drzewo genealogiczne rodziny Umińscy, Madalińscy, Morawscy, Kucharscy, Jendryczka, Łopacinscy, Braunek, Karłowscy

Indeks chronologiczny
1460-1469 1470-1479 1480-1489 1490-1499 1500-1509 1510-1519 1520-1529 1530-1539 1540-1549 1550-1559 1560-1569 1570-1579 1580-1589 1590-1599 1600-1609 1610-1619 1620-1629 1630-1639 1640-1649 1650-1659 1660-1669 1670-1679 1680-1689 1690-1699 1700-1709 1710-1719 1720-1729 1730-1739 1740-1749 1750-1759 1760-1769 1770-1779 1780-1789 1790-1799 1800-1809 1810-1819 1820-1829 1830-1839 1840-1849 1850-1859 1860-1869 1870-1879 1880-1889 1890-1899 1900-1909 1910-1919 1920-1929 1930-1939 1940-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1920 a 1929Indeks chronologiczny [1920 - 1929] - 92

1Borowa Zofia /Leszczyńska/ *28-08-1924 Litwinów k.Żabinki +02-02-2005 Poznań   
2Breitkopf Jan *1920 +1944   
3Brzeski Olgierd *1921 +2000   
4Brzeski Tomasz *1926 +1944   
5Brzykcy Konrad, Józef *26-02-1928 Bydgoszcz +18-11-1992 Andrychów /Andrychów/  
6Galińska Halina, Franciszka *28-01-1925 Wyskoć +1981 /Słupsk/   
7Galińska Maria /Rogal/ *08-12-1925 +13-08-2005   
8Galiński Jan *30-03-1926 Wyskoć +11-10-1994 /Wyskoć/   
9Gonet Maria /Wojtkowska/ *1925 Gniezno +1994 Warszawa  
10Grudzień Henryk *1920   
11Jankowiak Henryk *16-05-1928 Poznań +08-11-2004 Olsztyn /Warszawa/   
12Jendryczka Henryk *07-03-1929 +23-07-2013 Bydgoszcz  
13Jendryczka Marianna /Brzykcy/ *09-04-1922 Łabiszyn +15-05-1994 Bydgoszcz /Bydgoszcz/  
14Jendryczka Marianna /Makowska/ *01-01-1929 +21-02-2016 Bydgoszcz  
15Jendryczka Stefan *04-12-1920 Nieżychowo pow.Wyrzysk +27-09-1972 Pieczyska /Bydgoszcz/  
16Karłowska Hanna /Chełmicka/ *1925 +2009 Koszalin   
17Karłowska Irena, Helena /Petrynowska/ *1929 Warszawa    
18Karłowski Andrzej *1923 +1941   
19Karłowski Konstanty *1926 +20-12-2005 Koszalin   
20Karłowski Paweł *1925 +1928   
21Karłowski Stanisław *1926 Poznań    
22Karłowski Wojciech *1928 +1988   
23Kosińska Maria, Danuta /Leszczyńska/ *1926 Nietyszyn    
24Kuc Jan *1921 Kozy   
25Kurowicz Ewa /Półtorak/ *29-08-1924 Rybnik +17-06-1966 USA   
26Leszczyński Izydor *1923   
27Leszczyński Janusz *1922 Chełm +2004 Witby N.Yks   
28Leszczyński Mieczysław *1921 + Obóz w Oświęcimiu   
29Leszczyński Wiktor *1926 +10-1943 Zgorzelec   
30Leszczyński Zbigniew, Aleksander *1925 Nietyszyn +8-1995 Radomsko   
31Łopaciński Henryk *18-04-1927 Strzelno + Elmshorn  
32Madalińska Krystyna /Drecka/ *13-03-1926 Tuczno +19-02-2007 Warszawa   
33Madalińska Leokadia /Sokołowska/ *11-12-1922 + Australia   
34Madaliński Aleksander *1921 +1989 Warszawa   
35Madaliński Stanisław *08-11-1929 Śrem +19-01-1995 Śrem /Śrem/   
36Małota Andrzej *10-10-1929 +18-11-1996   
37Małota Felicja /Daszewska/ *1925 Rybnik    
38Mickiewicz Leon *08-04-1921 Wilno +06-04-1957 Poznań   
39Misztal Stefan *1929 +1985 Wrocław   
40Morawska Jolanta *1922   
41Morawski Jan *5-1926 +27-09-1944 Warszawa  
42Myczkowska Elżbieta, Krystyna, Kazimiera /Czochron/ *01-04-1920 Goślub par. Piątek +22-03-1996 Szczecin   
43Myczkowski Klemens *1921 Bielsko     
44Nicholson Franciszek /Niezgódka/ *1920   
45Niemirycz Andrzej *21-03-1923 Dolin +20-06-1987 Prząśnik pow.Legnica   
46Niemirycz Magdalena /Dąbrowska h.Kuszaba/ *25-05-1923 +24-07-2001   
47Niezgódka Maria /Jendryczka/ *1925   
48Niezgódka Stefan *około 1923 +około 1950  
49Notopulos Aleksandra, Ludwika /Galińska/ *19-04-1923 Baszkowo +29-06-1980 Kraków   
50Nowak Bonifacy *19-07-1927 Chraplewo +21-04-2005 /Brody/   
51Nowak Teresa, Maria /Paliszewska/ *1925 Hutka    
52Nowicka Maria /Madalińska/ *25-06-1928 Śrem +2016 Śrem   
53Paliszewska Aleksandra, Maria *28-01-1923 Hutka +03-08-2010 Sulechów   
54Paliszewski Witold, Tadeusz *18-09-1921 Hutka +01-12-2006 Swarzynice /Klenica/   
55Paszkiewicz Władysława /Leszczyńska/ *1924 +około 2001 Mablethorpe   
56Polaszek Danuta, Kazimiera /Galińska/ *28-01-1925 Wyskoć +16-12-2003 /Wyskoć/   
57Poraj-Dobrzelewska Krystyna /Gółkowska/ *1923 +1996   
58Półtarowicz Jan /Półtorak/ *27-01-1927 Rybnik +23-12-1993 Katowice   
59Półtorak Krzysztof *13-01-1926 Rybnik +2008 Londyn   
60Rościszewska Anna, Halina /Dąbrowska/ *1927    
61Rościszewski Paweł, Antoni *1928    
62Rubrycka Maria /Galińska/ *14-11-1921 Poznań +22-12-2015   
63Sikorska Aleksandra /Chełmicka/ *1923 +22-10-2005 Bydgoszcz   
64Smykowska Zofia /Łopacińska/ *28-03-1921 Strzelno +21-12-1991 Bydgoszcz /Strzelno/   
65Smykowski Walerian *30-11-1920 Orchowo +14-02-1962 Strzelno /Strzelno/   
66Sołtan Helena /Leszczyńska/ *01-01-1920 Lipki k.Warszawy +21-06-1994 Szczecin   
67Speichert Krzysztof *07-07-1926 +29-03-1991   
68Szatkowska Anna /Kociszewska/ *21-01-1921 Kościeliska Nowe +01-10-2008 Lublin   
69Szatkowski Jerzy, Józef *20-03-1921 Lublin +18-06-1979 Lublin /Lublin, cmentarz przy Lipowej/   
70Thielemann Izabela /Brzeska/ *1922    
71Tomaszewska Wanda, Elżbieta, Teresa /Milewska/ *1922 Jarosławiec     
72Tomaszewski Mieczysław, Aleksander *1921    
73Umińska Irena /Kulig/ *04-09-1928 +18-06-1977 Poznań   
74Umińska Leokadia /Kwiecień/ *28-02-1923 Olchowiec +17-11-2005 Zamość    
75Umiński Jerzy, Leszek *13-02-1927 Chełm +09-12-2014 Radzymin   
76Umiński Zygmunt *08-04-1925 Chełm +12-06-1993 Poznań   
77Walicka Maria *02-12-1923 Kobryń +1923 Kobryń   
78Walicka Zofia *02-12-1923 Kobryń +1923 Kobryń   
79Walicki Czesław, Teodor *29-01-1929 Stoczek Węgrowski +05-06-1999 Wyszków   
80Welker Irena, Zofia /Milewska/ *11-07-1921 Jarosławiec  +23-10-2008   
81Welker Raymond *1929 +około 2006   
82Wilczewska Kazimiera /Nawacka/ *01-10-1921 Mszano +25-11-1983 Brodnica  
83Wilczewski Adam *1924 Brodnica +1924 Brodnica  
84Wilczewski Aleksander *1925 Brodnica   
85Wilczewski Jan *03-06-1927 Brodnica +1989 Hamburg /Hamburg, cmentarz Wiedenthal/  
86Wojtkowski Julian *1927 Poznań   
87Zawadil Jerzy *1922 Żółkiew +1993 Warszawa   
88Zbigniewicz Urszula, Teresa /Milewska/ *11-04-1926 Jarosławiec  +17-06-2013 Winnipeg    
89Ziołecki Aleksander *1924 +17-06-1991 Tatry   
90Ziołecki Jerzy *1928 Poznań    
91Żabo Helena /Wilczewska/ *1928 Brodnica   
92Żabo Henryk *15-06-1921 Radom  +24-04-2001 Brodnica  
Polecane strony: Strona Rodu Chełmickich  Dynamiczny Herbarz Rodzin Polskich  Potomkowie Sejmu Wielkiego
moje firmowe strony o drukarkach: Online  Etykiety ogrodnicze    sklep z akcesoriami dla Szkółek   SEIKO drukarki igłowe i rejestratory czasu
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" firmy PL-SOFT S.C