drzewo genealogiczne rodziny Umińscy, Madalińscy, Morawscy, Kucharscy, Jendryczka, Łopacinscy, Braunek, Karłowscy

Indeks chronologiczny
1460-1469 1470-1479 1480-1489 1490-1499 1500-1509 1510-1519 1520-1529 1530-1539 1540-1549 1550-1559 1560-1569 1570-1579 1580-1589 1590-1599 1600-1609 1610-1619 1620-1629 1630-1639 1640-1649 1650-1659 1660-1669 1670-1679 1680-1689 1690-1699 1700-1709 1710-1719 1720-1729 1730-1739 1740-1749 1750-1759 1760-1769 1770-1779 1780-1789 1790-1799 1800-1809 1810-1819 1820-1829 1830-1839 1840-1849 1850-1859 1860-1869 1870-1879 1880-1889 1890-1899 1900-1909 1910-1919 1920-1929 1930-1939 1940-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1940 a 1949Indeks chronologiczny [1940 - 1949] - 50

1Borowa Małgorzata, Alicja *1948 Poznań    
2Borowy Edward *1945 Poznań    
3Borowy Janusz *1944 Kobryń    
4Braunek Małgorzata *1947 Szamotuły    
5Braunek Marek, Tadeusz *04-03-1949 Kcynia +27-06-1989 Kcynia   
6Breitkopf Michał *1944 +1966   
7Cierzniakowski Andrzej *18-11-1949 Bydgoszcz +14-03-2016 Geteborg  
8Dytnerski Wojciech *1947    
9Karłowska Barbara *1945    
10Karłowska Elżbieta *1944 +1988   
11Karłowska Olga *1940    
12Karłowski Stanisław *1943    
13Karwowska Urszula, Agnieszka /Stachuła/ *1942 Gdynia    
14Kędzia Hanna /Leszczyńska/ *1948 Targowa Górka    
15Koehler Krzysztof, Adam *1946 Warszawa    
16Kołaczyński Zbigniew *1940 Warszawa    
17Kowalska Irena /Nowakowska/ *1947 Inowrocław   
18Kubiak Róża /Karłowska/ *1941    
19Kucharski Jacek *1944 Tomaszów Lubelski +01-10-2001 Warszawa   
20Lekan Janina /Umińska/ *1949 Chełm    
21Lekan Stanisław *1948    
22Łopaciński Bogdan, Kazimierz *1942 Strzelno   
23Michniewicz Jan *1949    
24Niemirycz Maciej *1947    
25Niezgódka Czesław *1948 Bydgoszcz   
26Nn Katarzyna *1941    
27Olsen Alf  *1945    
28Olsen Ewa /Speichert/ *1947    
29Paliszewski Mirosław, Kiejstut *1946 Poznań    
30Poraj-Dobrzelewska Elżbieta /Borczuk/ *1946    
31Poraj-Dobrzelewski Wojciech *1948    
32Potempa Ewa, Małgorzata /Koehler/ *1944 Warszawa    
33Pozdniakow Andrzej *1945 Warszawa    
34Pozdniakow Katarzyna /Prądzyńska/ *1949 Łódź    
35Prądzyńska Magdalena /Wiktor/ *1948    
36Prądzyński Stanisław *1944 Warszawa    
37Romo di Roma Barbara, Anna /Dytnerski/ *1948    
38Rożańska Helena *1949    
39Rubrycki Grzegorz  *17-11-1949 Śmigiel +6-2012   
40Rubrycki Wojciech *1946 Wonieść    
41Sołtan Irena *28-01-1944 Kobryń +15-09-1945 Kobryń   
42Sznajder Janina /Nowakowska/ *1942 Inowrocław +2005 Inowrocław  
43Śliwińska Krystyna /Umińska/ *1943 Chełm    
44Śliwiński Wiesław *1943 Chełm    
45Święcka Róża, Małgorzata /Speichert/ *1949    
46Święcki Piotr *1948    
47Tomaszewska Monika, Anna *1948    
48Tomaszewska-Ołdak Ewa, Maria Krystyna /Tomaszewska/ *1946 Bydgoszcz    
49Umińska Jadwiga /Jendryczka/ *1944 Bydgoszcz    
50Urbański Henryk *1941 Gdańsk    
Polecane strony: Strona Rodu Chełmickich  Dynamiczny Herbarz Rodzin Polskich  Potomkowie Sejmu Wielkiego
moje firmowe strony o drukarkach: Online  Etykiety ogrodnicze    sklep z akcesoriami dla Szkółek   SEIKO drukarki igłowe i rejestratory czasu
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" firmy PL-SOFT S.C