drzewo genealogiczne rodziny Umińscy, Madalińscy, Morawscy, Kucharscy, Jendryczka, Łopacinscy, Braunek, Karłowscy

Indeks alfanumeryczny według
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imienia : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby Kobiety Mężczyzn Żyjących Zmarłych

Lista osób, których nazwisko rozpoczyna się na literę [S] Indeks alfabetyczny [S]100

1Sielecka Izabela /Speichert/    
2Sielecki Andrzej    
3Sielecki Juliusz    
4Sikorska Aleksandra /Chełmicka/ *1923 +22-10-2005 Bydgoszcz   
5Sikorska Anna *1993    
6Sikorska Grażyna /Pytla/    
7Sikorska Hanna /Buchaniec/    
8Sikorska Zofia /Siekańska/ *1958    
9Sikorski Edmund *1915 +1993 Bydgoszcz   
10Sikorski Krzysztof *1988    
11Sikorski Olgierd *1954    
12Sikorski Paweł *1980    
13Sikorski Ryszard *1958    
14Sikorski Wojciech *1984    
15Sławska Konstancja, Tekla, Wiktoria /Ziołecka/ *17-03-1848 Poznań +22-05-1913   
16Sławski Roger, Stanisław *24-03-1871 Poznań +1963   
17Sławski Stanisław *1841 +09-09-1913   
18Sławski Stanisław *11-12-1881 Poznań +09-03-1943 Oświęcim   
19Smoleńska Jadwiga /Karłowska/ *przed 1770   
20Smykowska Anna /Kowalska/    
21Smykowska Danuta    
22Smykowska Lucyna    
23Smykowska Marianna (Maria) /Walczak/ *około 1835   
24Smykowska Regina + /Orchowo/   
25Smykowska Teresa    
26Smykowska Wiktoria /Burzyńska/ *17-10-1878 Bielsko par.Ostrowo Mogileńskie   
27Smykowska Zofia /Łopacińska/ *28-03-1921 Strzelno +21-12-1991 Bydgoszcz /Strzelno/   
28Smykowska Zofia    
29Smykowski Franciszek    
30Smykowski Jakub  *29-07-1871 Orchowo   
31Smykowski Jan    
32Smykowski Józef *około 1835 +przed 1897   
33Smykowski Krzysztof    
34Smykowski Seweryn   
35Smykowski Tomasz    
36Smykowski Walerian *30-11-1920 Orchowo +14-02-1962 Strzelno /Strzelno/   
37Sołtan Helena /Leszczyńska/ *01-01-1920 Lipki k.Warszawy +21-06-1994 Szczecin   
38Sołtan Irena *28-01-1944 Kobryń +15-09-1945 Kobryń   
39Sołtan Stanisław *25-09-1916 Barszcze +09-02-1988 Szczecin   
40Sosnowska Józefa /Madalińska/ *około 1800 +1853   
41Sośnicka Tekla *6-1835 Kolnice par.Nowe Miasto  
42Sośnicka Wiktoria /Radoszewska/ *około 1809 +26-01-1882 Koszkowo par.Borek  
43Sośnicki Jakub (Józef) *około 1803  
44Sośnicki Maksymilian *20-01-1837 Kolnice par.Nowe Miasto +02-02-1838 Kolnice par.Nowe Miasto  
45Sośnicki Piotr, Paweł *6-1833 Góra +18-09-1883 Koszkowo par.Borek  
46Speichert Adam    
47Speichert Aniela /Szumska/ *09-09-1890 +20-12-1978   
48Speichert Arianna /Zintgraf/    
49Speichert Dorota *1977    
50Speichert Grażyna /Bartylak/ *1950    
51Speichert Jan    
52Speichert Janina /Szumska/   
53Speichert Jerzy    
54Speichert Krystian *1984    
55Speichert Krzysztof *07-07-1926 +29-03-1991   
56Speichert Ksawery    
57Speichert Ksawery    
58Speichert Leon    
59Speichert Maciej *1950    
60Speichert Marian     
61Speichert Mieczysław *21-01-1884 +10-12-1927   
62Speichert Stefania /Dembińska/ *09-07-1913 +23-01-1993   
63Speichert Władysław    
64Stasiak Jan  
65Stasiak Stanisława /Nowak/ *1899 Ojrzanowo +1968  
66Stelągowska Eleonora /Wasilewska/   
67Stelągowski Henryk   
68Stopińska Agata /Polaszek/ * Gostyń ?  
69Stopińska Maria /Bocińska/ *1863  
70Stopiński Michał +około 1886  
71Stopiński Walerian *1866  
72Strauch  *1932 Warszawa   
73Strauch Teresa /Wojtkowska/ *1932 Poznań +1985 Pruszków  
74Sucholas Danuta /Mielcarek/ *1987    
75Sucholas Nikodem *2014    
76Sucholas Radosław *1983    
77Szamrak Irena (Ina), Maria /Wicherska/ *03-04-1901 Krotoszyn +09-10-1983 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Bielawy)/   
78Szamrak Jan, Mieczysław *27-12-1898 Poznań +04-05-1976 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Bielawy)/   
79Szatkowska Aleksandra, Maria    
80Szatkowska Anna /Kociszewska/ *21-01-1921 Kościeliska Nowe +01-10-2008 Lublin   
81Szatkowska Karolina, Anna    
82Szatkowska Małgorzata, Zofia /Wiśniewska/    
83Szatkowska Stanisława, Aniela /Kucharska/ *02-05-1881 Giełczew +08-01-1947 Lublin /Lublin, cmentarz przy Lipowej/   
84Szatkowski Dawid, Stanisław    
85Szatkowski Jakub, Jan    
86Szatkowski Jerzy, Józef *20-03-1921 Lublin +18-06-1979 Lublin /Lublin, cmentarz przy Lipowej/   
87Szatkowski Jerzy, Ludwik *1957    
88Szatkowski Nikodem, Jerzy    
89Szatkowski Stanisław *1889 Lwów   
90Szlagowska Aleksandra, Benigna /Karłowska/ *09-10-1897 +1970   
91Szlagowski Jan, Nepomucen *30-04-1892 +1944 Warszawa   
92Sznajder Janina /Nowakowska/ *1942 Inowrocław +2005 Inowrocław  
93Sznajder Zbigniew   
94Szuman Helena, Katarzyna Kordula /Braunek/ *01-12-1842 Wieszkowo par.Lubiń +21-07-1916 Poznań   
95Szuman Norbert *1829 +16-02-1897   
96Szumska Irena +31-07-2015   
97Szumska Kazimiera /Braunek/ *24-05-1863 Bojanice   
98Szumska Zofia /Gółkowska/    
99Szumski Maciej    
100Szumski Tadeusz   
Polecane strony: Strona Rodu Chełmickich  Dynamiczny Herbarz Rodzin Polskich  Potomkowie Sejmu Wielkiego
moje firmowe strony o drukarkach: Online  Etykiety ogrodnicze    sklep z akcesoriami dla Szkółek   SEIKO drukarki igłowe i rejestratory czasu
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" firmy PL-SOFT S.C