drzewo genealogiczne rodziny Umińscy, Madalińscy, Morawscy, Kucharscy, Jendryczka, Łopacinscy, Braunek, Karłowscy

Indeks chronologiczny
1460-1469 1470-1479 1480-1489 1490-1499 1500-1509 1510-1519 1520-1529 1530-1539 1540-1549 1550-1559 1560-1569 1570-1579 1580-1589 1590-1599 1600-1609 1610-1619 1620-1629 1630-1639 1640-1649 1650-1659 1660-1669 1670-1679 1680-1689 1690-1699 1700-1709 1710-1719 1720-1729 1730-1739 1740-1749 1750-1759 1760-1769 1770-1779 1780-1789 1790-1799 1800-1809 1810-1819 1820-1829 1830-1839 1840-1849 1850-1859 1860-1869 1870-1879 1880-1889 1890-1899 1900-1909 1910-1919 1920-1929 1930-1939 1940-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1990 a 1999Indeks chronologiczny [1990 - 1999] - 25

1Dixon Dominic *1991    
2Jendryczka Agnieszka  *1995 Warszawa   
3Jendryczka Anna *1995 Warszawa   
4Kaczmarek Piotr *1995 Śrem    
5Karłowska Hanna *1992    
6Karłowska Julia, Victoria *1991 Szczecin    
7Karłowski Aleksander, Dawid *1999 Warszawa    
8Kaszuba Aleksandra *1997    
9Kaszuba Joanna *1991    
10Kołaczyński Robert  *1990 Warszawa    
11Kossuth Maciej *1999    
12Łopacińska Natalia *1993 Słońsk   
13Malinowska Joanna *1998   
14Nadolski Kacper *1990 Brodnica   
15Notopulos Natalija *1991 Ateny    
16Półtarowicz Joanna *1991    
17Półtarowicz Krzysztof *1994    
18Puciło Marianna /Żychlińska/ *1991 Warszawa    
19Sikorska Anna *1993    
20Śliwińska Paulina *1997 Biała Podlaska    
21Umińska Julia, Maria /Kubica/ *1991    
22Umiński Jędrzej *1996 Bydgoszcz    
23Umiński Marcin *1991 Poznań    
24Zyguła Kamil *1991 Biała Podlaska    
25Zyguła Karol *1992 Biała Podlaska    
Polecane strony: Strona Rodu Chełmickich  Dynamiczny Herbarz Rodzin Polskich  Potomkowie Sejmu Wielkiego
moje firmowe strony o drukarkach: Online  Etykiety ogrodnicze    sklep z akcesoriami dla Szkółek   SEIKO drukarki igłowe i rejestratory czasu
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" firmy PL-SOFT S.C