duku), Ludwik *13-01-1899 Krotoszyn +18-09-1983 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Bielawy)/   
71Wilczewska Anna /Wiśniewska/ *17-06-1898 Lemborg +10-08-1992 Brodnica  
72Wilczewski Jan *12-06-1890 Orzechowo +18-04-1954 Brodnica  
73Wojtkowska Filonia /Stanisz/ *1895 Łódź +1967 Lublin  
74Wojtkowski Andrzej *1891 Jezioro pow.Mikstat +1975 Lublin  
75Zawadil Irena /Braunek/ *1899 +1976 Warszawa   
76Zinczuk Aleksander *18-09-1893  
77Ziołecka Anna /Mieczkowska/ *1896 +1966   
78Ziołecki Bolesław, Władysław *24-09-1890 Węgierskie +12-09-1891 Węgierskie   
79Ziołecki Włodzimierz *około 1890 +1941   
80Znaniecka Halina *1893 +1894  
81Znaniecka Maria *1890 +1894  
82Znaniecki Adam *1898 +1956  
83Znaniecki Józef *1894 +1939  
84Znaniecki Leon *1892 +1973  
Polecane strony: Strona Rodu Chełmickich  Dynamiczny Herbarz Rodzin Polskich  Potomkowie Sejmu Wielkiego
moje firmowe strony o drukarkach: Online  Etykiety ogrodnicze    sklep z akcesoriami dla Szkółek   SEIKO drukarki igłowe i rejestratory czasu
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" firmy PL-SOFT S.C