drzewo genealogiczne rodziny Umińscy, Madalińscy, Morawscy, Kucharscy, Jendryczka, Łopacinscy, Braunek, Karłowscy

Indeks chronologiczny
1460-1469 1470-1479 1480-1489 1490-1499 1500-1509 1510-1519 1520-1529 1530-1539 1540-1549 1550-1559 1560-1569 1570-1579 1580-1589 1590-1599 1600-1609 1610-1619 1620-1629 1630-1639 1640-1649 1650-1659 1660-1669 1670-1679 1680-1689 1690-1699 1700-1709 1710-1719 1720-1729 1730-1739 1740-1749 1750-1759 1760-1769 1770-1779 1780-1789 1790-1799 1800-1809 1810-1819 1820-1829 1830-1839 1840-1849 1850-1859 1860-1869 1870-1879 1880-1889 1890-1899 1900-1909 1910-1919 1920-1929 1930-1939 1940-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019 Inne

Lista osób bez określonej daty urodzinIndeks chronologiczny [Bez daty] - 433

1 Ewa /Jendryczka/   
2Adamska Jadwiga /Luzińska/  
3Adamski Włodzimierz  
4Aksamitowska   
5Aksamitowska   
6Aksamitowska   
7Aksamitowska Anna /Jaksza/  
8Aksamitowska Katarzyna /Głębocka/  
9Aksamitowska Małgorzata /Magnuszewska/  
10Aksamitowska Marta  
11Aksamitowska Petronella /Mirowicka/  
12Aksamitowski Józefat  
13Aksamitowski Maciej  
14Aksamitowski Marcin  
15Aksamitowski Stanisław  
16Bidzińska-Speichert Bożena /Bidzińska/    
17Bilewicz Stanisław +przed 1839  
18Bojanowski ?    
19Borzęcka Marianna /Figrtti/  
20Borzęcki Damazy  
21Braunek Ewa    
22Braunek Helena   
23Braunek Maria /Greger/   
24Braunek Mitzi /Boehn/   
25Braunek Ruta /Beni/ +2004 Warszawa   
26Braunek Teodor   
27Brechan Józef   
28Brylińska Stanisława  
29Bryliński Stanisław  
30Brzeska Adelaida    
31Brzeska Anna    
32Brzeska Marina    
33Brzeska Mariola /Lasocka/    
34Brzeska Weronika    
35Brzykcy Józef  
36Brzykcy Józefa /Rybczyńska/  
37Butlewski Krystian    
38Chabros Halina /Zbroja/ +12-02-1977 Lublin   
39Chabros Zofia    
40Chełmicka Anna /Grabska/   
41Chełmicka Anna /Nałęcz/   
42Chełmicka Irena +1991 Bydgoszcz   
43Chełmicka Jadwiga /Fryze/   
44Chełmicka Julianna /Wielogłowska/  
45Chełmicka Katarzyna /Kąkolewska/   
46Chełmicka Katarzyna /Zalewska/   
47Chełmicka Maria /Chrzanowska/    
48Chełmicka Michalina /Wstowska/   
49Chełmicka Teodozja /Chrzanowska/   
50Chełmicka Teodozja /Raszewska/   
51Chełmicka Teofila /Przyłubska/    
52Chełmicka Teofila   
53Chełmicka Teofila /Strawińska/   
54Chełmicka Teresa /Thulbowska/ +18-02-1774 Zakrzewo   
55Chełmicka Zofia   
56Chełmicka Zofia /Orłowska/   
57Chełmicka Zuzanna, Felicjana +20-04-1788 Zbrudzewo p.Śrem   
58Chełmicki Adryan   
59Chełmicki Adryan   
60Chełmicki Andrzej    
61Chełmicki Dadzibóg   
62Chełmicki Franciszek   
63Chełmicki Jan   
64Chełmicki Łukasz   
65Chełmicki Maciej   
66Chełmicki Marcin +1614   
67Chełmicki Seweryn   
68Chełmicki Witold   
69Chibowski    
70Czaczkowska Antonina /Śrzedzińska/  
71Czaczkowski Antoni /Czaczkowski h.Ślepowron/  
72Czapski Franciszek   
73Czapski Tomasz /Hr. Hutten-Czapski/   
74Czochron Agnetis /Ślimińska/   
75Czochron Andrzej /Czochron h.Czochron/   
76Czochron Janina /Łastowiecka/ * Hadle +przed 13-01-1961 Poznań /Poznań/   
77Czochron Julianna /Stanecka/ +20-07-1770 Poznań   
78Czochron Lucyna /Pogorzelska/ +1975 Kraków   
79Czochron Marian  +około 1940 /Kraków/   
80Czochron Regina   
81Delaney Terry    
82Dixon Andrew    
83Dobrzańska Agnieszka /Barańska/    
84Dobrzańska Renia /Witkowska/    
85Dobrzański ?    
86Dobrzański Krzysztof    
87Domańska Katarzyna /Brzykcy/ * Lubostroń + Lubostroń  
88Donaj Balbina /Żak/  
89Donaj Helena  
90Donaj Marcin  
91Dworak Anita   
92Dworak Elżbieta /Pająk/   
93Dworak Maciej   
94Dworak Renata /Chrustowska/   
95Dworak Ryszard   
96Dworak Zygmunt   
97Dytnerski Artur    
98Dziekan Maria /Tańska/ +13-05-2011   
99Dziekan Tomasz    
100Dziembowska Maria, Ludwika /Karwowska/   
101Dziembowski Stefan  
102Fabianowski Ryszard    
103Galiński Franciszek  
104Goliński Michał    
105Gonet Tadeusz * Krosno   
106Gółkowski Stanisław +1944   
107Gółkowski Teodor +1944   
108Graczyk Franciszek +przed 1938 Chełmno  
109Graczyk Klara /Jagodzińska/ +przed 1938  
110Graczyk Leokadia + Bydgoszcz (Bielawy)  
111Grands-Olewiński Wacław /Olewiński/    
112Grudzień   
113Grudzień Franciszek  
114Grudzień Maria /Jończy/   
115Grudzień Stanisław   
116Grudzień Stefan   
117Grzechowska Irena /Smykowska/    
118Grzechowski     
119Grzechowski Konrad    
120Grzechowski Krzysztof    
121Hawrylik Bartosz    
122Hellich Hanna /Kucharska/    
123Hoffman Józef +30-10-1916   
124Jaworowski Jan    
125Jendryczka Małgorzata /Ożóg/   
126Jendryczka Tomasz  
127Jończy Andrzej   
128Jończy Kazimierz   
129Jończy Leokadia /Mrzygłód/   
130Jończy Lidia   
131Jończy Maria /Pytel/   
132Jończy Władysław  
133Kaczmarek Tadeusz    
134Kamza Paweł    
135Karłowska /Kluczborska/ +1904   
136Karłowska Anna /Makowiecka/ +od 1639 do 1660   
137Karłowska Barbara    
138Karłowska Felicja /Stablewska/   
139Karłowska Grażyna /Gęsiarz/    
140Karłowska Halina    
141Karłowska Helena /Przetocka/ +przed 1757   
142Karłowska Jadwiga /Ferdent/   
143Karłowska Jadwiga /Werson/   
144Karłowska Jadwiga /Kosch/ +1944   
145Karłowska Józefa   
146Karłowska Józefa /Budziszewska/    
147Karłowska Konstancja /Imielińska/    
148Karłowska Maria /Wróblewska/ +przed 1819   
149Karłowska Marjanna /Bogucka/   
150Karłowska Marya /Mierówna/    
151Karłowska Modesta, Zofia /Pretwic/ +przed 1757   
152Karłowska Róża /Ponińska/    
153Karłowska Teresa /Chrząstowska/   
154Karłowski Jerzy    
155Karłowski Józef    
156Karłowski Kornel   
157Karłowski Longin   
158Karłowski Mieczysław    
159Karłowski Wacław   
160Karpińska Władysława    
161Karpiński Antoni +po 1905  
162Karpiński Jerzy   
163Karpiński Leszek    
164Karpiński Teodor    
165Karwowska Anna /Łebińska h.Szaława/  
166Karwowska Danuta, Bronisława  
167Karwowski Tomasz, Jan   
168Kaszuba Krzysztof    
169Kczewski Kazimierz   
170Kolczyński Roman   
171Kołaczyńska Maria /Mydlarz/   
172Kołaczyński Jerzy, Andrzej   
173Kołaczyński Kazimierz   
174Kołaczyński Wiesław   
175Konarska Helena /Czermińska/ +przed 1709  
176Konarski Jerzy /Konarski h. Gryf/ +przed 1709  
177Kossuth ?    
178Kossuth Andrzej    
179Kowalski Jerzy   
180Kozłowski Piotr, Ksawery +11-02-1897   
181Krajcer Paweł   
182Krajcer Piotr   
183Krajcer Stanisław   
184Krajcer Teresa /Jończy/   
185Krajewska Felicja , Maria /Karwowska/   
186Kucharska Alicja /Kabacińska/    
187Kucharska Halina   
188Kucharska Jadwiga +07-08-1941 Lublin   
189Kucharski Andrzej    
190Kucharski Dariusz    
191Kucharski Ignacy   
192Kucharski Jan    
193Kucharski Tadeusz   
194Kucharski Zygmunt   
195Kulig Jan   
196Kulig Longina  
197Kurowicz Joanna    
198Kurowicz Roman    
199Kurowicz Virginia    
200Kuźba Halina   
201Kuźba Józef   
202Kuźba Józefa /Szczechowicz/   
203Kuźba Kazimierz   
204Kuźba Stanisław   
205Kuźba Zofia   
206Kuźba Zygmunt   
207Lehmann Henryk +25-07-1933   
208Lehmann Tadeusz +17-07-1919   
209Leszczuk Krystyna, Teresa /Tomaszewska/   
210Leszczuk Zbigniew   
211Leszczyńska Berta /Zakiewicz/    
212Leszczyńska Józefa /Piątkowska/    
213Leszczyńska Maria * Targowa Górka    
214Leszczyński Carol    
215Leszczyński Franciszek * Lesznia pow.Bielsk Podlaski +około 1940 Chełm   
216Leszczyński Joan     
217Leśkiewicz Marian  +1940 Starobielsk   
218Lisowska Aniela, Wanda, Anna /Pernaczyńska/    
219Lubiatowska Katarzyna +przed 1821  
220Ludyga ?   
221Ludyga Kazimiera /Palacz/   
222Łopacińska Edyta /Kostrzewa/ * Słońsk   
223Łopacińska Marianna  
224Łopaciński Kazimierz * Rzadkwin  
225Łopaciński Roch  
226Łoś Henryka /Kubiak/    
227Łukowiak Katarzyna    
228Łukowiak Magdalena    
229Łukowiak Tomasz    
230Maciejewski     
231Madalińska Jadwiga +1925   
232Madalińska Wanda /Kucharska/ +18-02-1936   
233Madaliński Józef +1943   
234Makowska Wiktoria  
235Makowski Józef  
236Małach Marianna /Nawrocka/  
237Markowski Andrzej    
238Markowski Robert     
239Michałek Janusz    
240Michałek Joanna /Smykowska/    
241Mielcarek Elżbieta    
242Mielcarek Ireneusz    
243Mielcarek Jan    
244Mielcarek Jarosław    
245Mielcarek Justyna    
246Mielcarek Magdalena    
247Mielcarek Marian  +11-2014   
248Mielcarek Marzena    
249Mielcarek Sylwia    
250Mielcarzewicz Aleksy   
251Milewska Maria /Bobrzyńska/  
252Morawska Bogumiła, Zofia /Rubach/ +17-11-1938 Bydgoszcz /Gniezno/  
253Morawska Irena /Baranowska/  
254Morawski Czesław +26-11-1954 Jarocin  
255Morawski Mieczysław  
256Muentzberg Daniel, Jakub  
257Muentzberg Marcjanna, Barbara /Jelnicka/  
258Nadolska Barbara /Rucińska/   
259Nadolska Łucja /Antczak/   
260Nadolski Jan   
261Nadolski Teodor   
262Nawrocka Kazimiera  
263Nawrocka Regina /Woźny/  
264Niemirycz Aleksandra    
265Niemirycz Krzysztof    
266Niezgódka Ignacy  
267Niezgódka Weronika /Bojanowska/ * Bojanowo k/Poznania  
268Nn     
269Nn Andrzej  
270Nowak Franciszka /Bagrowska/  
271Nowakowska Małgorzata    
272Nowakowska Maria /Mikuś/    
273Nowakowski Bronisław +1976   
274Nowakowski Jerzy    
275Nowakowski Maciej    
276Nowicka Małgorzata /Małecka/    
277Nowosielska Anna /Karłowska/    
278Palacz Jan   
279Palacz Stefan   
280Palacz Tadeusz   
281Paliszewska Grażyna    
282Paliszewski Stefan    
283Paszkiewicz Anna    
284Paszkiewicz Edmund    
285Paszkiewicz Konrad +2001 Mablethorpe   
286Paszkiewicz Wanda    
287Pernaczyńska Wanda    
288Pernaczyński Stanisław, Marian     
289Pietrzak Antoni    
290Pietrzak Barbara /Smykowska/    
291Pietrzak Kamila    
292Pietrzak Rafał    
293Półtarowicz Agnieszka     
294Półtarowicz Danuta /Bednarska/    
295Półtorak Antoni   
296Półtorak Hilda    
297Prus Franciszek  
298Prus Ignacy  
299Prus Jadwiga /Ficek/  
300Prus Joanna    
301Prus Krzysztof    
302Prus Mirosława /Zając/    
303Prusinowski Jan    
304Prusinowski Stanisław +przed 1674   
305Przetocka Helena, Elżbieta /Konarska/  
306Przetocki Maciej  
307Puciło Mateusz    
308Ralton Malcolm    
309Rintopf Mieczysław    
310Rożańska Eliza /Bartkowiak/    
311Rożański Stanisław   
312Rydz Stefan   
313Sielecka Izabela /Speichert/    
314Sielecki Andrzej    
315Sielecki Juliusz    
316Sikorska Grażyna /Pytla/    
317Sikorska Hanna /Buchaniec/    
318Smykowska Anna /Kowalska/    
319Smykowska Danuta    
320Smykowska Lucyna    
321Smykowska Regina + /Orchowo/   
322Smykowska Teresa    
323Smykowska Zofia    
324Smykowski Franciszek    
325Smykowski Jan    
326Smykowski Krzysztof    
327Smykowski Seweryn   
328Smykowski Tomasz    
329Speichert Adam    
330Speichert Arianna /Zintgraf/    
331Speichert Jan    
332Speichert Janina /Szumska/   
333Speichert Jerzy    
334Speichert Ksawery    
335Speichert Ksawery    
336Speichert Leon    
337Speichert Marian     
338Speichert Władysław    
339Stasiak Jan  
340Stelągowska Eleonora /Wasilewska/   
341Stelągowski Henryk   
342Stopińska Agata /Polaszek/ * Gostyń ?  
343Stopiński Michał +około 1886  
344Szatkowska Aleksandra, Maria    
345Szatkowska Karolina, Anna    
346Szatkowska Małgorzata, Zofia /Wiśniewska/    
347Szatkowski Dawid, Stanisław    
348Szatkowski Jakub, Jan    
349Szatkowski Nikodem, Jerzy    
350Sznajder Zbigniew   
351Szumska Irena +31-07-2015   
352Szumska Zofia /Gółkowska/    
353Szumski Maciej    
354Szumski Tadeusz   
355Święcicka Michalina /Korytowska/    
356Święcicki Ignacy   
357Święcka Elżbieta    
358Święcka Teresa /Szumska/    
359Święcki Jerzy    
360Święcki Piotr    
361Tańska Barbara /Małecka/    
362Tańska Zofia /Szumska/ +12-07-2015   
363Tański Jerzy    
364Tański Józef    
365Thielemann Przemysław    
366Thielemann Włodzimierz    
367Tomaszewska Maria, Zofia /Buchowska/   
368Trzebińska Róża /Karłowska/   
369Trześniewska Ewa /Kucharska/    
370Turska Józefa /Aksamitowska/  
371Urbańska Genowefa /Górska/   
372Urbański Dariusz   
373Urbański Józef   
374Urbański Zbigniew  
375Ustarbowski Jan, Krzysztof   
376Walczak Marianna  
377Walczak Walenty  
378Walentynowska Elżbieta /Tomaszewska/   
379Walentynowski Janusz   
380Walter Izabela /Ziołecka/   
381Wicherska Zuzanna /Belka/  
382Wicherski Bolesław +25-03-1933   
383Wicherski Mieczysław +23-02-1934   
384Wicherski Wincenty  
385Wieczorek Andrzej    
386Wieczorek Dorota /Sieczkowska/    
387Wieczorek Michał    
388Wikarejczak Jan  
389Wilczewska Justyna /Sokulska/  
390Wilczewska Marta   
391Wilczewski Franciszek   
392Wilczewski Franciszek +25-11-1932 Srebrniki  
393Wilczewski Władysław   
394Wiśniewska Helena /Szostakowska/  
395Wiśniewska Helena   
396Wiśniewska Kazimiera   
397Wiśniewska Tekla   
398Wiśniewska Weronika   
399Wiśniewski Franciszek   
400Wiśniewski Maksymilian  
401Wiśniewski Nikodem   
402Wiśniewski Teofil  
403Wiśniewski Wincenty   
404Witkowska Jadwiga /Karpińska/    
405Witkowski Janusz    
406Wyszyńska Alicja /Stobrawa/    
407Wyszyńska Helena /Majewska/    
408Wyszyńska Janina    
409Wyszyńska Kalina    
410Wyszyńska Maria, Erika /Fiszer/    
411Wyszyński Andrzej    
412Wyszyński Feliks    
413Wyszyński Józef +przed 1945   
414Wyszyński Witold +1939   
415Wyszyński Zbigniew    
416Zaborowska Klara /Joneman/  
417Zaborowski Jan, Grzegorz Józef  
418Zalewska Teresa /Karłowska/ +przed 1751   
419Zasacka Maria /Szumska/    
420Zasacki Tomasz    
421Zasacki Zbigniew    
422Zawadil Adam    
423Zawadil Helena /Szeląg/    
424Zawadil Jerzy    
425Zawadil Oskar +1939   
426Zawadzka Bona /Karłowska/ +01-09-1866 Giżewo   
427Zawadzki Józef   
428Zbigniewicz ?    
429Zbigniewicz Halina    
430Zbigniewicz Maria    
431Ziołecka Halina   
432Zyguła Janusz    
433Zyguła Katarzyna /Czarna/ * Biała Podlaska    
Polecane strony: Strona Rodu Chełmickich  Dynamiczny Herbarz Rodzin Polskich  Potomkowie Sejmu Wielkiego
moje firmowe strony o drukarkach: Online  Etykiety ogrodnicze    sklep z akcesoriami dla Szkółek   SEIKO drukarki igłowe i rejestratory czasu
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" firmy PL-SOFT S.C