drzewo genealogiczne rodziny Umińscy, Madalińscy, Morawscy, Kucharscy, Jendryczka, Łopacinscy, Braunek, Karłowscy

Indeks chronologiczny
1460-1469 1470-1479 1480-1489 1490-1499 1500-1509 1510-1519 1520-1529 1530-1539 1540-1549 1550-1559 1560-1569 1570-1579 1580-1589 1590-1599 1600-1609 1610-1619 1620-1629 1630-1639 1640-1649 1650-1659 1660-1669 1670-1679 1680-1689 1690-1699 1700-1709 1710-1719 1720-1729 1730-1739 1740-1749 1750-1759 1760-1769 1770-1779 1780-1789 1790-1799 1800-1809 1810-1819 1820-1829 1830-1839 1840-1849 1850-1859 1860-1869 1870-1879 1880-1889 1890-1899 1900-1909 1910-1919 1920-1929 1930-1939 1940-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1910 a 1919Indeks chronologiczny [1910 - 1919] - 45

1Borowy Józef *18-09-1913 Bolewice +1993 Poznań   
2Braunek Adela /Luranc/ *17-05-1911 +11-1979 Kcynia   
3Chełmicki Teodozjiusz *1911 +2001   
4de la Palisse Joseph, Daniel *07-05-1914 Paryż +07-11-1946 Hanower   
5Jodko Zofia /Męczyńska/ *1913 Warszawa +17-12-2007 Chełm   
6Karłowska Halina /Gołąbska/ *1914 +1989   
7Karłowski Jan *1913 +1989   
8Karłowski Zygmunt *1912 +1944   
9Karwowska Krystyna, Elżbieta *08-07-1913 Poznań +06-04-1993  
10Kintopf Krystyna, Maria /Milewska/ *24-09-1919 Jarosławiec  +2003 Welland Kanada   
11Koehler Genowefa, Ludomira /Schmidt/ *08-08-1911 Płock +26-07-1975 Katowice   
12Koehler Stanisław *1911 +03-09-2000   
13Konopka Kalina, Maria /Łoś/ *18-11-1911 +04-06-1944  
14Kucharska Stanisława /Ducka/ *1911 Stara Miłosna +21-03-2003 Warszawa   
15Leszczyńska Wanda /Sperska/ *25-05-1915 Wilno +22-08-1991 Szczecin   
16Leszczyński Czesław *1912 Ptaszkowice k.Łodzi +13-03-1985 Szczecin   
17Leszczyński Tadeusz *1915 +1935   
18Madalińska Izabela *30-01-1915 Chłapowo +01-04-1991 Szamotuły   
19Madalińska Janina, Jadwiga *13-05-1913 Turew pow.Kościan +16-12-1953 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Bielawy)/   
20Madalińska Wanda *1913 +11-07-1975 Szamotuły /Szamotuły/   
21Madaliński Kazimierz, Jan *10-03-1912 Sieradz +05-09-1939   
22Madaliński Stanisław, Józef *25-01-1913 Dębicz +20-10-1939 Środa   
23Madaliński Władysław (Marian), Ignacy *15-08-1914 +04-05-2005 Australia   
24Mełnicki Jan, Kazimierz *10-01-1916 Toruń +07-09-1993 Brodnica  
25Męczyński Tadeusz *1911 +1995 Geteborg   
26Morawska Barbara *1918   
27Morawska Jadwiga *1918 Jutrosin   
28Morawska Krystyna *1915   
29Morawska Maria *1917   
30Morawski Stanisław, Jan *11-10-1916 Jutrosin +25-08-1971 Poznań  
31Niezgódka Czesław *7-1918 +02-09-2007 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Wiślana)/  
32Notopulos Nikos *05-05-1917 Karditsa Grecja +30-08-1988 Kraków   
33Nowakowska Joanna /Łosińska/ *1916 +1986  
34Poraj-Dobrzelewski Jerzy *1910 +1972   
35Prądzyńska Halina, Kordula /Madalińska/ *17-06-1911 Dębicz +14-07-2005 Opacz k/Warszawy   
36Prądzyński Andrzej *29-11-1917 Kościerzyn par.Charłupia Mała +06-10-1981 Warszawa   
37Rubrycki Edmund *15-10-1910 Mościszki +15-10-1984 Lwówek   
38Sikorski Edmund *1915 +1993 Bydgoszcz   
39Sołtan Stanisław *25-09-1916 Barszcze +09-02-1988 Szczecin   
40Speichert Stefania /Dembińska/ *09-07-1913 +23-01-1993   
41Trafas Jadwiga /Karłowska/ *1911 +1983   
42Umińska Maria, Ludwika /Madalińska/ *14-06-1910 Sieradz +07-06-1998 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Bielawy)/   
43Wilczewska Szarlota /Erdmann/ *31-05-1917 Brodnica +25-09-1982 Brodnica  
44Zinczuk Olga /Karczewska/ *1912   
45Znaniecki Piotr *1911 +1986  
Polecane strony: Strona Rodu Chełmickich  Dynamiczny Herbarz Rodzin Polskich  Potomkowie Sejmu Wielkiego
moje firmowe strony o drukarkach: Online  Etykiety ogrodnicze    sklep z akcesoriami dla Szkółek   SEIKO drukarki igłowe i rejestratory czasu
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" firmy PL-SOFT S.C