drzewo genealogiczne rodziny Umińscy, Madalińscy, Morawscy, Kucharscy, Jendryczka, Łopacinscy, Braunek, Karłowscy

Indeks chronologiczny
1460-1469 1470-1479 1480-1489 1490-1499 1500-1509 1510-1519 1520-1529 1530-1539 1540-1549 1550-1559 1560-1569 1570-1579 1580-1589 1590-1599 1600-1609 1610-1619 1620-1629 1630-1639 1640-1649 1650-1659 1660-1669 1670-1679 1680-1689 1690-1699 1700-1709 1710-1719 1720-1729 1730-1739 1740-1749 1750-1759 1760-1769 1770-1779 1780-1789 1790-1799 1800-1809 1810-1819 1820-1829 1830-1839 1840-1849 1850-1859 1860-1869 1870-1879 1880-1889 1890-1899 1900-1909 1910-1919 1920-1929 1930-1939 1940-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1980 a 1989Indeks chronologiczny [1980 - 1989] - 44

1Bielski Paweł *1984    
2Braunek Paweł, Tadeusz *1980 Wągrowiec    
3Chibowska Katarzyna, Patrycja /Jendryczka/ *1980 Bydgoszcz   
4Hawrylik Anna, Justyna /Umińska/ *1981 Bydgoszcz    
5Jendryczka Monika *1989 Warszawa   
6Karkosz Katarzyna *1980    
7Karkosz Maciej *1982    
8Karłowska Anna *1984    
9Karłowska Katarzyna *1986    
10Karwowski Wojciech, Adam *1980 Poznań    
11Kaszuba Marta *1989    
12Kołaczyński Rafał *1987 Warszawa    
13Kuźba Joanna *1982 Poznań    
14Leszczyński Hanah *1989 Perth (Australia)    
15Leszczyński Sam *1987    
16Łukowski Michał *1986    
17Malinowski Krzysztof *1988   
18Mełnicka Julianna *1984 Brodnica   
19Mełnicka Zuzanna *1984 Brodnica   
20Mełnicki Filip *1980 Brodnica   
21Mełnicki Jan, Mateusz *1981 Brodnica   
22Michniewicz Jerzy *1988    
23Mielcarek Grzegorz  *1983    
24Mondal Mariusz *1989 Wrocław    
25Nadolska Marta *1987 Brodnica   
26Notopulos Aleksandra *1988 Kraków    
27Notopulos Aneta /Wróblewska/ *1983 Warszawa    
28Nowicki Dawid *1982    
29Nowicki Mikołaj *1989    
30Ralton Alexander, Wiliam *1989    
31Sikorski Krzysztof *1988    
32Sikorski Paweł *1980    
33Sikorski Wojciech *1984    
34Speichert Krystian *1984    
35Sucholas Danuta /Mielcarek/ *1987    
36Sucholas Radosław *1983    
37Świerczyk Aleksandra /Niezgódka/ *1984 Bydgoszcz   
38Świerczyk Janusz *1984 Bydgoszcz   
39Święcka Iga /Kołtan/ *1981    
40Święcki Janusz *1981    
41Umińska Małgorzata, Wiktoria *1983 Bydgoszcz    
42Urbańska Dorota *1989 Gdańsk    
43Urbański Olaf *1987 Gdańsk    
44Żychlińska Aleksandra *1989 Warszawa    
Polecane strony: Strona Rodu Chełmickich  Dynamiczny Herbarz Rodzin Polskich  Potomkowie Sejmu Wielkiego
moje firmowe strony o drukarkach: Online  Etykiety ogrodnicze    sklep z akcesoriami dla Szkółek   SEIKO drukarki igłowe i rejestratory czasu
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" firmy PL-SOFT S.C