drzewo genealogiczne rodziny Umińscy, Madalińscy, Morawscy, Kucharscy, Jendryczka, Łopacinscy, Braunek, Karłowscy

Indeks alfanumeryczny według
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imienia : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby Kobiety Mężczyzn Żyjących Zmarłych

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [E] Indeks alfabetyczny [E]51

1Edmund Paszkiewicz    
2Edmund Rubrycki *15-10-1910 Mościszki +15-10-1984 Lwówek   
3Edmund Sikorski *1915 +1993 Bydgoszcz   
4Edmund Umiński *11-02-1855 Strzałków par. Noworadomsk (Radomsko) +07-09-1911 Łącko k/Szczawnicy   
5Edward Borowy *1945 Poznań    
6Edyta Łopacińska /Kostrzewa/ * Słońsk   
7Eleonora Donaj /Braunek/ *05-08-1907 +15-03-1945 Stutthoff   
8Eleonora Koehler /Płonka/ *około 1880   
9Eleonora Stelągowska /Wasilewska/   
10Eliza Rożańska /Bartkowiak/    
11Else (Elżbieta) Braunek /Knoll/ *1888 +15-03-1945 Stutthoff   
12Elżbieta Cierzniakowska /Marciniak/ *1960 Bydgoszcz   
13Elżbieta Czochron /Maltzan/ *1897 Goślub par. Piątek +27-09-1920 Poznań /Piątek/   
14Elżbieta Czochron /Cichoszewicz/ *około 1750   
15Elżbieta Dworak /Pająk/   
16Elżbieta Groman /Walicka/ *1955 Ostrów Mazowiecka    
17Elżbieta Karłowska *1944 +1988   
18Elżbieta Krajcer *1967 Częstochowa   
19Elżbieta Krzyżanowska /Pągowska/ *1777 +10-12-1819  
20Elżbieta Kucharska *10-1807 +18-08-1808 Gołębin Stary   
21Elżbieta Leszczyńska *1866   
22Elżbieta Łoś *1960    
23Elżbieta Łukowska /Sikorska/ *1956    
24Elżbieta Mielcarek    
25Elżbieta Milewska *1897 +1935  
26Elżbieta Piątkowska /Orwatoska/ *przed 1775  
27Elżbieta Poraj-Dobrzelewska /Borczuk/ *1946    
28Elżbieta Święcka    
29Elżbieta Walentynowska /Tomaszewska/   
30Elżbieta, Anna Kaczmarek /Nowicka/ *1960 Śrem    
31Elżbieta, Cecylia, Katarzyna Czochron *26-10-1772 Poznań   
32Elżbieta, Krystyna, Kazimiera Myczkowska /Czochron/ *01-04-1920 Goślub par. Piątek +22-03-1996 Szczecin   
33Emilia Braunek *03-02-1881 Zielniki +09-10-1909 Kołomyja   
34Emilia Nowak /Janowicz/ *1867  
35Emilja Kliszewska /Dębecka/ *około 1800  
36Emiljana, Antonina Braunek *30-06-1806 Grudna par.Rogoźno   
37Erazm Trzebiński *około 1848 +10-08-1913 Będzitowo   
38Eugenia Karłowska /Dembińska/ *23-04-1844 +02-08-1882   
39Eugenina, Józefa, Xawera, Pelagia Karłowska *04-03-1859 Słupowa  +1877   
40Ewa /Jendryczka/   
41Ewa Braunek    
42Ewa Jankowiak *1963 Warszawa    
43Ewa Kurowicz /Półtorak/ *29-08-1924 Rybnik +17-06-1966 USA   
44Ewa Makowska /Wilczewska/ *1957 Klukowicze   
45Ewa Milewska *1892  
46Ewa Olsen /Speichert/ *1947    
47Ewa Trześniewska /Kucharska/    
48Ewa Ziołecka /Lossow h. Ryś/ *22-03-1822 Tworzanice +25-05-1890 Kościan /Racoć/   
49Ewa, Małgorzata Potempa /Koehler/ *1944 Warszawa    
50Ewa, Maria Krystyna Tomaszewska-Ołdak /Tomaszewska/ *1946 Bydgoszcz    
51Ewelina, Maria Karłowska /Turostowska/ *1969 Szczecin    
Polecane strony: Strona Rodu Chełmickich  Dynamiczny Herbarz Rodzin Polskich  Potomkowie Sejmu Wielkiego
moje firmowe strony o drukarkach: Online  Etykiety ogrodnicze    sklep z akcesoriami dla Szkółek   SEIKO drukarki igłowe i rejestratory czasu
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" firmy PL-SOFT S.C