drzewo genealogiczne rodziny Umińscy, Madalińscy, Morawscy, Kucharscy, Jendryczka, Łopacinscy, Braunek, Karłowscy

Indeks chronologiczny
1460-1469 1470-1479 1480-1489 1490-1499 1500-1509 1510-1519 1520-1529 1530-1539 1540-1549 1550-1559 1560-1569 1570-1579 1580-1589 1590-1599 1600-1609 1610-1619 1620-1629 1630-1639 1640-1649 1650-1659 1660-1669 1670-1679 1680-1689 1690-1699 1700-1709 1710-1719 1720-1729 1730-1739 1740-1749 1750-1759 1760-1769 1770-1779 1780-1789 1790-1799 1800-1809 1810-1819 1820-1829 1830-1839 1840-1849 1850-1859 1860-1869 1870-1879 1880-1889 1890-1899 1900-1909 1910-1919 1920-1929 1930-1939 1940-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1900 a 1909Indeks chronologiczny [1900 - 1909] - 48

1Barcikowska Izabela /Karłowska/ *1903 +1981   
2Braunek Antoni, Jan *1903 +18-05-1988 Kcynia   
3Braunek Stefan, Michał *około 1900 +18-03-1980 Żydowo   
4Braunek Urszula *14-12-1908 +21-09-1929   
5Braunek Władysław *około 1900 +1963 Warszawa   
6Brzykcy Antonina /Nowak/ *05-06-1900 Ojrzanowo +02-01-1994 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Błonie)/  
7Chełmicki Jan *1900 +1963   
8Czochron Antoni, Bogdan *23-11-1901 Siemianice p.Kępno +25-11-1901 Siemianice p.Kępno   
9Czochron Lucyna, Halina *05-12-1900 Siemianice p.Kępno +31-08-1973 Poznań   
10Daszewska Michalina /Rożańska/ *25-04-1903 Gliwice +13-05-1989 Sopot   
11Donaj Eleonora /Braunek/ *05-08-1907 +15-03-1945 Stutthoff   
12Donaj Jan *09-02-1904 Małochowo +27-03-1980 Kokoszkowy   
13Jodko Witold *1907 +1968 Chełm   
14Karłowska Janina /Bartoszewicz/ *1905 +08-12-1938   
15Karłowska Janina *1903 +1964   
16Karłowska Nina /Wyrzykowska/ *22-06-1907 Chrabin +28-10-1975 Wrocław   
17Karłowska Zofia *1902 +1963   
18Karłowski Krzysztof *1901 +1921   
19Karłowski Marjan *03-05-1907 Bronisławki p.Czarnków +1940   
20Karłowski Włodzimierz *1900 +1963   
21Karwowska Stefania, Władysława /Madalińska/ *04-06-1908 Dębicz +17-11-1991 Poznań /Poznań, ul.Lutycka/   
22Karwowski Stanisław, Ignacy *09-12-1906 Poznań +4-1940 Obóz w Ostaszkowie /Miednoje/   
23Klarner Janina /Ziołecka/ *1905 +1978   
24Koehler Andrzej *1909 Poznań +1946 Szczecin   
25Koehler Bolesław, Stanisław *07-10-1908 Katowice +10-09-1985 Gliwice   
26Koehler Joanna *14-11-1909 Poznań +03-05-1962 Bytom   
27Koehler Witold, Klemens *19-04-1907 Berlin +06-02-1966 Chodzież   
28Kucharski Stefan *1901 Kajetanów k.Giełczwi +28-11-1990 Warszawa   
29Kwiecińska Wanda /Znaniecka/ *1902 +1989  
30Leszczyńska Melania /Żuk/ *30-11-1900 Narejsza (Litwa) +17-02-1979 Węgielnia   
31Leszczyński Lucjan *1900 Jedlno k/Radomska +5-1945 Syberia   
32Łopacińska Stanisława *28-06-1901 Rzadkwin +11-10-1990 Strzelno /Strzelno/  
33Łoś Janusz *01-11-1903 +27-09-1939 Warszawa   
34Łoś Maria, Halina *08-12-1908  
35Łoś Maria, Stanisława /Madalińska/ *15-11-1906 Dębicz +1953   
36Łoś Stefan *19-07-1901 Bobin pow. pińczowski +09-03-1955 Wrocław  
37Łoś Tadeusz *24-06-1905 +09-08-1960  
38Madalińska Zofia *13-04-1909 Sieradz +03-04-1910 Sieradz   
39Nowakowski Kazimierz *1905 +1974  
40Prus Wincenty *1902 +po 1945   
41Rościszewska Zofia /Braunek/ *1903 +1996   
42Rożański Andrzej (Tutu) *30-09-1908 Gliwice +po 1980 Londyn   
43Szamrak Irena (Ina), Maria /Wicherska/ *03-04-1901 Krotoszyn +09-10-1983 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Bielawy)/   
44Umiński Antoni *10-12-1900 Chełm +26-11-1982 Chełm   
45Walicka Aleksandra, Marianna /Leszczyńska/ *1903 Jedlno k/Radomska +01-02-1972 Lębork   
46Wieczorek Wanda, Franciszka /Braunek/ *01-09-1908 Babin +2001   
47Znaniecka Aniela *1900 +2005  
48Znaniecka Helena *1904 +1932  
Polecane strony: Strona Rodu Chełmickich  Dynamiczny Herbarz Rodzin Polskich  Potomkowie Sejmu Wielkiego
moje firmowe strony o drukarkach: Online  Etykiety ogrodnicze    sklep z akcesoriami dla Szkółek   SEIKO drukarki igłowe i rejestratory czasu
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" firmy PL-SOFT S.C