drzewo genealogiczne rodziny Umińscy, Madalińscy, Morawscy, Kucharscy, Jendryczka, Łopacinscy, Braunek, Karłowscy

Indeks chronologiczny
1460-1469 1470-1479 1480-1489 1490-1499 1500-1509 1510-1519 1520-1529 1530-1539 1540-1549 1550-1559 1560-1569 1570-1579 1580-1589 1590-1599 1600-1609 1610-1619 1620-1629 1630-1639 1640-1649 1650-1659 1660-1669 1670-1679 1680-1689 1690-1699 1700-1709 1710-1719 1720-1729 1730-1739 1740-1749 1750-1759 1760-1769 1770-1779 1780-1789 1790-1799 1800-1809 1810-1819 1820-1829 1830-1839 1840-1849 1850-1859 1860-1869 1870-1879 1880-1889 1890-1899 1900-1909 1910-1919 1920-1929 1930-1939 1940-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1950 a 1959Indeks chronologiczny [1950 - 1959] - 79

1Bielska Mariola /Karłowska/ *1954    
2Bielski Jarosław *1950    
3Borowy Zbigniew *1953 Poznań    
4Braunek Anna, Agnieszka  *1950    
5Braunek Anna, Maria /Pudełko/ *1950 Kęty    
6Butlewska Renata, Jolanta /Galińska/ *1956    
7Delaney Krystyna, Urszula /Madalińska/ *1955 Wellington (Nowa Zelandia)    
8Dolewska Barbara /Małota/ *1951    
9Dolewski Jacek *1953    
10Dytnerski Konrad *1951    
11Fabianowska Hanna /Umińska/ *1956 Poznań    
12Galiński Andrzej *1952    
13Galiński Krzysztof *1959    
14Galiński Zygmunt *1954    
15Golińska Katarzyna /Madalińska/ *12-12-1959 Warszawa +31-05-2011 Warszawa   
16Groman Elżbieta /Walicka/ *1955 Ostrów Mazowiecka    
17Jagiełło Małgorzata, Irena /Tomaszewska/ *1950    
18Januzik Mirosława /Sołtan/ *1958 Lwówek    
19Jaworowski Zbigniew *1957    
20Jendryczka Jolanta /Ślewa/ *1956 Słupsk   
21Jendryczka Mariusz *01-02-1955 +16-02-2007  
22Jendryczka Mieczysław *1959 Warszawa   
23Jordan-Szymańska Anna, Maria /Jordan/ *1953 Łódź    
24Karkosz Krzysztof *1954    
25Karkosz Maria, Aniela (Mariela) /Speichert/ *1954    
26Karłowska Barbara /Kłaptocz/ *1953    
27Karłowski Tadeusz *1958    
28Kazimierczak Barbara /Sołtan/ *1954 Węgielnia    
29Kolczyńska Mariola *1959 Inowrocław   
30Kolczyński Marek *1957 Inowrocław   
31Kuźba Małgorzata /Umińska/ *1954 Poznań    
32Kuźba Tadeusz *1950 Piotrków Kujawski    
33Leszczyński Marek *17-09-1950 Września +22-11-2001 Szczecin   
34Leszczyński Olgierd *1952 Września    
35Leszczyński Stefan *1950    
36Łopacińska Urszula /Nowakowska/ *1950 Inowrocław   
37Łukowiak Maria, Alicja /Braunek/ *1950    
38Łukowska Elżbieta /Sikorska/ *1956    
39Łukowski Jan *1954    
40Madalińska-Ralton Czesława, Maria /Madalińska/ *1952 Wellington (Nowa Zelandia)    
41Makowska Ewa /Wilczewska/ *1957 Klukowicze   
42Malinowski Marian  *1958   
43Mełnicka Maria, Magdalena /Żuchniewska-Nadolska/ *1956 Kowalewo   
44Mełnicki Jacek, Maria  *1959 Brodnica   
45Mełnicki Jan, Roch *1956 Brodnica   
46Mełnicki Mieczysław, Jacek *1958 Brodnica   
47Michniewicz Dorota /Speichert/ *1951    
48Mickiewicz Adam, Antoni *23-06-1954 Bojadła +01-12-2007 Sulechów   
49Mielcarek Irena /Smykowska/ *1957    
50Mondal Andrzej *1957    
51Mondal Małgorzata /Misztal/ *1957    
52Niemirycz Aleksandra *1955    
53Niemirycz Stanisław *1951 +1998   
54Niezgódka Grażyna /Dworak/ *1951 Warszawa   
55Notopulos Konstantynos *1956 Kraków    
56Notopulos Małgorzata /Salamon/ *1956 Kraków    
57Nowicki Wojciech, Michał *1959 Śrem    
58Olewińska Małgorzata /Karłowska/ *1953 +2004   
59Poraj-Dobrzelewska Anna *1957    
60Przybysz Halina /Sołtan/ *1951 Węgielnia    
61Rożańska Maria *1951    
62Ryżak Halina, Teresa /Borowa/ *1951 Poznań    
63Sikorska Zofia /Siekańska/ *1958    
64Sikorski Olgierd *1954    
65Sikorski Ryszard *1958    
66Speichert Grażyna /Bartylak/ *1950    
67Speichert Maciej *1950    
68Szatkowski Jerzy, Ludwik *1957    
69Tomaszewski Jan, Krzysztof *1952    
70Tomaszewski Paweł, Andrzej *1951    
71Urbańska Maria, Małgorzata /Umińska/ *1957 Chełm    
72Walicki Waldemar, Norbert *1952 Ostrów Mazowiecka    
73Wilczewski Marek *1952 Brodnica   
74Wilczewski Piotr *1953   
75Wilczewski Tomasz *18-09-1959 Brodnica +22-12-1991 Brodnica  
76Wilczewski Wojciech *1957   
77Zacharek Danuta /Sołtan/ *1950 Węgielnia    
78Żychlińska Anna /Madalińska/ *1955 Szamotuły    
79Żychliński Dariusz *1959 Warszawa    
Polecane strony: Strona Rodu Chełmickich  Dynamiczny Herbarz Rodzin Polskich  Potomkowie Sejmu Wielkiego
moje firmowe strony o drukarkach: Online  Etykiety ogrodnicze    sklep z akcesoriami dla Szkółek   SEIKO drukarki igłowe i rejestratory czasu
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" firmy PL-SOFT S.C