drzewo genealogiczne rodziny Umińscy, Madalińscy, Morawscy, Kucharscy, Jendryczka, Łopacinscy, Braunek, Karłowscy

Indeks alfanumeryczny według
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imienia : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby Kobiety Mężczyzn Żyjących Zmarłych

Wszystkie osoby - Indeks alfabetyczny [Wszystkie osoby]1624

1 Ewa /Jendryczka/   
2Adamska Jadwiga /Luzińska/  
3Adamski Włodzimierz  
4Aksamitowska   
5Aksamitowska   
6Aksamitowska   
7Aksamitowska Agnieszka /Żmijewska/ *około 1490  
8Aksamitowska Anna /Jaksza/  
9Aksamitowska Balbina *około 1765  
10Aksamitowska Katarzyna /Głębocka/  
11Aksamitowska Małgorzata /Magnuszewska/  
12Aksamitowska Marta  
13Aksamitowska Petronella /Mirowicka/  
14Aksamitowska Tekla /Witte/ *1741  
15Aksamitowska Vincencja /Stopani/ *1782 Rzym +16-05-1838 Poznań  
16Aksamitowski August, Anioł *1804  
17Aksamitowski Hieronim *około 1490  
18Aksamitowski Ignacy *1736 +1771  
19Aksamitowski Jakub *po 1634  
20Aksamitowski Jan *około 1680  
21Aksamitowski Józef *1771 +1827  
22Aksamitowski Józefat  
23Aksamitowski Maciej  
24Aksamitowski Marcin *około 1490  
25Aksamitowski Marcin *około 1520  
26Aksamitowski Marcin  
27Aksamitowski Mateusz *po 1550  
28Aksamitowski Mikołaj *około 1520  
29Aksamitowski Piotr *około 1490  
30Aksamitowski Stanisław /Aksamitowski h.Gryf/ *około 1460  
31Aksamitowski Stanisław *po 1550  
32Aksamitowski Stanisław  
33Aksamitowski Walenty *około 1520  
34Aksamitowski Wincenty *1760 +1828  
35Bajer Aniela /Radziątkowska/ *około 1807 +po 1850  
36Bajer Antonina *01-01-1834 Zgierz  
37Bajer Jan *około 1790 +przed 1850 Zgierz  
38Barcikowska Barbara *1930    
39Barcikowska Izabela /Karłowska/ *1903 +1981   
40Barcikowski Roman *28-12-1896 +10-05-1958   
41Bekanowska Józefa /Łopacińska/ *1879  
42Bekanowski Antoni *1874  
43Bidzińska-Speichert Bożena /Bidzińska/    
44Bielska Mariola /Karłowska/ *1954    
45Bielski Jarosław *1950    
46Bielski Paweł *1984    
47Bilewicz Stanisław +przed 1839  
48Bilewicz Wiktoria *około 1778 +11-03-1839 Chlewiska par. Kaźmierz  
49Bogusz Halina /Kamza/ *1965    
50Bojanowska Anna /Kossuth/ *1973    
51Bojanowska Zofia *2001    
52Bojanowski ?    
53Bojanowski Szymon *2005    
54Borowa Małgorzata, Alicja *1948 Poznań    
55Borowa Zofia /Leszczyńska/ *28-08-1924 Litwinów k.Żabinki +02-02-2005 Poznań   
56Borowicz Nepomucena /Nawrocka/ *23-12-1818 Potulice +09-07-1886 Gogolewo  
57Borowiec Alina /Leszczyńska/ *1939 Targowa Górka    
58Borowy Edward *1945 Poznań    
59Borowy Janusz *1944 Kobryń    
60Borowy Józef *18-09-1913 Bolewice +1993 Poznań   
61Borowy Zbigniew *1953 Poznań    
62Borzęcka Julianna, Apolonia Konstancja /Czochron/ *17-02-1775 Poznań   
63Borzęcka Marianna /Figrtti/  
64Borzęcki Damazy  
65Borzęcki Damazy, Piotr *19-10-1803 Wola Śmiełowska +26-01-1874 Warszawa   
66Borzęcki Maurycy /Borzęcki h.Półkozic/ *29-09-1772   
67Borzęcki Tadeusz *1800 +11-06-1887   
68Braunek ? *19-12-1833 Oczkowice +19-12-1833 Oczkowice   
69Braunek Adela /Luranc/ *17-05-1911 +11-1979 Kcynia   
70Braunek Anna, Agnieszka  *1950    
71Braunek Anna, Maria /Pudełko/ *1950 Kęty    
72Braunek Antoni, Bernard *11-06-1874 Zielniki +13-09-1918 /Środa/   
73Braunek Antoni, Jan *1903 +18-05-1988 Kcynia   
74Braunek Brygida, Małgorzata Helena /Borzewska/ *1764 +23-08-1840 Goreczki W.par.Golejewko /Golejewko/   
75Braunek Else (Elżbieta) /Knoll/ *1888 +15-03-1945 Stutthoff   
76Braunek Emilia *03-02-1881 Zielniki +09-10-1909 Kołomyja   
77Braunek Emiljana, Antonina *30-06-1806 Grudna par.Rogoźno   
78Braunek Ewa    
79Braunek Ferdynand, Wincenty Stanisław *21-02-1803 Grudna par.Rogoźno +1831   
80Braunek Florian , Antoni Błażej *03-02-1797 Grudna par.Rogoźno +11-02-1871 Pogrzybów   
81Braunek Franciszek, Krystian Ludwik *07-07-1702 Ohlau (Oława) +10-01-1792 Mahlkau (Kartuzy)   
82Braunek Franciszka /Znaniecka/ *1870 +1935   
83Braunek Helena   
84Braunek Ignacy *około 1774   
85Braunek Jadwiga /Witkowska/ *12-10-1730 Wielkawieś par.Buk +1807   
86Braunek Jan, Adam *1666 +10-11-1706 Ohlau (Oława)   
87Braunek Józef, Hilary *13-01-1867 Pogrzybów +23-08-1906 /Środa/   
88Braunek Józef, Tadeusz *20-10-1794 Grudna par.Rogoźno +23-12-1847 Wieszkowo   
89Braunek Józef, Tadeusz Wincenty *11-02-1835 Oczkowice +07-10-1909 Jarosławiec /Środa/   
90Braunek Józef, Wojciech *14-09-1760 Behle +01-01-1816 Parkowo k.Obornik /Parkowo/   
91Braunek Kazimierz, Erdman *1733 +07-05-1799 Sulitz (koło Pucka)   
92Braunek Kazimierz, Teodor *26-01-1776   
93Braunek Kordula *1765 +26-02-1800   
94Braunek Małgorzata *1947 Szamotuły    
95Braunek Małgorzata, Jadwiga /Budziszewska/ *11-06-1796 Grąbków par.Jutrosin +15-02-1870 Pogrzybów /Lubiń/   
96Braunek Marek, Tadeusz *04-03-1949 Kcynia +27-06-1989 Kcynia   
97Braunek Maria /Greger/   
98Braunek Maria, Eleonora /Hulewicz/ *1877 Ostrów   
99Braunek Marie, Luise /Wolson/ *1675 Gdańsk +06-10-1749 Wrocław   
100Braunek Marie, Pelagia *1706   
101Braunek Mitzi /Boehn/   
102Braunek Paweł, Tadeusz *1980 Wągrowiec    
103Braunek Ruta /Beni/ +2004 Warszawa   
104Braunek Stanisław *20-11-1865 Bojanice   
105Braunek Stefan, Michał *około 1900 +18-03-1980 Żydowo   
106Braunek Tadeusz, Józef *28-10-1872 Zielniki +16-11-1935 Garczyn /Garczyn/   
107Braunek Teodor   
108Braunek Urszula *14-12-1908 +21-09-1929   
109Braunek Weronika, Maria /Żerońska/ *21-01-1876 Brzoza p.Niepruszewo +21-12-1939 Szubin   
110Braunek Witold *02-01-1862 Bojanice +11-04-1925 Babin /Środa/   
111Braunek Witold, Ludwik Jan Nepomucen *29-06-1837 Wieszkowo par.Lubiń +26-10-1847 Wieszkowo /Lubiń/   
112Braunek Władysław *około 1900 +1963 Warszawa   
113Braunek Władysława, Agnieszka /Kliszewska/ *19-02-1838 Zielniki +01-05-1909 Jarosławiec /Środa/   
114Braunek Włodzimierz, Józef, Florian *17-03-1836 Oczkowice +12-03-1839 Wieszkowo   
115Braunek-Moczyńska Monika, Sylwia /Braunek/ *1975 Kozy    
116Brechan Józef   
117Brechan Nepomucena /Karłowska/ *1822 +1895   
118Breitkopf Jan *1920 +1944   
119Breitkopf Michał *1944 +1966   
120Bronikowska Albertyna, Dominika, Marcelina /Święcicka/ *01-02-1824 Gorzyczki   
121Bronikowski Antoni, Marceli *1817   
122Brylińska Leokadia /Solarska/ *1866 +25-04-1911 Wierzchosławice  
123Brylińska Stanisława  
124Bryliński Jan *około 1856 +1950 Wierzchosławice  
125Bryliński Stanisław  
126Brzeska Adelaida    
127Brzeska Anna    
128Brzeska Anna, Władysława, Antonina /Braunek/ *06-06-1893 Babin +1963   
129Brzeska Marina    
130Brzeska Mariola /Lasocka/    
131Brzeska Weronika    
132Brzeski Leon /Brzeski h.Oksza/ *1886 +1947   
133Brzeski Olgierd *1921 +2000   
134Brzeski Tomasz *1926 +1944   
135Brzykcy Antonina /Nowak/ *05-06-1900 Ojrzanowo +02-01-1994 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Błonie)/  
136Brzykcy Franciszek *30-11-1891 Lubostroń +15-01-1933 Lubostroń  
137Brzykcy Jan *13-12-1889 Lubostroń  
138Brzykcy Józef  
139Brzykcy Józefa /Rybczyńska/  
140Brzykcy Konrad, Józef *26-02-1928 Bydgoszcz +18-11-1992 Andrychów /Andrychów/  
141Brzykcy Marcin *23-10-1895 Lubostroń +13-08-1968 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Błonie)/  
142Burzyńska Kunegunda /Głuszek/ *około 1845  
143Burzyńska Stanisława /Nowak/ *1879  
144Burzyński Jan *około 1835  
145Burzyński Jerzy *1875  
146Butlewska Renata, Jolanta /Galińska/ *1956    
147Butlewski Krystian    
148Chabros Halina /Zbroja/ +12-02-1977 Lublin   
149Chabros Zofia    
150Chełmicka Anna /Grabska/   
151Chełmicka Anna /Nałęcz/   
152Chełmicka Domicela, Justyna *07-07-1795 Zbrudzewo p.Śrem   
153Chełmicka Felicja , Antonina *09-06-1797   
154Chełmicka Halina, Maria *03-03-1898 Gościejewo +1978 Bydgoszcz   
155Chełmicka Helena *1896 +1971   
156Chełmicka Irena +1991 Bydgoszcz   
157Chełmicka Jadwiga /Fryze/   
158Chełmicka Joanna, Jadwiga, Antonina *08-02-1890 Gościejewo +1968 Bydgoszcz   
159Chełmicka Julianna /Wielogłowska/  
160Chełmicka Karolina, Franciszka *29-01-1786 Gołanice   
161Chełmicka Katarzyna /Kąkolewska/   
162Chełmicka Katarzyna /Zalewska/   
163Chełmicka Kazimiera /Znaniecka/ *1865 +1930   
164Chełmicka Maria /Znaniecka/ *24-11-1865 Łąkocin +26-12-1951 Bydgoszcz   
165Chełmicka Maria /Chrzanowska/    
166Chełmicka Michalina /Wstowska/   
167Chełmicka Michalina *23-09-1872   
168Chełmicka Nepomucena, Teofila *20-05-1797 Swarzędz   
169Chełmicka Paulina, Franciszka, Anna /Muentzberg/ *18-06-1803 Gniezno +04-11-1877 Poznań   
170Chełmicka Stanisława, Gertruda /Karłowska/ *07-11-1894 Mystki +1975   
171Chełmicka Stefania, Marja  *22-12-1899 Gościejewo +1953 Bydgoszcz   
172Chełmicka Teodozja /Chrzanowska/   
173Chełmicka Teodozja /Raszewska/   
174Chełmicka Teofila /Przyłubska/    
175Chełmicka Teofila   
176Chełmicka Teofila /Strawińska/   
177Chełmicka Teresa /Thulbowska/ +18-02-1774 Zakrzewo   
178Chełmicka Teresa *03-05-1860 +17-10-1860   
179Chełmicka Zofia   
180Chełmicka Zofia /Orłowska/   
181Chełmicka Zuzanna, Felicjana +20-04-1788 Zbrudzewo p.Śrem   
182Chełmicki Adam, Grzegorz  *26-11-1861 +10-10-1862   
183Chełmicki Adryan /Chełmicki h.Nałęcz/ *około 1530   
184Chełmicki Adryan   
185Chełmicki Adryan   
186Chełmicki Aleksy, Kiljan *31-07-1790 Zbrudzewo p.Śrem +27-12-1823   
187Chełmicki Alfred, Józef *08-03-1889 Gościejewo +02-07-1945 Heppenheim   
188Chełmicki Andrzej    
189Chełmicki Antoni *1822 +11-11-1889 /Warszawa - Powązki/   
190Chełmicki Bolesław *18-01-1832 +25-10-1892   
191Chełmicki Dadzibóg   
192Chełmicki Florentyn, Wincenty *22-02-1827 +17-08-1905   
193Chełmicki Franciszek   
194Chełmicki Jakub *29-07-1753 +30-04-1809   
195Chełmicki Jan *28-12-1856 Kleparz   
196Chełmicki Jan   
197Chełmicki Jan *1900 +1963   
198Chełmicki Jan, Filip, Nereusz *27-05-1789 Leszno +25-09-1826 /Gurowo k/Gniezna/   
199Chełmicki Jan, Nepomucen *14-05-1821 +22-05-1879   
200Chełmicki Józef *1734 +1817  
201Chełmicki Józef *1734 +1817 Mokowo   
202Chełmicki Józef, Benedykt *11-03-1825 +11-04-1876   
203Chełmicki Julian, Stanisław *18-04-1825 +31-05-1909   
204Chełmicki Justynian *06-09-1836 +23-08-1870   
205Chełmicki Kazimierz *1871 +23-10-1875   
206Chełmicki Kazimierz, Faustyn *02-02-1838 +1886   
207Chełmicki Łukasz   
208Chełmicki Maciej   
209Chełmicki Marcin +1614   
210Chełmicki Marcin, Władysław, Karol *21-10-1841 +30-08-1864   
211Chełmicki Napoleon *15-08-1857 Maniewo +27-10-1921 Krotoszyn   
212Chełmicki Piotr, Alkantary, Felicjan *12-11-1792 Zbrudzewo p.Śrem +11-06-1876   
213Chełmicki Seweryn   
214Chełmicki Stanisław *1863 +1943   
215Chełmicki Stanisław *1588   
216Chełmicki Tadeusz *1864 Pod Krotoszynem   
217Chełmicki Tadeusz, Feliks *22-11-1842 +26-03-1865   
218Chełmicki Teodozjiusz *1911 +2001   
219Chełmicki Teofil *1824 +30-09-1825   
220Chełmicki Tomasz *28-12-1850   
221Chełmicki Tomasz *18-09-1745 +1815   
222Chełmicki Wiktor *17-10-1823 +10-01-1902   
223Chełmicki Witold *przed 1826 +około 1826   
224Chełmicki Witold   
225Chełmicki Wojciech, Józef *23-04-1835 +02-09-1919   
226Chełmicki Zdzisław, Marjan, Franciszek *21-07-1892 Gościejewo +1969 Bydgoszcz   
227Chełmicki Zefiryn *1822 +19-10-1852   
228Chełmicki Zygmunt *10-07-1865 +20-03-1930   
229Chibowska Katarzyna, Patrycja /Jendryczka/ *1980 Bydgoszcz   
230Chibowski    
231Chmielewski Adam *około 1809 +przed 1867  
232Chorzemska Izabela, Weronika /Ziołecka/ *13-01-1892 Węgierskie   
233Cierzniakowska Elżbieta /Marciniak/ *1960 Bydgoszcz   
234Cierzniakowski Andrzej *18-11-1949 Bydgoszcz +14-03-2016 Geteborg  
235Czaczkowska Antonina /Śrzedzińska/  
236Czaczkowski Antoni /Czaczkowski h.Ślepowron/  
237Czapska Hanna /Tomaszewska/ *1938   
238Czapski Franciszek   
239Czapski Tomasz /Hr. Hutten-Czapski/   
240Czarowska Apolonia /Aksamitowska/ *po 1550  
241Czochron Agnetis /Ślimińska/   
242Czochron Andrzej /Czochron h.Czochron/   
243Czochron Anna, Katarzyna *12-04-1695 Poznań   
244Czochron Antoni *1809 Sepno par.Sobota  +12-10-1809 Sepno par.Sobota    
245Czochron Antoni, Bogdan *23-11-1901 Siemianice p.Kępno +25-11-1901 Siemianice p.Kępno   
246Czochron Czesław, Marian, Walery *20-07-1860 +24-09-1930 Bolewice par.Lwówek Wlkp., pow.N.Tomyśl   
247Czochron Elżbieta /Maltzan/ *1897 Goślub par. Piątek +27-09-1920 Poznań /Piątek/   
248Czochron Elżbieta /Cichoszewicz/ *około 1750   
249Czochron Elżbieta, Cecylia, Katarzyna *26-10-1772 Poznań   
250Czochron Franciszek, Placidus *05-10-1692 Poznań   
251Czochron Franciszek, Tomasz *22-09-1764 Poznań   
252Czochron Franciszka, Helena *14-03-1728 Poznań +14-10-1737 Poznań   
253Czochron Janina /Łastowiecka/ * Hadle +przed 13-01-1961 Poznań /Poznań/   
254Czochron Janina, Jadwiga *13-10-1894 Olszewo par. Nietrzanowo +14-10-1972 Poznań   
255Czochron Jerzy, Jeremi *13-12-1896 Siemianice p.Kępno +05-03-1965 Witosław par.Drzeczkowo   
256Czochron Julianna /Stanecka/ +20-07-1770 Poznań   
257Czochron Kazimiera /Madalińska/ *17-03-1864 Szczepankowo +07-07-1933 Bolewice par.Lwówek Wlkp., pow.N.Tomyśl /Tulce /   
258Czochron Kazimierz *30-09-1885 Dębicz   
259Czochron Kazimierz, Fortunat, Wiktor *12-03-1779 Poznań +25-04-1811 Sepno par.Sobota    
260Czochron Kazimierz, Telesfor *około 1811 Sepno par.Sobota ? +01-03-1883 Garby par.Tulce /Tulce /   
261Czochron Korneliusz, Michał, Franciszek *03-10-1765 Poznań   
262Czochron Lucyna /Zaborowska/ *1838 +16-06-1864 Gądki /Tulce /   
263Czochron Lucyna /Pogorzelska/ +1975 Kraków   
264Czochron Lucyna, Halina *05-12-1900 Siemianice p.Kępno +31-08-1973 Poznań   
265Czochron Marian  +około 1940 /Kraków/   
266Czochron Marianna *19-06-1700 Poznań   
267Czochron Marianna, Elżbieta *11-07-1767 Poznań   
268Czochron Michał, Franciszek *04-10-1703 Poznań   
269Czochron Regina   
270Czochron Stanisław, Maciej *24-02-1898 Siemianice p.Kępno +1972 Oława /Kraków/   
271Czochron Tomasz, Józef, Stefan /Czochron h.Czochron/ *26-12-1729 Poznań   
272Czochron Włodzimierz, Janusz, Józef *02-01-1888 Dębicz +30-04-1954 Poznań   
273Czochron Xavera, Wiktoria *17-11-1769 Poznań   
274Czynszak Józefina (Józefa) /Smykowska/ *1873   
275Danielska Józefa /Stopińska/ *około 1864 Rzadkwin ?  
276Danielski Franciszek *1853  
277Daszewska Michalina /Rożańska/ *25-04-1903 Gliwice +13-05-1989 Sopot   
278Daszewski Stanisław *25-12-1888 Syczówka k.Smoleńska +29-11-1959 Sopot   
279de la Palisse Joseph, Daniel *07-05-1914 Paryż +07-11-1946 Hanower   
280Delaney Krystyna, Urszula /Madalińska/ *1955 Wellington (Nowa Zelandia)    
281Delaney Terry    
282Dembińska Albertyna, Brygida Konstancja /Braunek/ *10-10-1840 Wieszkowo par.Lubiń +22-02-1921 /Sławsko/   
283Dembińska Marjanna, Małgorzata Teresa *04-07-1868 Wierzenica   
284Dembińska Teresa, Klara Augusta *16-12-1872 Wierzenica   
285Dembiński Józef, Teodor Wojciech *16-12-1863 Rąbiń +21-05-1864 Wieszkowo   
286Dembiński Marcin *11-11-1876 Wierzenica   
287Dembiński Stanisław, Kostka Eustachy *20-09-1871 Wierzenica   
288Dembiński Stefan, Marek Teodor *18-06-1867 Wierzenica   
289Dembiński Teodor *1834   
290Dembiński Teodor , Filip Tadeusz *26-05-1865 Rąbiń +26-10-1866 Wieszkowo par.Lubiń   
291Dembiński Teodor, Stanisław *03-07-1870 Wierzenica   
292Dembiński Wojciech, Celestyn *05-04-1880 Lubczyna par.Wyszanów   
293Dixon Andrew    
294Dixon Dominic *1991    
295Dobrzańska Agnieszka /Barańska/    
296Dobrzańska Renia /Witkowska/    
297Dobrzański ?    
298Dobrzański Krzysztof    
299Dolewska Barbara /Małota/ *1951    
300Dolewski Jacek *1953    
301Domańska Katarzyna /Brzykcy/ * Lubostroń + Lubostroń  
302Donaj Balbina /Żak/  
303Donaj Eleonora /Braunek/ *05-08-1907 +15-03-1945 Stutthoff   
304Donaj Helena  
305Donaj Jan *09-02-1904 Małochowo +27-03-1980 Kokoszkowy   
306Donaj Marcin  
307Dworak Anita   
308Dworak Elżbieta /Pająk/   
309Dworak Maciej   
310Dworak Renata /Chrustowska/   
311Dworak Ryszard   
312Dworak Zygmunt   
313Dytnerski Artur    
314Dytnerski Konrad *1951    
315Dytnerski Wojciech *1947    
316Dziekan Maria /Tańska/ +13-05-2011   
317Dziekan Tomasz    
318Dziembowska Maria, Ludwika /Karwowska/   
319Dziembowski Stefan  
320Fabianowska Hanna /Umińska/ *1956 Poznań    
321Fabianowski Krzysztof *1979 Poznań    
322Fabianowski Ryszard    
323Galińska Halina, Franciszka *28-01-1925 Wyskoć +1981 /Słupsk/   
324Galińska Ludwika /Brodzka/ *23-04-1848 Pobiedziska  
325Galińska Maria /Rogal/ *08-12-1925 +13-08-2005   
326Galińska Maria, Irena, Zofia /Czochron/ *08-09-1890 Szlachcin +20-03-1976 Lwówek Wlkp. /Wyskoć pow.Kościan/   
327Galiński Andrzej *1952    
328Galiński Franciszek  
329Galiński Jan *30-03-1926 Wyskoć +11-10-1994 /Wyskoć/   
330Galiński Krzysztof *1959    
331Galiński Zygmunt *05-04-1885 Będzieszyn pow.Ostrów +29-05-1933 Poznań /Wyskoć/   
332Galiński Zygmunt *1954    
333Gapińska Barbara /Nawrocka/ *1800  
334Golińska Katarzyna /Madalińska/ *12-12-1959 Warszawa +31-05-2011 Warszawa   
335Goliński Jan *2000 Warszawa    
336Goliński Michał    
337Gonet Maria /Wojtkowska/ *1925 Gniezno +1994 Warszawa  
338Gonet Tadeusz * Krosno   
339Gółkowska Maria /Szumska/ *1896 +07-12-1971   
340Gółkowski Stanisław +1944   
341Gółkowski Teodor +1944   
342Gółkowski Wiktor *1893 +1959   
343Graczyk Franciszek +przed 1938 Chełmno  
344Graczyk Klara /Jagodzińska/ +przed 1938  
345Graczyk Leokadia + Bydgoszcz (Bielawy)  
346Grands-Olewiński Wacław /Olewiński/    
347Groman Elżbieta /Walicka/ *1955 Ostrów Mazowiecka    
348Grudzień   
349Grudzień Franciszek  
350Grudzień Henryk *1920   
351Grudzień Maria /Jończy/   
352Grudzień Mikołaj *1894 Chrzanów ? +26-06-1946 Zemborzyce k. Lublina  
353Grudzień Stanisław   
354Grudzień Stefan   
355Grzechowska Irena /Smykowska/    
356Grzechowski     
357Grzechowski Konrad    
358Grzechowski Krzysztof    
359Hałońska Łucja /Aksamitowska/ *po 1550  
360Hawrylik Anna, Justyna /Umińska/ *1981 Bydgoszcz    
361Hawrylik Bartosz    
362Hellich Hanna /Kucharska/    
363Hoffman Józef +30-10-1916   
364Hoffman Kazimiera /Czochron/ *31-08-1858 +23-10-1916   
365Iwanowska Maria /Madalińska/ *około 1796   
366Jagiełło Małgorzata, Irena /Tomaszewska/ *1950    
367Jankowiak Barbara /Prus/ *18-12-1935 Katowice +16-07-2000 Warszawa /Warszawa/   
368Jankowiak Ewa *1963 Warszawa    
369Jankowiak Henryk *16-05-1928 Poznań +08-11-2004 Olsztyn /Warszawa/   
370Januzik Mirosława /Sołtan/ *1958 Lwówek    
371Jaraczewska Anna /Znaniecka/ *około 1870  
372Jasek Bronisław *1930    
373Jasek Maria, Stefania, Janina /Karłowska/ *1930 Mystki    
374Jaworowska Katarzyna /Karłowska/ *1932    
375Jaworowski Jan    
376Jaworowski Zbigniew *1957    
377Jendryczka Agnieszka  *1995 Warszawa   
378Jendryczka Anna *1995 Warszawa   
379Jendryczka Helena /Brylińska/ *1897 Królikowo par.Słupy +19-11-1960 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Błonie)/  
380Jendryczka Henryk *07-03-1929 +23-07-2013 Bydgoszcz  
381Jendryczka Jolanta /Ślewa/ *1956 Słupsk   
382Jendryczka Krystyna *12-11-1930 Warszawa +2016  
383Jendryczka Małgorzata /Ożóg/   
384Jendryczka Marianna /Hassek/ *29-10-1866 Zamość pow.Ostrowo + Nieżychowo  
385Jendryczka Marianna /Brzykcy/ *09-04-1922 Łabiszyn +15-05-1994 Bydgoszcz /Bydgoszcz/  
386Jendryczka Marianna /Makowska/ *01-01-1929 +21-02-2016 Bydgoszcz  
387Jendryczka Mariusz *01-02-1955 +16-02-2007  
388Jendryczka Mieczysław *1959 Warszawa   
389Jendryczka Monika *1989 Warszawa   
390Jendryczka Stanisław *17-11-1896 Nieżychowo +04-11-1952 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Błonie)/  
391Jendryczka Stefan *04-12-1920 Nieżychowo pow.Wyrzysk +27-09-1972 Pieczyska /Bydgoszcz/  
392Jendryczka Tomasz  
393Jendryczka Zygfryd *1931   
394Jodko Witold *1907 +1968 Chełm   
395Jodko Zofia /Męczyńska/ *1913 Warszawa +17-12-2007 Chełm   
396Jończy Andrzej   
397Jończy Kazimierz   
398Jończy Leokadia /Mrzygłód/   
399Jończy Lidia   
400Jończy Maria /Pytel/   
401Jończy Władysław  
402Jordan Agata *1963 Warszawa    
403Jordan Antonina *1969 Warszawa    
404Jordan Lech, Wojciech *1933 +5-1987 Warszawa   
405Jordan Maria, Anna /Karwowska/ *22-07-1933 Poznań +21-02-1969 Warszawa   
406Jordan Paweł *1966 Warszawa    
407Jordan-Szymańska Anna, Maria /Jordan/ *1953 Łódź    
408Kaczmarek Elżbieta, Anna /Nowicka/ *1960 Śrem    
409Kaczmarek Piotr *1995 Śrem    
410Kaczmarek Tadeusz    
411Kalkstein Jan *około 1872   
412Kalkstein Zofia /Karłowska/ *około 1874   
413Kamza Paweł    
414Kamza Tadeusz *1930    
415Karkosz Katarzyna *1980    
416Karkosz Krzysztof *1954    
417Karkosz Maciej *1982    
418Karkosz Maria, Aniela (Mariela) /Speichert/ *1954    
419Karłowska /Kluczborska/ +1904   
420Karłowska Aniela, Anna, Hipolita *04-04-1853 Słupowa  +06-04-1902   
421Karłowska Anna /Makowiecka/ +od 1639 do 1660   
422Karłowska Anna /Jaraczewska/ *około 1700 +25-04-1736 Gorzykowo   
423Karłowska Anna /Gąsiorowska/ *przed 1680   
424Karłowska Anna /Objezierska/ *po 1700   
425Karłowska Anna *1877   
426Karłowska Anna *1984    
427Karłowska Barbara /Kłaptocz/ *1953    
428Karłowska Barbara *1732 Rogowo    
429Karłowska Barbara    
430Karłowska Barbara *1945    
431Karłowska Bonawentura, Franciszka *14-07-1857 Słupowa  +13-12-1857 Słupowa par. Smogulec   
432Karłowska Bronisława, Walentyna, Pamilla *16-01-1856 Dobieszewo   
433Karłowska Elżbieta *1944 +1988   
434Karłowska Eugenia /Dembińska/ *23-04-1844 +02-08-1882   
435Karłowska Eugenina, Józefa, Xawera, Pelagia *04-03-1859 Słupowa  +1877   
436Karłowska Ewelina, Maria /Turostowska/ *1969 Szczecin    
437Karłowska Felicja /Stablewska/   
438Karłowska Franciszka *około 1870   
439Karłowska Franciszka /Trzcińska/ *1810 Popowo   
440Karłowska Gabriela *1896 +1985   
441Karłowska Grażyna /Gęsiarz/    
442Karłowska Halina    
443Karłowska Halina /Gołąbska/ *1914 +1989   
444Karłowska Hanna /Chełmicka/ *1925 +2009 Koszalin   
445Karłowska Hanna *1992    
446Karłowska Helena /Przetocka/ +przed 1757   
447Karłowska Helena, Klementyna *01-12-1891 Mystki +02-09-1892 Mystki   
448Karłowska Irena, Anna, Maria *09-12-1934 Toruń +25-09-1997 Wrocław   
449Karłowska Irena, Helena /Petrynowska/ *1929 Warszawa    
450Karłowska Izabela /Studniarska/ *1867 +25-01-1944   
451Karłowska Jadwiga /Ferdent/   
452Karłowska Jadwiga /Werson/   
453Karłowska Jadwiga /Kosch/ +1944   
454Karłowska Janina /Bartoszewicz/ *1905 +08-12-1938   
455Karłowska Janina *1903 +1964   
456Karłowska Józefa   
457Karłowska Józefa /Budziszewska/    
458Karłowska Julia, Victoria *1991 Szczecin    
459Karłowska Katarzyna *1986    
460Karłowska Konstancja /Imielińska/    
461Karłowska Leontyna *około 3-1875 +28-11-1875 Grąbków par.Jutrosin   
462Karłowska Ludwika /Kurnatowska/ *około 1700 +przed 1732   
463Karłowska Łucja /Kalińska (de Kalina)/ *1696 +około 1701   
464Karłowska Magdalena, Józefa, Pelagia *03-04-1875   
465Karłowska Maria *04-09-1865 Słupówka par.Smogulec +24-03-1935 Pniewite   
466Karłowska Maria *przed 1850   
467Karłowska Maria /Wróblewska/ +przed 1819   
468Karłowska Maria *1899 +1978   
469Karłowska Marianna, Justyna /Wiesiołowska/ *10-07-1783 Dobieszewo   
470Karłowska Marjanna *po 1620   
471Karłowska Marjanna /Bogucka/   
472Karłowska Marjanna /Łęska/ *przed 1760   
473Karłowska Marjanna /Markowska z Markowic/ *około 1779 Markowice +22-07-1863 Giżewo   
474Karłowska Marjanna, Julenta *25-08-1736 Gorzykowo   
475Karłowska Marjanna, Pelagia *01-11-1870 Grąbków par.Jutrosin +1948   
476Karłowska Marya /Mierówna/    
477Karłowska Marya  *około 1760   
478Karłowska Marya  *około 1857   
479Karłowska Modesta, Zofia /Pretwic/ +przed 1757   
480Karłowska Nina /Wyrzykowska/ *22-06-1907 Chrabin +28-10-1975 Wrocław   
481Karłowska Ofelia /Zakrzewska/ *1874   
482Karłowska Olga *1940    
483Karłowska Pamella, Wirginia /Radzimińska/ *11-10-1822   
484Karłowska Róża /Ponińska/    
485Karłowska Stefania /Braunek/ *01-08-1861 Bojanice +24-05-1928 Mystki /Targowa Górka/   
486Karłowska Sylwia /Pawińska/ *1931 Poznań św.Maria Magdalena    
487Karłowska Tekla /Czapska/ *1828   
488Karłowska Teresa /Mościcka/ *po 1620   
489Karłowska Teresa *przed 1686   
490Karłowska Teresa *około 1750   
491Karłowska Teresa /Chrząstowska/   
492Karłowska Wanda *10-11-1848 +06-12-1919   
493Karłowska Wanda, Helena /Rogalińska/ *1847 +20-10-1919 Poznań   
494Karłowska Zofia /Grabowska/ *1893 +1990   
495Karłowska Zofia *po 1620   
496Karłowska Zofia *1902 +1963   
497Karłowska-Kamza Alicja /Karłowska/ *06-04-1935 Piaski +24-11-1999 Poznań   
498Karłowski Adam *około 1760   
499Karłowski Adolf *około 1870   
500Karłowski Aleksander *1850 +17-06-1896 Dakowe   
501Karłowski Aleksander *po 1620 +1701 Jastrzębie   
502Karłowski Aleksander *około 1780   
503Karłowski Aleksander, Dawid *1999 Warszawa    
504Karłowski Andrzej *1923 +1941   
505Karłowski Andrzej *około 1730 +po 1793   
506Karłowski Antoni *przed 1776   
507Karłowski Bogusław, Jan, Józef, Walenty *27-01-1860 Dobieszewo   
508Karłowski Bronisław, Mateusz *21-08-1855 Słupowa  +15-08-1930   
509Karłowski Franciszek *około 1700 +1773 Gniezno   
510Karłowski Franciszek *około 1700   
511Karłowski Franciszek *około 1786   
512Karłowski Franciszek *1858   
513Karłowski Franciszek, Xawery, Stanisław *30-11-1890 Mystki +12-09-1934 Podstolice   
514Karłowski Ignacy *około 1700   
515Karłowski Jakób *1783 +1844   
516Karłowski Jakub *po 1610   
517Karłowski Jakub *około 1700 +przed 1760   
518Karłowski Jan *przed 1670   
519Karłowski Jan *około 1730   
520Karłowski Jan *przed 1760   
521Karłowski Jan *1913 +1989   
522Karłowski Jan, Kazimierz, Walenty *10-02-1872 Grąbków par.Jutrosin +15-03-1872 Grąbków par.Jutrosin   
523Karłowski Jan, Paweł *1930 Poznań    
524Karłowski Jerzy    
525Karłowski Joachim *około 1700   
526Karłowski Józef *około 1700   
527Karłowski Józef *przed 1680   
528Karłowski Józef    
529Karłowski Józef, Joachim, Grzegorz *19-03-1776 Modliszewo +08-12-1836 Racice   
530Karłowski Kajetan *przed 1730   
531Karłowski Karol *po 1620   
532Karłowski Kazimierz *1895 +1976   
533Karłowski Kazimierz *około 1730 +14-02-1757 Poznań   
534Karłowski Kazimierz, Eugeniusz, Witold *03-03-1852 Słupowa  +1917 Poznań   
535Karłowski Konstanty *1926 +20-12-2005 Koszalin   
536Karłowski Kornel   
537Karłowski Krzysztof *1901 +1921   
538Karłowski Leon *30-05-1845 Słupowa  +12-04-1895 Grąbków par.Jutrosin   
539Karłowski Longin   
540Karłowski Łukasz, Florenty /Karłowski h.Prawdzic/ *30-06-1778 Modliszewo +1822 Wybranowo   
541Karłowski Maksymilian *1813 +22-12-1871 Czerniak k.Mogilna   
542Karłowski Marjan *03-05-1907 Bronisławki p.Czarnków +1940   
543Karłowski Mateusz *17-03-1821 Liszkowo +07-09-1882 Poznań   
544Karłowski Michał *przed 1680 +1723   
545Karłowski Mieczysław    
546Karłowski Mieczysław, Anastazy, Xawery *16-01-1854 Dobieszewo   
547Karłowski Mikołaj *po 1620   
548Karłowski Mikołaj *przed 1680   
549Karłowski Paweł *1925 +1928   
550Karłowski Paweł *1964    
551Karłowski Paweł /Karłowski h.Prawdzic/ *przed 1610 +1636   
552Karłowski Roman, Hiacynt *08-08-1873 Grąbków par.Jutrosin +29-12-1895   
553Karłowski Seweryn *około 1730 +po 1793   
554Karłowski Stanisław *14-02-1851 Dobieszewo +28-07-1927 Mystki   
555Karłowski Stanisław *1926 Poznań    
556Karłowski Stanisław *1713   
557Karłowski Stanisław *1943    
558Karłowski Stanisław, Franciszek, Józef *05-08-1879 Grąbków par.Jutrosin +1939   
559Karłowski Stefan *1756 Jastrzębie +po 1793   
560Karłowski Stefan *około 1870   
561Karłowski Szymon *około 1700   
562Karłowski Tadeusz *1958    
563Karłowski Tadeusz *24-10-1893 Mystki +09-01-1946 Września   
564Karłowski Tadeusz *1893 +1936   
565Karłowski Wacław   
566Karłowski Władysław *05-07-1844 +03-04-1909   
567Karłowski Władysław *przed 1680 +przed 1723   
568Karłowski Włodzimierz *1900 +1963   
569Karłowski Wojciech *1928 +1988   
570Karłowski Wojciech *około 1760   
571Karłowski Xawery, Franciszek *17-05-1819 +26-09-1861 Dobieszewo par.Smogulec /Smogulec/   
572Karłowski Zdzisław *1863 +1909   
573Karłowski Zygmunt *1912 +1944   
574Karpińska Irena /Braunek/ *26-08-1868 Pogrzybów +22-10-1935 Poznań   
575Karpińska Maria /Braunek/ *09-12-1869 Pogrzybów   
576Karpińska Władysława    
577Karpińska Zofia, Walentyna /Grabowska/ *14-02-1842 Raducz +1867  
578Karpiński Antoni +po 1905  
579Karpiński Feliks *1899 +1944   
580Karpiński Jerzy   
581Karpiński Leszek    
582Karpiński Marceli *1866 +1931   
583Karpiński Teodor    
584Karwowska Anna /Łebińska h.Szaława/  
585Karwowska Danuta, Bronisława  
586Karwowska Ferdynanda /Białoskórska h.Habdank/ *około 1814 +26-01-1898 Inowrocław  
587Karwowska Krystyna, Elżbieta *08-07-1913 Poznań +06-04-1993  
588Karwowska Maria /Pstrokońska h.Paparona/ *około 1852 +18-01-1917  
589Karwowska Maria, Aleksandra *1975 Poznań    
590Karwowska Stefania, Władysława /Madalińska/ *04-06-1908 Dębicz +17-11-1991 Poznań /Poznań, ul.Lutycka/   
591Karwowska Urszula, Agnieszka /Stachuła/ *1942 Gdynia    
592Karwowski Adam *1812 +11-08-1886 Leszno  
593Karwowski Adam, Ferdynand *22-03-1873 Ostrów Wlkp. +13-10-1933 Poznań  
594Karwowski Adam, Stanisław *1934 Dębicz    
595Karwowski Andrzej, Maria  *23-08-1938 Poznań +2014   
596Karwowski Jan, Andrzej *1849 +1885  
597Karwowski Stanisław *25-02-1848 Leszno +1917  
598Karwowski Stanisław, Ignacy *09-12-1906 Poznań +4-1940 Obóz w Ostaszkowie /Miednoje/   
599Karwowski Tomasz, Jan   
600Karwowski Wojciech, Adam *1980 Poznań    
601Kaszuba Aleksandra *1997    
602Kaszuba Joanna *1991    
603Kaszuba Katarzyna, Maria /Nowicka/ *1966 Śrem    
604Kaszuba Krzysztof    
605Kaszuba Marta *1989    
606Kazimierczak Barbara /Sołtan/ *1954 Węgielnia    
607Kczewska Anna /Braunek/ *1759 +27-06-1837   
608Kczewski Kazimierz   
609Kęcińska Katarzyna /Karłowska/ *około 1760   
610Kędzia Hanna /Leszczyńska/ *1948 Targowa Górka    
611Kintopf Krystyna, Maria /Milewska/ *24-09-1919 Jarosławiec  +2003 Welland Kanada   
612Klarner Janina /Ziołecka/ *1905 +1978   
613Kliszewska Emilja /Dębecka/ *około 1800  
614Kliszewska Józefa, Marjanna *22-03-1819 Jarocin  
615Kliszewska Karolina, Eustachja *19-09-1841 Zielniki  
616Kliszewska Łucja *21-10-1835 Zielniki  
617Kliszewska Rozalja, Regina *04-09-1824 Zielniki +07-02-1873 Chocz /Środa/  
618Kliszewska Teodozja, Kassylda *30-08-1823 Pierzchno  
619Kliszewski Karol *1772 +22-04-1841 Poznań /Zielniki/  
620Kliszewski Teodor *08-02-1822 Pierzchno  
621Kliszewski Władysław *1831 +02-05-1834 Zielniki  
622Koehler Andrzej *1909 Poznań +1946 Szczecin   
623Koehler Aniela *1882 +1969 Poznań   
624Koehler Bolesław, Stanisław *07-10-1908 Katowice +10-09-1985 Gliwice   
625Koehler Eleonora /Płonka/ *około 1880   
626Koehler Genowefa, Ludomira /Schmidt/ *08-08-1911 Płock +26-07-1975 Katowice   
627Koehler Joanna *14-11-1909 Poznań +03-05-1962 Bytom   
628Koehler Klemens, Juliusz  *09-07-1840 Bydgoszcz +12-01-1901 Poznań /Poznań Cmentarz Zasłużonych Wielkopolan/   
629Koehler Konstanty *1878   
630Koehler Krzysztof, Adam *1946 Warszawa    
631Koehler Ludomira, Aleksandra /Garczyńska/ *26-02-1882 Smerzyn pow.Łabiszyn +11-1945 Strzelno   
632Koehler Stanisław *1911 +03-09-2000   
633Koehler Wanda, Romana /Ziołecka/ *29-03-1856 Kościan +25-12-1926 Poznań /Poznań Cmentarz Starofarny/   
634Koehler Witold, Klemens *19-04-1907 Berlin +06-02-1966 Chodzież   
635Koehler Zygmunt, Klaudiusz *07-07-1875 Poznań +4-1941 Trojanów /Trojanow/ Życzyn /   
636Kolczyńska Kazimiera /Nowakowska/ *1936 Inowrocław   
637Kolczyńska Mariola *1959 Inowrocław   
638Kolczyński Marek *1957 Inowrocław   
639Kolczyński Roman   
640Kolczyński Zbigniew *1961 Inowrocław   
641Kołaczyńska Dorota /Umińska/ *1960 Lublin    
642Kołaczyńska Maria /Mydlarz/   
643Kołaczyński Jerzy, Andrzej   
644Kołaczyński Kazimierz   
645Kołaczyński Rafał *1987 Warszawa    
646Kołaczyński Robert  *1990 Warszawa    
647Kołaczyński Wiesław   
648Kołaczyński Zbigniew *1940 Warszawa    
649Konarska Helena /Czermińska/ +przed 1709  
650Konarski Jerzy /Konarski h. Gryf/ +przed 1709  
651Konarski Stanisław, Hieronim Franciszek *30-09-1700 Żarczyce Duże +03-08-1773 Warszawa  
652Konopka Kalina, Maria /Łoś/ *18-11-1911 +04-06-1944  
653Kosińska Maria, Danuta /Leszczyńska/ *1926 Nietyszyn    
654Kossuth ?    
655Kossuth Andrzej    
656Kossuth Maciej *1999    
657Kossuth Magdalena *2000    
658Kossuth Stefania /Prus/ *1934    
659Kossuth Wojciech *1972    
660Kowalska Beata *1973 Inowrocław   
661Kowalska Irena /Nowakowska/ *1947 Inowrocław   
662Kowalski Jerzy   
663Kowalski Robert (Jacek) *1969 Inowrocław   
664Kozłowska Konstancja /Madalińska/ *20-02-1831 Obrowo par.Obrzycko +26-04-1921   
665Kozłowski Ksawery, Stanisław *przed 1870 +01-03-1934   
666Kozłowski Piotr, Ksawery +11-02-1897   
667Kozłowski Stanisław *przed 1870 +30-06-1937   
668Krajcer Elżbieta *1967 Częstochowa   
669Krajcer Paweł   
670Krajcer Piotr   
671Krajcer Stanisław   
672Krajcer Teresa /Jończy/   
673Krajewska Felicja , Maria /Karwowska/   
674Krusińska Katarzyna /Karłowska/ *po 1610   
675Krzycka Michalina /Karłowska/ *około 1868   
676Krzycki Władysław *około 1861   
677Krzysztofowicz Anna /Aksamitowska/ *około 1765  
678Krzyżanowska Elżbieta /Pągowska/ *1777 +10-12-1819  
679Krzyżanowska Marianna *1805  
680Krzyżanowski Józef *1800  
681Krzyżanowski Nemezy *1800  
682Krzyżanowski Stanisław *08-05-1780 +25-10-1828  
683Kubiak Róża /Karłowska/ *1941    
684Kuc Jan *1921 Kozy   
685Kuc Władysława, Anna /Jończy/ *1930 Andrychów   
686Kucharska Alicja /Kabacińska/    
687Kucharska Anna /Kutzner/ *około 1842 + Śrem   
688Kucharska Elżbieta *10-1807 +18-08-1808 Gołębin Stary   
689Kucharska Florentyna, Franciszka Nepomucena /Nawrocka/ *1816 Potulice +przed 1896   
690Kucharska Halina   
691Kucharska Helena /Niesiołowska/ *około 1848 Turew pow.Kościan   
692Kucharska Jadwiga +07-08-1941 Lublin   
693Kucharska Jadwiga, Józefa *1897 Kajetanów k.Giełczwi +05-08-1941 Lublin   
694Kucharska Józefa, Maria *18-03-1840 Piotrowo, par. Głuchowo   
695Kucharska Ludwika *1874 Giełczew +05-12-1930 Lublin /Lublin, cmentarz przy Lipowej/   
696Kucharska Maria *1871 Giełczew +13-10-1933 Lublin /Lublin, cmentarz przy Lipowej/   
697Kucharska Pelagia, Matylda *01-03-1846 Brześnica   
698Kucharska Stanisława /Ducka/ *1911 Stara Miłosna +21-03-2003 Warszawa   
699Kucharska Urszula /Małolepsza/ *przed 1782   
700Kucharska Władysława /Nawrocka/ *1847 Wielkopolska +23-05-1929 Lublin /Lublin, cmentarz przy Lipowej/   
701Kucharska Zofia *1866 +19-03-1929 Warszawa   
702Kucharski Andrzej    
703Kucharski Dariusz    
704Kucharski Franciszek *25-01-1842 Piotrowo, par. Głuchowo +1918 Giełczew   
705Kucharski Henryk *1878 +01-12-1913 Śrem   
706Kucharski Ignacy *08-02-1795 Stary Gołębin +02-10-1849 Brześnica   
707Kucharski Ignacy   
708Kucharski Ignacy, (Jan?) /?/ *około 1766 prawdopod. ok. Humania +10-03-1853 Brześnica   
709Kucharski Ignacy, Jan *19-06-1838 Piotrowo, par. Głuchowo +28-06-1881 Kajetanów k.Giełczwi   
710Kucharski Jacek *1944 Tomaszów Lubelski +01-10-2001 Warszawa   
711Kucharski Jan    
712Kucharski Józef, Antoni *1875 Giełczew +14-11-1937 Lublin /Lublin, cmentarz przy Lipowej/   
713Kucharski Ksawery, (Henryk) *14-08-1849 Turew pow.Kościan +19-07-1918 Turew pow.Kościan   
714Kucharski Nikodem, Michał *08-09-1836 Piotrowo, par. Głuchowo +09-11-1908 Śrem   
715Kucharski Stefan *1901 Kajetanów k.Giełczwi +28-11-1990 Warszawa   
716Kucharski Tadeusz   
717Kucharski Walerian (Walery) *30-04-1844 Brześnica +30-05-1863 Orchowo   
718Kucharski Witold *1874 +16-06-1886 Niedźwiady   
719Kucharski Zygmunt   
720Kulig Jan   
721Kulig Longina  
722Kupnicka Alicja /Schwenk/ *1970    
723Kurowicz Ewa /Półtorak/ *29-08-1924 Rybnik +17-06-1966 USA   
724Kurowicz Joanna    
725Kurowicz Roman    
726Kurowicz Virginia    
727Kurowska Aniela, Teofila /Braunek/ *03-08-1805 +07-11-1869   
728Kurowska Helena *1834 +19-04-1837 Chaławy   
729Kurowska Zofia, Ludwika, Marjanna *15-05-1837 Chaławy   
730Kurowski Bolesław *27-12-1832 Sierakowo p.Rawicz   
731Kurowski Dobrosław, Kazimierz, Zygmunt *02-01-1835 Sierakowo p.Łaszczyn   
732Kurowski Walerjan, Paulin, Agaton *13-12-1805 Poznań   
733Kuźba Halina   
734Kuźba Joanna *1982 Poznań    
735Kuźba Józef   
736Kuźba Józefa /Szczechowicz/   
737Kuźba Kazimierz   
738Kuźba Małgorzata /Umińska/ *1954 Poznań    
739Kuźba Stanisław   
740Kuźba Tadeusz *1950 Piotrków Kujawski    
741Kuźba Zofia   
742Kuźba Zygmunt   
743Kwiecińska Wanda /Znaniecka/ *1902 +1989  
744Lehmann Antoni *około 1795  
745Lehmann Genowefa /Jańska/ *1793  
746Lehmann Henryk +25-07-1933   
747Lehmann Maksymilian, Teodor *03-11-1826 Ostrów  
748Lehmann Nepomucena /Konikiewicz/ *1837 Śrem  
749Lehmann Tadeusz +17-07-1919   
750Lehmann Tadeusz, Rafał *14-10-1822 Ostrów +1864 Śrem  
751Lehmann Wanda, Helena /Madalińska/ *24-04-1867 Potarzyca +10-01-1934 Ostrów   
752Lehmann Władysław *około 1862 Śrem +przed 1934   
753Lekan Grzegorz , Stanisław *1978 Chełm    
754Lekan Janina /Umińska/ *1949 Chełm    
755Lekan Stanisław *1948    
756Leszczuk Krystyna, Teresa /Tomaszewska/   
757Leszczuk Zbigniew   
758Leszczyńska Agata *1793   
759Leszczyńska Anna /Borzym h.Kuczaba/ *1795   
760Leszczyńska Antonina *1796   
761Leszczyńska Berta /Zakiewicz/    
762Leszczyńska Elżbieta *1866   
763Leszczyńska Helena *06-04-1898 Jedlno k/Radomska +13-08-1898 Jedlno k/Radomska   
764Leszczyńska Helena /Suzin/ *1896 Nietyszyn + Rosin   
765Leszczyńska Izabela *1825   
766Leszczyńska Jadwiga *1870   
767Leszczyńska Joanna /Czaczkowska/ *1859 Czaczki Wielkie pow. Bielsk Podlaski +16-04-1898 Jedlno k/Radomska   
768Leszczyńska Józefa /Piątkowska/    
769Leszczyńska Krystyna /Zimnoch h.Ślepowron/ *1711 +1761   
770Leszczyńska Ludwika /Mierzwińska h.Ogończyk/ *1745 +1800   
771Leszczyńska Marcjanna /Wąsowicz/ *14-02-1881 Jedlno k/Radomska +01-08-1962 Międzyrzecz   
772Leszczyńska Maria * Targowa Górka    
773Leszczyńska Marianna *1786   
774Leszczyńska Marianna *1830   
775Leszczyńska Marianna /Świerczewska/ *1832   
776Leszczyńska Melania /Żuk/ *30-11-1900 Narejsza (Litwa) +17-02-1979 Węgielnia   
777Leszczyńska Paulina *1829   
778Leszczyńska Teofila *1862   
779Leszczyńska Teresa *1756   
780Leszczyńska Urszula *1864   
781Leszczyńska Wanda /Sperska/ *25-05-1915 Wilno +22-08-1991 Szczecin   
782Leszczyńska Wiktoria *1820   
783Leszczyńska Zofia *1736   
784Leszczyński Andrzej, Kazimierz *1788   
785Leszczyński Carol    
786Leszczyński Czesław *1912 Ptaszkowice k.Łodzi +13-03-1985 Szczecin   
787Leszczyński Dionizy *1779   
788Leszczyński Franciszek * Lesznia pow.Bielsk Podlaski +około 1940 Chełm   
789Leszczyński Franciszek *1740   
790Leszczyński Franciszek, Borgia *1776   
791Leszczyński Hanah *1989 Perth (Australia)    
792Leszczyński Ignacy *1795   
793Leszczyński Izydor *1923   
794Leszczyński Jan *1857   
795Leszczyński Janusz *1922 Chełm +2004 Witby N.Yks   
796Leszczyński Joan     
797Leszczyński Józef *1874   
798Leszczyński Karol *04-11-1931 Gubernia k.Kobrynia +10-1994 Muszkowo   
799Leszczyński Lucjan *1900 Jedlno k/Radomska +5-1945 Syberia   
800Leszczyński Marek *17-09-1950 Września +22-11-2001 Szczecin   
801Leszczyński Mateusz *1783   
802Leszczyński Michał /Leszczyński h.Awdaniec/ *1688 +1758   
803Leszczyński Mieczysław *1921 + Obóz w Oświęcimiu   
804Leszczyński Mikołaj /Leszczyński h.Awdaniec/ *przed 01-12-1750 Lesznia par.Suraż +1813   
805Leszczyński Olgierd *1952 Września    
806Leszczyński Paweł *1790 Lesznia pow.Bielsk Podlaski   
807Leszczyński Sam *1987    
808Leszczyński Stanisław *1899 Jedlno k/Radomska + Rosin   
809Leszczyński Stefan *1950    
810Leszczyński Tadeusz *1915 +1935   
811Leszczyński Wiktor *10-11-1858 Lesznia pow.Bielsk Podlaski + Jedlno k/Radomska   
812Leszczyński Wiktor *1839   
813Leszczyński Wiktor *1926 +10-1943 Zgorzelec   
814Leszczyński Wincenty *1861   
815Leszczyński Wojciech *1743   
816Leszczyński Zbigniew, Aleksander *1925 Nietyszyn +8-1995 Radomsko   
817Leszczyński Zygmunt *07-07-1893 Broniszów par.Mykanów +1940 Katyń   
818Leszczyński Zygmunt *1831   
819Leśkiewicz Marian  +1940 Starobielsk   
820Lewandowska Stanisława /Ziołecka/ *1832 Poznań +1892 Zaniemyśl   
821Lewandowski Julian *1822 +1892   
822Lilpop Matylda, Nepomucena /Sławska/ *16-05-1870 Poznań   
823Lisowska Aniela, Wanda, Anna /Pernaczyńska/    
824Lisowska Katarzyna /Aksamitowska/ *około 1765  
825Lubiatowska Agnieszka /Ciesielska/ *około 1803  
826Lubiatowska Katarzyna +przed 1821  
827Lubiatowska Marianna *około 1749  
828Lubiatowski Andrzej *około 1747 +po 1828  
829Lubiatowski Walenty *około 1791  
830Ludyga ?   
831Ludyga Kazimiera /Palacz/   
832Łabińska Tekla /Karłowska/ *około 1780 +25-10-1843   
833Łopacińska Anna /Figas/Bartkowska/ *około 1813 +przed 1888  
834Łopacińska Apolonia /Zwolińska/ *1850  
835Łopacińska Edyta /Kostrzewa/ * Słońsk   
836Łopacińska Franciszka *08-11-1893 Rzadkwin +04-09-1972 Strzelno  
837Łopacińska Franciszka /Jarzębińska/ *około 1853 +przed 1885  
838Łopacińska Marianna  
839Łopacińska Marianna /Dobroć/ *około 1819 +przed 1849  
840Łopacińska Natalia *1993 Słońsk   
841Łopacińska Rozalia /Ławińska/ *1843  
842Łopacińska Stanisława *28-06-1901 Rzadkwin +11-10-1990 Strzelno /Strzelno/  
843Łopacińska Urszula /Nowakowska/ *1950 Inowrocław   
844Łopacińska Wiktoria /Stopińska/ *1859 + Sukowy  
845Łopaciński Antoni *1854  
846Łopaciński Bogdan, Kazimierz *1942 Strzelno   
847Łopaciński Henryk *18-04-1927 Strzelno + Elmshorn  
848Łopaciński Jan *1850 + Sukowy  
849Łopaciński Kazimierz * Rzadkwin  
850Łopaciński Marcin *około 1822  
851Łopaciński Roch  
852Łopaciński Wojciech *1971 Inowrocław   
853Łoś Alfred *09-05-1896 +1939  
854Łoś August /Łoś h.Dąbrowa/ *15-04-1869 +13-07-1928  
855Łoś Elżbieta *1960    
856Łoś Henryka /Kubiak/    
857Łoś Janusz *01-11-1903 +27-09-1939 Warszawa   
858Łoś Janusz *1961    
859Łoś Leszek, Leon *03-10-1897 +10-03-1965  
860Łoś Magdalena *1969    
861Łoś Marcin *1973    
862Łoś Maria /Zaleska/ *18-03-1876 +02-02-1962  
863Łoś Maria, Halina *08-12-1908  
864Łoś Maria, Stanisława /Madalińska/ *15-11-1906 Dębicz +1953   
865Łoś Stanisław *1939    
866Łoś Stefan *19-07-1901 Bobin pow. pińczowski +09-03-1955 Wrocław  
867Łoś Tadeusz *24-06-1905 +09-08-1960  
868Łukowiak Katarzyna    
869Łukowiak Magdalena    
870Łukowiak Maria, Alicja /Braunek/ *1950    
871Łukowiak Tomasz    
872Łukowska Elżbieta /Sikorska/ *1956    
873Łukowski Jan *1954    
874Łukowski Michał *1986    
875Maciejewski     
876Maciejewski Antoni, Kajetan *2005 Warszawa    
877Madalińska Florentyna (Franciszka), Marianna *29-04-1842 Chlewiska par. Kaźmierz +06-06-1886   
878Madalińska Helena *24-10-1870 Potarzyca +11-11-1870 Potarzyca   
879Madalińska Helena /Przychodna/ *07-10-1898 +21-01-1973 Śrem   
880Madalińska Izabela *30-01-1915 Chłapowo +01-04-1991 Szamotuły   
881Madalińska Izabela, Bronisława /Karłowska/ *29-08-1887 Mystki +07-03-1973 Szamotuły   
882Madalińska Jadwiga +1925   
883Madalińska Janina, Jadwiga *13-05-1913 Turew pow.Kościan +16-12-1953 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Bielawy)/   
884Madalińska Julianna /Lubiatowska/ *około 1829 Dubin ?   
885Madalińska Kordula /Sośnicka/ *01-10-1840 Borek +02-05-1909 Dębicz /Mączniki/   
886Madalińska Krystyna /Drecka/ *13-03-1926 Tuczno +19-02-2007 Warszawa   
887Madalińska Leokadia /Sokołowska/ *11-12-1922 + Australia   
888Madalińska Ludwika, Florentyna /Kucharska/ *03-04-1849 Brześnica +19-02-1941 Bydgoszcz /Śrem/   
889Madalińska Maria, Janina, Małgorzata /Karłowska/ *12-07-1885 Mystki +08-03-1965 Środa /Mączniki/   
890Madalińska Maria, Ludwika *17-11-1878 Śrem +12-01-1881   
891Madalińska Marjanna *1862 Szczepankowo +29-04-1864 Szczepankowo   
892Madalińska Nepomucena, Joanna /Billewicz (Bilewicz)/ *około 1801 +15-03-1865 Poznań   
893Madalińska Petronella, Franciszka *26-05-1820 Świerczyna +10-06-1886 Orchowo   
894Madalińska Tekla /Graczyk/ *21-09-1897 Chełmno +1983 Bydgoszcz   
895Madalińska Teofila, Weronika *25-03-1825 Wyciążkowo par.Leszno   
896Madalińska Wanda *1913 +11-07-1975 Szamotuły /Szamotuły/   
897Madalińska Wanda /Kucharska/ +18-02-1936   
898Madalińska Wiktoria /Morawska/ *17-12-1874 Gniezno +06-09-1957 Bydgoszcz /Bydgoszcz/   
899Madalińska Wiktoria /Skotnicka/ *1762   
900Madalińska Zofia *13-04-1909 Sieradz +03-04-1910 Sieradz   
901Madalińska-Ralton Czesława, Maria /Madalińska/ *1952 Wellington (Nowa Zelandia)    
902Madaliński Aleksander *1921 +1989 Warszawa   
903Madaliński Antoni *08-11-1888 +06-07-1952 Śrem   
904Madaliński Antoni , Józef *1739 +19-07-1804 Borowe   
905Madaliński Ignacy, Nepomucen *25-11-1838 Chlewiska par. Kaźmierz +13-05-1912 Śrem   
906Madaliński Józef /Madaliński h.Laryssa/ *1794 +26-12-1863 Szczepankowo /Ostroróg/   
907Madaliński Józef *06-01-1829 Obrowo par.Obrzycko +05-11-1902 Dębicz /Mączniki/   
908Madaliński Józef *29-01-1880 Dębicz   
909Madaliński Józef +1943   
910Madaliński Juliusz (Julian), Antoni *22-05-1833 Obrowo par.Obrzycko   
911Madaliński Kazimierz *12-01-1869 Środa +08-08-1960 Bydgoszcz /Bydgoszcz/   
912Madaliński Kazimierz, Jan *10-03-1912 Sieradz +05-09-1939   
913Madaliński Ludwik, Ignacy *24-01-1869 Potarzyca +26-06-1889 Dębicz /Mączniki/   
914Madaliński Marcin *około 1790 +1854   
915Madaliński Mikołaj, Xawery, Stanisław *20-12-1797 Mirosławice +1866   
916Madaliński Stanisław *08-11-1929 Śrem +19-01-1995 Śrem /Śrem/   
917Madaliński Stanisław *28-04-1823 Wyciążkowo par.Goniębice pow.Leszno   
918Madaliński Stanisław, Józef *25-01-1913 Dębicz +20-10-1939 Środa   
919Madaliński Stanisław, Konstanty *06-11-1871 Potarzyca +24-10-1937 Poznań /Mączniki/   
920Madaliński Stefan I *05-10-1865 Potarzyca +27-03-1876 Śrem   
921Madaliński Stefan II, Włodzimierz *18-11-1877 Dębicz +10-06-1917 Poznań /Mączniki/   
922Madaliński Tadeusz *17-10-1870 Brzeźnica +23-04-1952 Bydgoszcz /Śrem/   
923Madaliński Walerian, Mikołaj *01-12-1821 Niepruszewo   
924Madaliński Władysław (Marian), Ignacy *15-08-1914 +04-05-2005 Australia   
925Madaliński Władysław, Ksawery *03-12-1881 Śrem +13-12-1971 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Bielawy)/   
926Madaliński Zygmunt *15-07-1875   
927Makowska Ewa /Wilczewska/ *1957 Klukowicze   
928Makowska Wiktoria  
929Makowski Józef  
930Malinowska Hanna /Marciniak/ *1962 Bydgoszcz   
931Malinowska Joanna *1998   
932Malinowski Krzysztof *1988   
933Malinowski Marian  *1958   
934Małach Marianna /Nawrocka/  
935Małota Andrzej *10-10-1929 +18-11-1996   
936Małota Felicja /Daszewska/ *1925 Rybnik    
937Marciniak Alfons *1936 Gniezno   
938Marciniak Melania /Jendryczka/ *1935 Bydgoszcz   
939Markowska Maria /Gółkowska/ *1936 +2013   
940Markowski Andrzej    
941Markowski Robert     
942Maśluch Joanna, Elżbieta /Umięcka/ *19-11-1963 Warszawa +09-04-2011   
943Mellerowicz Antoni *1800   
944Mellerowicz Urszula /Kucharska/ *1803   
945Mełnicka Julianna *1984 Brodnica   
946Mełnicka Maria /Wilczewska/ *1930 Brodnica   
947Mełnicka Maria, Magdalena /Żuchniewska-Nadolska/ *1956 Kowalewo   
948Mełnicka Maryla /Nadolska/ *1961 Rypin   
949Mełnicka Zuzanna *1984 Brodnica   
950Mełnicki Filip *1980 Brodnica   
951Mełnicki Jacek, Maria  *1959 Brodnica   
952Mełnicki Jan, Kazimierz *10-01-1916 Toruń +07-09-1993 Brodnica  
953Mełnicki Jan, Mateusz *1981 Brodnica   
954Mełnicki Jan, Roch *1956 Brodnica   
955Mełnicki Mieczysław, Jacek *1958 Brodnica   
956Męczyńska Konstancja /Leszczyńska/ *1878 Lesznia pow.Bielsk Podlaski +1958 Chełm   
957Męczyński Antoni *1866 +1916 Warszawa   
958Męczyński Tadeusz *1911 +1995 Geteborg   
959Michałek Janusz    
960Michałek Joanna /Smykowska/    
961Michałek Mateusz *2007    
962Michniewicz Dorota /Speichert/ *1951    
963Michniewicz Jan *1949    
964Michniewicz Jerzy *1988    
965Michniewicz Karol *1976    
966Michniewicz Magdalena /Pawłowska/ *1976    
967Michniewicz Maria *2009    
968Michniewicz Piotr *2005    
969Mickiewicz Adam, Antoni *23-06-1954 Bojadła +01-12-2007 Sulechów   
970Mickiewicz Leon *08-04-1921 Wilno +06-04-1957 Poznań   
971Mieczkowska Antonina /Znaniecka/ *1896 +1976  
972Mielcarek Elżbieta    
973Mielcarek Grzegorz  *1983    
974Mielcarek Irena /Smykowska/ *1957    
975Mielcarek Ireneusz    
976Mielcarek Jan    
977Mielcarek Jarosław    
978Mielcarek Justyna    
979Mielcarek Magdalena    
980Mielcarek Marcin *1979    
981Mielcarek Marian  +11-2014   
982Mielcarek Marzena    
983Mielcarek Sylwia    
984Mielcarzewicz Aleksy   
985Mielcarzewicz Kornelja, Ludwina /Czochron/ *01-11-1810 Sepno par.Sobota  +06-07-1877 Gądki   
986Mielcarzewicz Roch *około 1800   
987Milewska Elżbieta *1897 +1935  
988Milewska Ewa *1892  
989Milewska Halina *1889 +1961  
990Milewska Halina (Helena), Marja, Emilja /Braunek/ *25-05-1894 Babin +12-02-1980 Winnipeg    
991Milewska Józefa /Sarnowska/ *1818 +1895 Berlin  
992Milewska Lucyna *1889 +1920  
993Milewska Maria /Sęcka/ *1866 +1917  
994Milewska Maria /Bobrzyńska/  
995Milewska Paulina *1896 +1956  
996Milewska Stefania /Wierusz-Kowalska/ *1864 +1915  
997Milewska Wanda, Antonina, Prakseda *30-09-1861 Poznań +22-07-1942 Kórnik  
998Milewska Zofia *1891  
999Milewski Alfred *1893 +1959  
1000Milewski Bronisław *1853 +26-10-1926  
1001Milewski Jan *1894 +1964  
1002Milewski Janusz, Krystyna, Witold *17-04-1887 Kijewo +22-07-1952 Poznań   
1003Milewski Józef *1859 +1916  
1004Milewski Józef, (Inek) *10-04-1892 +4-1940 Katyń  
1005Milewski Kazimierz *1849 +30-01-1930 Poznań  
1006Milewski Ludwik *1851 +1900  
1007Milewski Stanisław *1856 +1921  
1008Milewski Witold *1891 +1931  
1009Milewski Witold, Franciszek *04-10-1817 Poznań +19-04-1889 Poznań  
1010Misztal Jacek *1962 Wrocław    
1011Misztal Stefan *1929 +1985 Wrocław   
1012Misztal Teresa, Marta, Irena /Karłowska/ *1930 Mystki    
1013Moczyńska Maja, Weronika *2002 Bydgoszcz    
1014Moczyński Maciej, Dawid *1978 Świecie    
1015Mondal Andrzej *1957    
1016Mondal Małgorzata /Misztal/ *1957    
1017Mondal Mariusz *1989 Wrocław    
1018Moraczewska Katarzyna /Ługowska/ *około 1784   
1019Moraczewska Walentyna, Teofila *05-02-1818 Nieczajna par. Objezierze  
1020Moraczewski Aleksander *około 1792  
1021Moraczewski Anastazy *1817 Nieczajna par.Objezierze +13-12-1817 Nieczajna par. Objezierze  
1022Morawska Barbara *1918   
1023Morawska Bogumiła, Zofia /Rubach/ +17-11-1938 Bydgoszcz /Gniezno/  
1024Morawska Irena /Baranowska/  
1025Morawska Irena /Adamska/ *02-09-1888 Poznań +15-11-1963 Witkowo  
1026Morawska Jadwiga *1918 Jutrosin   
1027Morawska Jolanta *1922   
1028Morawska Krystyna *1915   
1029Morawska Magdalena /Bielawska/ *około 1850 +17-10-1892 Gniezno  
1030Morawska Maria *1917   
1031Morawska Weronika /Begale/ *11-01-1888 Rozdrażew +12-01-1972 Poznań  
1032Morawski Czesław +26-11-1954 Jarocin  
1033Morawski Jan *5-1926 +27-09-1944 Warszawa  
1034Morawski Jan, Kanty *około 1836 +05-03-1905 Śrem  
1035Morawski Kazimierz *24-02-1884 Gniezno +10-08-1934 Witkowo  
1036Morawski Mieczysław  
1037Morawski Stanisław, Jan *11-10-1916 Jutrosin +25-08-1971 Poznań  
1038Morawski Stefan *1873 Gniezno +01-08-1930 Bydgoszcz /Gniezno/  
1039Morawski Wacław *09-09-1877 +11-11-1948 Poznań  
1040Muentzberg Daniel, Jakub  
1041Muentzberg Marcjanna, Barbara /Jelnicka/  
1042Myczkowska Elżbieta, Krystyna, Kazimiera /Czochron/ *01-04-1920 Goślub par. Piątek +22-03-1996 Szczecin   
1043Myczkowski Klemens *1921 Bielsko     
1044Nadolska Barbara /Rucińska/   
1045Nadolska Katarzyna, Maria /Mełnicka/ *1966 Brodnica   
1046Nadolska Łucja /Antczak/   
1047Nadolska Marta *1987 Brodnica   
1048Nadolski Jan   
1049Nadolski Kacper *1990 Brodnica   
1050Nadolski Piotr *1967 Rypin   
1051Nadolski Teodor   
1052Napieraj Aleksandra *2012    
1053Napieraj Monika /Poraj-Dobrzelewska/ *1975    
1054Napieraj Paweł *1977    
1055Napieraj Piotr *2003    
1056Nawrocka Barbara, Józefa Rozalia *1821  
1057Nawrocka Katarzyna /Madalińska/ *przed 1798 +po 1840  
1058Nawrocka Kazimiera  
1059Nawrocka Regina /Woźny/  
1060Nawrocka Teofila /Piątkowska/ *około 1827  
1061Nawrocki Franciszek *06-01-1824 Cykówko +07-10-1897 Kórnik  
1062Nawrocki Jan *przed 1782 +05-06-1865 Brześnica  
1063Nawrocki Józef *1814 Potulice  
1064Nawrocki Maciej *około 1752 +1825 Potulice  
1065Nawrocki Michał *1793  
1066Nawrocki Paweł *około 1801  
1067Nicholson Franciszek /Niezgódka/ *1920   
1068Niemirycz Aleksandra    
1069Niemirycz Aleksandra *1955    
1070Niemirycz Andrzej *21-03-1923 Dolin +20-06-1987 Prząśnik pow.Legnica   
1071Niemirycz Krzysztof    
1072Niemirycz Maciej *1947    
1073Niemirycz Magdalena /Dąbrowska h.Kuszaba/ *25-05-1923 +24-07-2001   
1074Niemirycz Stanisław *1892 +1950   
1075Niemirycz Stanisław *1951 +1998   
1076Niemirycz Zofia /Karpińska/ *1896 +11-01-1986   
1077Niesiołowska Konstancja /Piątkowska/ *około 1825  
1078Niesiołowski Ignacy *około 1822  
1079Niezgódka Anna /Grabowska/ *1977   
1080Niezgódka Arkadiusz *1974 Bydgoszcz   
1081Niezgódka Czesław *1948 Bydgoszcz   
1082Niezgódka Czesław *7-1918 +02-09-2007 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Wiślana)/  
1083Niezgódka Grażyna /Dworak/ *1951 Warszawa   
1084Niezgódka Ignacy  
1085Niezgódka Janina *około 1930 +około 1962  
1086Niezgódka Krystian *2007 Bydgoszcz   
1087Niezgódka Maria /Jendryczka/ *1925   
1088Niezgódka Mateusz *2004 Bydgoszcz   
1089Niezgódka Stefan *około 1923 +około 1950  
1090Niezgódka Weronika /Bojanowska/ * Bojanowo k/Poznania  
1091Nn     
1092Nn Andrzej  
1093Nn Katarzyna *1941    
1094Notopulos Aleksandra *1988 Kraków    
1095Notopulos Aleksandra, Ludwika /Galińska/ *19-04-1923 Baszkowo +29-06-1980 Kraków   
1096Notopulos Aleksandros *2006 Kraków    
1097Notopulos Aneta /Wróblewska/ *1983 Warszawa    
1098Notopulos Barbara /Baranik/ *1964 Kraków    
1099Notopulos Georgios *1963 Kraków    
1100Notopulos Konstantynos *1956 Kraków    
1101Notopulos Lukas *1979 Kraków    
1102Notopulos Małgorzata /Salamon/ *1956 Kraków    
1103Notopulos Natalija *1991 Ateny    
1104Notopulos Nikos *05-05-1917 Karditsa Grecja +30-08-1988 Kraków   
1105Notopulos Stella *2010    
1106Nowak Bonifacy *19-07-1927 Chraplewo +21-04-2005 /Brody/   
1107Nowak Emilia /Janowicz/ *1867  
1108Nowak Franciszka /Bagrowska/  
1109Nowak Franciszka, Maria /Borowiak/ *około 1835  
1110Nowak Kazimierz *14-01-1864 Ojrzanowo +27-02-1964 Bydgoszcz  
1111Nowak Maciej *około 1822 par. Łabiszyn  
1112Nowak Maria *1870 Ojrzanowo  
1113Nowak Teresa, Maria /Paliszewska/ *1925 Hutka    
1114Nowak Wojciech *1867 Ojrzanowo  
1115Nowakowska Joanna /Łosińska/ *1916 +1986  
1116Nowakowska Małgorzata    
1117Nowakowska Maria /Braunek/ *16-07-1899 Babin +1961   
1118Nowakowska Maria /Mikuś/    
1119Nowakowski Bronisław +1976   
1120Nowakowski Jerzy    
1121Nowakowski Kazimierz *1905 +1974  
1122Nowakowski Maciej    
1123Nowicka Dorota *1962 Śrem    
1124Nowicka Małgorzata /Małecka/    
1125Nowicka Maria /Madalińska/ *25-06-1928 Śrem +2016 Śrem   
1126Nowicki Dawid *1982    
1127Nowicki Mikołaj *1989    
1128Nowicki Stanisław *4-1934 Borek +04-12-2003 Śrem /Śrem/   
1129Nowicki Wojciech, Michał *1959 Śrem    
1130Nowosielska Anna /Karłowska/    
1131Obrąpalska Paulina /Milewska/ *1847 +1926  
1132Ogińska Antonina /Umińska/ *około 1861 Kłodawa ?   
1133Ogiński Adam *około 1858   
1134Olewińska Agnieszka  *1979    
1135Olewińska Małgorzata /Karłowska/ *1953 +2004   
1136Olsen Alf  *1945    
1137Olsen Ewa /Speichert/ *1947    
1138Olsen Henning *1978    
1139Osłowska Anna /Karłowska/ *przed 1688 +przed 1717   
1140Ossowska Bożena, Maria /Łoś/ *1936 Warszawa    
1141Ossowski Zygmunt *1930    
1142Palacz Jan   
1143Palacz Stanisława, Maria /Wicherska/ *05-06-1872 Potarzyca +31-01-1950 Bydgoszcz   
1144Palacz Stefan   
1145Palacz Tadeusz   
1146Paliszewska Aleksandra, Maria *28-01-1923 Hutka +03-08-2010 Sulechów   
1147Paliszewska Grażyna    
1148Paliszewska Irena , Marja /Braunek/ *27-04-1896 Babin +14-03-1971 Sulechów /grobowiec rodzinny Lubasz k.Czarnkowa/   
1149Paliszewska Krystyna /Twardyewicz/ *1931 Kraków    
1150Paliszewska Maria /Wyssogota-Zakrzewska/ *03-08-1854 Osiek  +28-04-1931 Gębice  
1151Paliszewski Mirosław, Kiejstut *1946 Poznań    
1152Paliszewski Stefan *05-02-1883 Hutka +15-02-1953 Sulechów /grobowiec rodzinny Lubasz k.Czarnkowa/   
1153Paliszewski Stefan    
1154Paliszewski Witold, Tadeusz *18-09-1921 Hutka +01-12-2006 Swarzynice /Klenica/   
1155Paliszewski Władysław *28-12-1845 Gębice +05-09-1908 Gębice  
1156Paszkiewicz Anna    
1157Paszkiewicz Edmund    
1158Paszkiewicz Konrad +2001 Mablethorpe   
1159Paszkiewicz Wanda    
1160Paszkiewicz Władysława /Leszczyńska/ *1924 +około 2001 Mablethorpe   
1161Pernaczyńska Joanna /Koehler/ *1887   
1162Pernaczyńska Wanda    
1163Pernaczyński Stanisław *11-04-1872 Września +1930 Poznań   
1164Pernaczyński Stanisław, Marian     
1165Piątkowska Elżbieta /Orwatoska/ *przed 1775  
1166Piątkowska Paulina /Krysztofowicz/ *około 1803  
1167Piątkowski Kazimierz *przed 1772  
1168Piątkowski Michał *około 1792  
1169Pietrzak Antoni    
1170Pietrzak Barbara /Smykowska/    
1171Pietrzak Kamila    
1172Pietrzak Rafał    
1173Plichowska Marianna /Aksamitowska/ *około 1765  
1174Polaszek Danuta, Kazimiera /Galińska/ *28-01-1925 Wyskoć +16-12-2003 /Wyskoć/   
1175Poraj-Dobrzelewska Anna *1957    
1176Poraj-Dobrzelewska Elżbieta /Borczuk/ *1946    
1177Poraj-Dobrzelewska Krystyna /Gółkowska/ *1923 +1996   
1178Poraj-Dobrzelewska Marzena /Kalinka/ *1968    
1179Poraj-Dobrzelewski Jerzy *1910 +1972   
1180Poraj-Dobrzelewski Marcin *1970    
1181Poraj-Dobrzelewski Mikołaj *2006    
1182Poraj-Dobrzelewski Wojciech *1948    
1183Pospieszny Barbara /Michniewicz/ *1979    
1184Pospieszny Krzysztof *1974    
1185Pospieszny Stanisław *2010    
1186Pospieszny Zofia *2007    
1187Potempa Ewa, Małgorzata /Koehler/ *1944 Warszawa    
1188Pozdniakow Andrzej *1978 Warszawa    
1189Pozdniakow Andrzej *1945 Warszawa    
1190Pozdniakow Katarzyna /Prądzyńska/ *1949 Łódź    
1191Półtarowicz Agnieszka     
1192Półtarowicz Danuta /Bednarska/    
1193Półtarowicz Jan /Półtorak/ *27-01-1927 Rybnik +23-12-1993 Katowice   
1194Półtarowicz Joanna *1991    
1195Półtarowicz Krzysztof *1994    
1196Półtarowicz Mariusz *1960    
1197Półtorak Aniela /Rożańska/ *19-09-1899 +15-03-1985 Katowice   
1198Półtorak Antoni   
1199Półtorak Hilda    
1200Półtorak Krzysztof *13-01-1926 Rybnik +2008 Londyn   
1201Półtorak Michael *1968    
1202Półtorak Nicolas *1970    
1203Prądzyńska Halina, Kordula /Madalińska/ *17-06-1911 Dębicz +14-07-2005 Opacz k/Warszawy   
1204Prądzyńska Magdalena /Wiktor/ *1948    
1205Prądzyński Andrzej *29-11-1917 Kościerzyn par.Charłupia Mała +06-10-1981 Warszawa   
1206Prądzyński Stanisław *1944 Warszawa    
1207Prus Alojzy *29-01-1877 Grabownia k.Rybnika +po 1940 Kazachstan  
1208Prus Franciszek  
1209Prus Ignacy  
1210Prus Jadwiga /Ficek/  
1211Prus Joanna    
1212Prus Krzysztof    
1213Prus Lucyna (Lola), Gdańsk /Rożańska/ *30-06-1898 +około 1982 Katowice   
1214Prus Michał *1937    
1215Prus Mirosława /Zając/    
1216Prus Tadeusz *1930    
1217Prus Wincenty *1902 +po 1945   
1218Prusinowska Helena /Karłowska/ *po 1620 +po 1674   
1219Prusinowski Jan    
1220Prusinowski Stanisław +przed 1674   
1221Przetocka Helena, Elżbieta /Konarska/  
1222Przetocki Maciej  
1223Przybysz Halina /Sołtan/ *1951 Węgielnia    
1224Puciło Marianna /Żychlińska/ *1991 Warszawa    
1225Puciło Mateusz    
1226Ralton Alexander, Wiliam *1989    
1227Ralton Malcolm    
1228Rapacka Jadwiga, Teodora /Chełmicka/ *1852   
1229Rintopf Mieczysław    
1230Rolińska Ludwika /Karłowska/ *około 1870   
1231Romo di Roma Barbara, Anna /Dytnerski/ *1948    
1232Rościszewska Anna, Halina /Dąbrowska/ *1927    
1233Rościszewska Zofia /Braunek/ *1903 +1996   
1234Rościszewski Paweł, Antoni *1928    
1235Rościszewski Stefan *1894 +1941   
1236Rożańska Eliza /Bartkowiak/    
1237Rożańska Helena *1949    
1238Rożańska Helena, Faustyna /Braunek/ *15-02-1871 Pogrzybów +05-06-1952 Katowice   
1239Rożańska Jadwiga /Drojecka/ *15-10-1836 Chłapowo  
1240Rożańska Maria *1951    
1241Rożański Andrzej (Tutu) *30-09-1908 Gliwice +po 1980 Londyn   
1242Rożański Marian  *02-07-1864 Padniewo pow.Mogilno +10-05-1927 Lubliniec   
1243Rożański Stanisław   
1244Rożański Stanisław, Kostka *około 1831 +27-10-1894 Padniewo pow.Mogilno  
1245Rożański Zygmunt *około 1860  
1246Rubrycka Maria /Galińska/ *14-11-1921 Poznań +22-12-2015   
1247Rubrycki Edmund *15-10-1910 Mościszki +15-10-1984 Lwówek   
1248Rubrycki Grzegorz  *17-11-1949 Śmigiel +6-2012   
1249Rubrycki Wojciech *1946 Wonieść    
1250Rudnicka Zofia, Honorata /Znaniecka/ *1867  
1251Rydz Monika /Smykowska/ *1936    
1252Rydz Stefan   
1253Rymarkiewicz Jan *przed 1825 +1889   
1254Rymarkiewicz Wiktoria /Ziołecka/ *około 1813   
1255Ryżak Halina, Teresa /Borowa/ *1951 Poznań    
1256Rzyska Zofia /Milewska/ *1891 +1979  
1257Sielecka Izabela /Speichert/    
1258Sielecki Andrzej    
1259Sielecki Juliusz    
1260Sikorska Aleksandra /Chełmicka/ *1923 +22-10-2005 Bydgoszcz   
1261Sikorska Anna *1993    
1262Sikorska Grażyna /Pytla/    
1263Sikorska Hanna /Buchaniec/    
1264Sikorska Zofia /Siekańska/ *1958    
1265Sikorski Edmund *1915 +1993 Bydgoszcz   
1266Sikorski Krzysztof *1988    
1267Sikorski Olgierd *1954    
1268Sikorski Paweł *1980    
1269Sikorski Ryszard *1958    
1270Sikorski Wojciech *1984    
1271Sławska Konstancja, Tekla, Wiktoria /Ziołecka/ *17-03-1848 Poznań +22-05-1913   
1272Sławski Roger, Stanisław *24-03-1871 Poznań +1963   
1273Sławski Stanisław *1841 +09-09-1913   
1274Sławski Stanisław *11-12-1881 Poznań +09-03-1943 Oświęcim   
1275Smoleńska Jadwiga /Karłowska/ *przed 1770   
1276Smykowska Anna /Kowalska/    
1277Smykowska Danuta    
1278Smykowska Lucyna    
1279Smykowska Marianna (Maria) /Walczak/ *około 1835   
1280Smykowska Regina + /Orchowo/   
1281Smykowska Teresa    
1282Smykowska Wiktoria /Burzyńska/ *17-10-1878 Bielsko par.Ostrowo Mogileńskie   
1283Smykowska Zofia /Łopacińska/ *28-03-1921 Strzelno +21-12-1991 Bydgoszcz /Strzelno/   
1284Smykowska Zofia    
1285Smykowski Franciszek    
1286Smykowski Jakub  *29-07-1871 Orchowo   
1287Smykowski Jan    
1288Smykowski Józef *około 1835 +przed 1897   
1289Smykowski Krzysztof    
1290Smykowski Seweryn   
1291Smykowski Tomasz    
1292Smykowski Walerian *30-11-1920 Orchowo +14-02-1962 Strzelno /Strzelno/   
1293Sołtan Helena /Leszczyńska/ *01-01-1920 Lipki k.Warszawy +21-06-1994 Szczecin   
1294Sołtan Irena *28-01-1944 Kobryń +15-09-1945 Kobryń   
1295Sołtan Stanisław *25-09-1916 Barszcze +09-02-1988 Szczecin   
1296Sosnowska Józefa /Madalińska/ *około 1800 +1853   
1297Sośnicka Tekla *6-1835 Kolnice par.Nowe Miasto  
1298Sośnicka Wiktoria /Radoszewska/ *około 1809 +26-01-1882 Koszkowo par.Borek  
1299Sośnicki Jakub (Józef) *około 1803  
1300Sośnicki Maksymilian *20-01-1837 Kolnice par.Nowe Miasto +02-02-1838 Kolnice par.Nowe Miasto  
1301Sośnicki Piotr, Paweł *6-1833 Góra +18-09-1883 Koszkowo par.Borek  
1302Speichert Adam    
1303Speichert Aniela /Szumska/ *09-09-1890 +20-12-1978   
1304Speichert Arianna /Zintgraf/    
1305Speichert Dorota *1977    
1306Speichert Grażyna /Bartylak/ *1950    
1307Speichert Jan    
1308Speichert Janina /Szumska/   
1309Speichert Jerzy    
1310Speichert Krystian *1984    
1311Speichert Krzysztof *07-07-1926 +29-03-1991   
1312Speichert Ksawery    
1313Speichert Ksawery    
1314Speichert Leon    
1315Speichert Maciej *1950    
1316Speichert Marian     
1317Speichert Mieczysław *21-01-1884 +10-12-1927   
1318Speichert Stefania /Dembińska/ *09-07-1913 +23-01-1993   
1319Speichert Władysław    
1320Stasiak Jan  
1321Stasiak Stanisława /Nowak/ *1899 Ojrzanowo +1968  
1322Stelągowska Eleonora /Wasilewska/   
1323Stelągowski Henryk   
1324Stopińska Agata /Polaszek/ * Gostyń ?  
1325Stopińska Maria /Bocińska/ *1863  
1326Stopiński Michał +około 1886  
1327Stopiński Walerian *1866  
1328Strauch  *1932 Warszawa   
1329Strauch Teresa /Wojtkowska/ *1932 Poznań +1985 Pruszków  
1330Sucholas Danuta /Mielcarek/ *1987    
1331Sucholas Nikodem *2014    
1332Sucholas Radosław *1983    
1333Szamrak Irena (Ina), Maria /Wicherska/ *03-04-1901 Krotoszyn +09-10-1983 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Bielawy)/   
1334Szamrak Jan, Mieczysław *27-12-1898 Poznań +04-05-1976 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Bielawy)/   
1335Szatkowska Aleksandra, Maria    
1336Szatkowska Anna /Kociszewska/ *21-01-1921 Kościeliska Nowe +01-10-2008 Lublin   
1337Szatkowska Karolina, Anna    
1338Szatkowska Małgorzata, Zofia /Wiśniewska/    
1339Szatkowska Stanisława, Aniela /Kucharska/ *02-05-1881 Giełczew +08-01-1947 Lublin /Lublin, cmentarz przy Lipowej/   
1340Szatkowski Dawid, Stanisław    
1341Szatkowski Jakub, Jan    
1342Szatkowski Jerzy, Józef *20-03-1921 Lublin +18-06-1979 Lublin /Lublin, cmentarz przy Lipowej/   
1343Szatkowski Jerzy, Ludwik *1957    
1344Szatkowski Nikodem, Jerzy    
1345Szatkowski Stanisław *1889 Lwów   
1346Szlagowska Aleksandra, Benigna /Karłowska/ *09-10-1897 +1970   
1347Szlagowski Jan, Nepomucen *30-04-1892 +1944 Warszawa   
1348Sznajder Janina /Nowakowska/ *1942 Inowrocław +2005 Inowrocław  
1349Sznajder Zbigniew   
1350Szuman Helena, Katarzyna Kordula /Braunek/ *01-12-1842 Wieszkowo par.Lubiń +21-07-1916 Poznań   
1351Szuman Norbert *1829 +16-02-1897   
1352Szumska Irena +31-07-2015   
1353Szumska Kazimiera /Braunek/ *24-05-1863 Bojanice   
1354Szumska Zofia /Gółkowska/    
1355Szumski Maciej    
1356Szumski Tadeusz   
1357Śliwińska Katarzyna /Wojciechowska/ *1976 Biała Podlaska    
1358Śliwińska Krystyna /Umińska/ *1943 Chełm    
1359Śliwińska Paulina *1997 Biała Podlaska    
1360Śliwiński Filip *2010 Bristol    
1361Śliwiński Krzysztof *1979 Biała Podlaska    
1362Śliwiński Wiesław *1943 Chełm    
1363Świerczyk Aleksandra /Niezgódka/ *1984 Bydgoszcz   
1364Świerczyk Janusz *1984 Bydgoszcz   
1365Święcicka Aleksandra, Konstancja Marja /Braunek/ *15-02-1796 Grudna par.Rogoźno   
1366Święcicka Michalina /Korytowska/    
1367Święcicki Antoni, Emil, Jan *08-03-1823 Gorzyczki +03-10-1871 Dębina las par. Wiry   
1368Święcicki Ignacy   
1369Święcicki Józef, Dominik, Antoni *16-03-1822 Gorzyczki +20-07-1837 Oczkowice   
1370Święcicki Tadeusz, Xawery, Florian *26-08-1826 Oczkowice   
1371Święcka Bianka *2005    
1372Święcka Elżbieta    
1373Święcka Iga /Kołtan/ *1981    
1374Święcka Joanna, Alicja *2009    
1375Święcka Joanna, Magdalena /Bruzda/ *1978    
1376Święcka Magdalena *1975    
1377Święcka Róża, Małgorzata /Speichert/ *1949    
1378Święcka Teresa /Szumska/    
1379Święcki Janusz *1981    
1380Święcki Jerzy    
1381Święcki Piotr *1948    
1382Święcki Piotr    
1383Święcki Stefan *1979    
1384Tabaczyńska Władysława /Znaniecka/ *1853 +1919  
1385Taczanowska Wanda /Chełmicka/ *1897 +1978   
1386Taczanowski Kazimierz *20-02-1891 +02-01-1948   
1387Tańska Barbara /Małecka/    
1388Tańska Zofia /Szumska/ +12-07-2015   
1389Tański Jerzy    
1390Tański Józef    
1391Thielemann Izabela /Brzeska/ *1922    
1392Thielemann Przemysław    
1393Thielemann Włodzimierz    
1394Tomaszewska Agnieszka /Bilewicz/ *około 1800 Świerczyna ? +po 1845  
1395Tomaszewska Helena /Lehmann/ *1860 Śrem  
1396Tomaszewska Maria, Zofia /Buchowska/   
1397Tomaszewska Monika, Anna *1948    
1398Tomaszewska Wanda, Elżbieta, Teresa /Milewska/ *1922 Jarosławiec     
1399Tomaszewska-Ołdak Ewa, Maria Krystyna /Tomaszewska/ *1946 Bydgoszcz    
1400Tomaszewski Jan *1860  
1401Tomaszewski Jan, Krzysztof *1952    
1402Tomaszewski Mieczysław, Aleksander *1921    
1403Tomaszewski Paweł, Andrzej *1951    
1404Tomaszewski Tadeusz, Jan, Ludwik *1889  
1405Trafas Jadwiga /Karłowska/ *1911 +1983   
1406Trzebińska Helena /Karłowska/ *23-12-1847 +11-06-1933 Będzitowo /Lisewo Kościelne/   
1407Trzebińska Julia /Karłowska/ *27-11-1809 Dobiejewo +25-01-1879 Będzitówko   
1408Trzebińska Róża /Karłowska/   
1409Trzebiński Erazm *około 1848 +10-08-1913 Będzitowo   
1410Trzebiński Gabriel *przed 1780   
1411Trzebiński Ignacy *około 1801 Będzitowo +1865 Będzitowo   
1412Trzebiński Jan *po 1831   
1413Trzebiński Józef *po 1831   
1414Trześniewska Ewa /Kucharska/    
1415Turska Józefa /Aksamitowska/  
1416Ulatowska Katarzyna, Salomea *08-09-1803 Leśniewo par. Łubowo   
1417Ulatowska Ludwina, Maria, Agnetis /Czochron/ *13-04-1776 Poznań   
1418Ulatowska Marjanna, Magdalena *04-08-1802 Lulin par. Żydowo   
1419Ulatowski Ignacy, Walerian *14-12-1768   
1420Ulatowski Piotr *02-06-1800 Śmieszkowo par.Czarnków   
1421Ulatowski Rafał, Seweryn *24-10-1798 Śmieszkowo   
1422Umięcka Luiza, Maria /Donaj/ *1939 Gdańsk    
1423Umięcki Grzegorz , Karol *1971 Warszawa    
1424Umięcki Tadeusz *28-05-1931 Warszawa +21-02-2007   
1425Umińska Anna /Wilczewska/ *1934 Brodnica    
1426Umińska Irena /Leszczyńska/ *12-10-1895 Józefin par.Rudka +11-11-1967 Lublin   
1427Umińska Irena /Kulig/ *04-09-1928 +18-06-1977 Poznań   
1428Umińska Jadwiga /Jendryczka/ *1944 Bydgoszcz    
1429Umińska Julia, Maria /Kubica/ *1991    
1430Umińska Leokadia /Kwiecień/ *28-02-1923 Olchowiec +17-11-2005 Zamość    
1431Umińska Łucja /Smykowska/ *1962 Strzelno    
1432Umińska Małgorzata, Wiktoria *1983 Bydgoszcz    
1433Umińska Maria, Ludwika /Madalińska/ *14-06-1910 Sieradz +07-06-1998 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Bielawy)/   
1434Umińska Marianna /Stelągowska/ *31-07-1870 Chełm +08-02-1916 Siedlce   
1435Umińska Maryanna, Rozalia /Bajer (Bawarowska)/ *20-03-1832 Zgierz +05-02-1858 1962   
1436Umińska Pelagia /Ostrowska/ *około 1840   
1437Umińska Róża /Wojtkowska/ *03-07-1933 Poznań +25-02-2012 /Lublin, cmentarz przy Unickiej/   
1438Umińska Wiktoria /Jabłońska/ *około 1797   
1439Umiński Stefan, Aleksander *28-11-1897 Chełm +03-07-1940 Chełm   
1440Umiński Antoni *10-12-1900 Chełm +26-11-1982 Chełm   
1441Umiński Antoni /Umiński h.Cholewa/ *około 1783 +przed 1850 Zgierz   
1442Umiński Antoni, Tytus *06-07-1826 Grabów    
1443Umiński Brunon, Adam *1825 Grabów  +02-04-1846 Zgierz   
1444Umiński Edmund *11-02-1855 Strzałków par. Noworadomsk (Radomsko) +07-09-1911 Łącko k/Szczawnicy   
1445Umiński Henryk *07-05-1896 Chełm +4-1940 Charków   
1446Umiński Janusz, Kazimierz *1932    
1447Umiński Jerzy, Leszek *13-02-1927 Chełm +09-12-2014 Radzymin   
1448Umiński Jędrzej *1996 Bydgoszcz    
1449Umiński Leszek, Piotr *1967 Bydgoszcz    
1450Umiński Maciej *2006 Bielsko Biała    
1451Umiński Marcin *1991 Poznań    
1452Umiński Piotr, Przemysław *1974 Bydgoszcz    
1453Umiński Wacław *1967 Brodnica    
1454Umiński Włodzimierz, Wacław *1938 Poznań    
1455Umiński Zygmunt *08-04-1925 Chełm +12-06-1993 Poznań   
1456Umiński Zygmunt *09-11-1889 Lublin +22-01-1967 Lublin   
1457Urbańska Dorota *1989 Gdańsk    
1458Urbańska Genowefa /Górska/   
1459Urbańska Maria, Małgorzata /Umińska/ *1957 Chełm    
1460Urbański Dariusz   
1461Urbański Henryk *1941 Gdańsk    
1462Urbański Józef   
1463Urbański Olaf *1987 Gdańsk    
1464Urbański Zbigniew  
1465Ustarbowska Magdalena, Małgorzata /Braunek/ *13-07-1763 Behle +27-02-1833   
1466Ustarbowski Jan, Krzysztof   
1467Walczak Marianna  
1468Walczak Walenty  
1469Walentynowska Elżbieta /Tomaszewska/   
1470Walentynowski Janusz   
1471Walicka Aleksandra, Marianna /Leszczyńska/ *1903 Jedlno k/Radomska +01-02-1972 Lębork   
1472Walicka Kazimiera /Steć/ *12-01-1932 Kiełpiniec +22-12-2007 Zgon /Wyszków/   
1473Walicka Maria *02-12-1923 Kobryń +1923 Kobryń   
1474Walicka Zofia *02-12-1923 Kobryń +1923 Kobryń   
1475Walicki Czesław, Teodor *29-01-1929 Stoczek Węgrowski +05-06-1999 Wyszków   
1476Walicki Jerzy, Henryk *1937 Ostrołęka    
1477Walicki Norbert *07-02-1898 Nowosiółki k.Kobrynia +22-11-1945 Ostrołęka   
1478Walicki Waldemar, Norbert *1952 Ostrów Mazowiecka    
1479Walter Izabela /Ziołecka/   
1480Welik Agnieszka /Lekan/ *1973 Chełm    
1481Welik Julia, Anastazja *2001 Biała Podlaska    
1482Welik Mariusz *1970 Biała Podlaska    
1483Welker Irena, Zofia /Milewska/ *11-07-1921 Jarosławiec  +23-10-2008   
1484Welker Raymond *1929 +około 2006   
1485Wicherkiewicz Maria, Julia /Sławska/ *1875 +1962   
1486Wicherska Helena, Marja, Florentyna /Madalińska/ *09-05-1874 Śrem +27-06-1960 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Bielawy)/   
1487Wicherska Michalina, Antonina /Madalińska/ *29-09-1834 Par. Obrzycko +27-09-1922 Katowice   
1488Wicherska Zuzanna /Belka/  
1489Wicherski Bolesław +25-03-1933   
1490Wicherski Bonawentura, Jakub *12-12-1841 Katarzynów pow.Rawicz +17-01-1897 Września   
1491Wicherski Mieczysław +23-02-1934   
1492Wicherski Wincenty  
1493Wicherski Władysław *1869 +23-11-1930 Krystynki   
1494Wicherski Władysław (Duku), Ludwik *13-01-1899 Krotoszyn +18-09-1983 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Bielawy)/   
1495Wieczorek Andrzej    
1496Wieczorek Dorota /Sieczkowska/    
1497Wieczorek Feliks *1880 +1974   
1498Wieczorek Michał    
1499Wieczorek Wanda, Franciszka /Braunek/ *01-09-1908 Babin +2001   
1500Wikarejczak Jan  
1501Wilczewska Anna /Wiśniewska/ *17-06-1898 Lemborg +10-08-1992 Brodnica  
1502Wilczewska Justyna /Sokulska/  
1503Wilczewska Karola /Milewska/ *1887 +1970  
1504Wilczewska Kazimiera /Nawacka/ *01-10-1921 Mszano +25-11-1983 Brodnica  
1505Wilczewska Marta   
1506Wilczewska Szarlota /Erdmann/ *31-05-1917 Brodnica +25-09-1982 Brodnica  
1507Wilczewska Walentyna /Zinczuk/ *1935 Łysa pow.Bielsk Podlaski   
1508Wilczewski Adam *1924 Brodnica +1924 Brodnica  
1509Wilczewski Aleksander *1925 Brodnica   
1510Wilczewski Franciszek   
1511Wilczewski Franciszek +25-11-1932 Srebrniki  
1512Wilczewski Franciszek *04-10-1931 Brodnica +10-02-2003 Siemiatycze  
1513Wilczewski Jan *12-06-1890 Orzechowo +18-04-1954 Brodnica  
1514Wilczewski Jan *03-06-1927 Brodnica +1989 Hamburg /Hamburg, cmentarz Wiedenthal/  
1515Wilczewski Marek *1952 Brodnica   
1516Wilczewski Piotr *1953   
1517Wilczewski Tomasz *18-09-1959 Brodnica +22-12-1991 Brodnica  
1518Wilczewski Władysław   
1519Wilczewski Wojciech *1957   
1520Wiśniewska Helena /Szostakowska/  
1521Wiśniewska Helena   
1522Wiśniewska Kazimiera   
1523Wiśniewska Tekla   
1524Wiśniewska Weronika   
1525Wiśniewski Franciszek   
1526Wiśniewski Maksymilian  
1527Wiśniewski Nikodem   
1528Wiśniewski Teofil  
1529Wiśniewski Wincenty   
1530Witkowska Jadwiga /Karpińska/    
1531Witkowski Janusz    
1532Wojtkowska Filonia /Stanisz/ *1895 Łódź +1967 Lublin  
1533Wojtkowski Andrzej *1891 Jezioro pow.Mikstat +1975 Lublin  
1534Wojtkowski Julian *1927 Poznań   
1535Wyszyńska Alicja /Stobrawa/    
1536Wyszyńska Helena /Majewska/    
1537Wyszyńska Jadwiga, Seweryna /Braunek/ *14-10-1876 Zielniki +1963   
1538Wyszyńska Janina    
1539Wyszyńska Kalina    
1540Wyszyńska Maria, Erika /Fiszer/    
1541Wyszyński Andrzej    
1542Wyszyński Feliks    
1543Wyszyński Józef +przed 1945   
1544Wyszyński Witold *1871 +1930   
1545Wyszyński Witold +1939   
1546Wyszyński Zbigniew    
1547Zaborowska Klara /Joneman/  
1548Zaborowska Teodozja /Krzyżanowska/ *około 1807 +15-04-1862 Łubkowszczyzna pod Nieświeżem  
1549Zaborowski Antoni *1800  
1550Zaborowski Jan, Grzegorz Józef  
1551Zacharek Danuta /Sołtan/ *1950 Węgielnia    
1552Zalewska Teresa /Karłowska/ +przed 1751   
1553Zasacka Maria /Szumska/    
1554Zasacki Tomasz    
1555Zasacki Zbigniew    
1556Zawadil Adam    
1557Zawadil Helena /Szeląg/    
1558Zawadil Irena /Braunek/ *1899 +1976 Warszawa   
1559Zawadil Jerzy *1922 Żółkiew +1993 Warszawa   
1560Zawadil Jerzy    
1561Zawadil Oskar +1939   
1562Zawadzka Bona /Karłowska/ +01-09-1866 Giżewo   
1563Zawadzki Józef   
1564Zbigniewicz ?    
1565Zbigniewicz Halina    
1566Zbigniewicz Maria    
1567Zbigniewicz Urszula, Teresa /Milewska/ *11-04-1926 Jarosławiec  +17-06-2013 Winnipeg    
1568Zinczuk Aleksander *18-09-1893  
1569Zinczuk Jan *1930   
1570Zinczuk Maria *1939   
1571Zinczuk Olga /Karczewska/ *1912   
1572Zinczuk Zofia *1932   
1573Ziołecka Aniela, Hutten /Czapska h.Leliwa/ *03-10-1855 +03-11-1934 Poznań /Poznań św.Marcin/   
1574Ziołecka Anna /Mieczkowska/ *1896 +1966   
1575Ziołecka Ewa /Lossow h. Ryś/ *22-03-1822 Tworzanice +25-05-1890 Kościan /Racoć/   
1576Ziołecka Halina   
1577Ziołecka Leonia /Schmidt/ *około 1860 +po 1905   
1578Ziołecka Matylda /Aksamitowska h.Gryf/ *1813 +1851   
1579Ziołecka Matylda, Wincencja *21-09-1835 Wyspa Zaniemyska +27-02-1837 Poznań   
1580Ziołecka Nepomucena, Zofia /Czochron/ *06-05-1780 Poznań +po 1849   
1581Ziołecka Tekla *około 1816   
1582Ziołecka Wanda /Janczakowska/ *około 1865 +21-07-1925 /Czerlejno/   
1583Ziołecki Aleksander *1924 +17-06-1991 Tatry   
1584Ziołecki Apolinary *1802 +04-09-1807 Poznań   
1585Ziołecki Bernard *1838 +1917   
1586Ziołecki Bogdan *1931 Poznań    
1587Ziołecki Bolesław, Władysław *24-09-1890 Węgierskie +12-09-1891 Węgierskie   
1588Ziołecki Hipolit, Józef Walenty *08-02-1804 Poznań +13-09-1807 Poznań   
1589Ziołecki Jan, Wiktoryn, Edward *06-09-1846 Poznań   
1590Ziołecki Jerzy *1928 Poznań    
1591Ziołecki Karol, Jan, Chryzostom *1802 +01-01-1870 Leszno   
1592Ziołecki Rajmund, Bolesław *30-08-1854 Kościan +1907   
1593Ziołecki Roman *1885 +1980   
1594Ziołecki Roman, Florenty *23-02-1805 Poznań +24-04-1879 Kościan   
1595Ziołecki Roman, Maciej *15-07-1842 Poznań +03-03-1910 Zakopane /Poznań Św.Wojciech/   
1596Ziołecki Stanisław *około 1769 +30-05-1849 Poznań   
1597Ziołecki Stanisław *1881 +1914   
1598Ziołecki Teofil, Tomasz *20-12-1806 Poznań +28-12-1806 Poznań   
1599Ziołecki Władysław, Karol, Roger *30-03-1844 Poznań +1870   
1600Ziołecki Włodzimierz *około 1890 +1941   
1601Znaniecka Aniela *1900 +2005  
1602Znaniecka Antonina /Czaykowska/ *11-06-1835 +05-04-1918  
1603Znaniecka Halina *1893 +1894  
1604Znaniecka Helena /Janta-Połczyńska/ *24-11-1870 +1943  
1605Znaniecka Helena *1904 +1932  
1606Znaniecka Maria *1890 +1894  
1607Znaniecki Adam *1898 +1956  
1608Znaniecki Adam, Sobiesław *20-08-1862 +20-04-1919  
1609Znaniecki Hygin *11-01-1826 +21-11-1881  
1610Znaniecki Józef *1894 +1939  
1611Znaniecki Leon *1892 +1973  
1612Znaniecki Piotr *1911 +1986  
1613Zyguła Janusz    
1614Zyguła Kamil *1991 Biała Podlaska    
1615Zyguła Karol *1992 Biała Podlaska    
1616Zyguła Katarzyna /Czarna/ * Biała Podlaska    
1617Zyguła Wojciech *1970 Biała Podlaska    
1618Żabo Helena /Wilczewska/ *1928 Brodnica   
1619Żabo Henryk *15-06-1921 Radom  +24-04-2001 Brodnica  
1620Żabo Justyna, Maria *1966 Brodnica   
1621Żabo Magdalena *06-01-1965 Brodnica +06-01-1965 Brodnica  
1622Żychlińska Aleksandra *1989 Warszawa    
1623Żychlińska Anna /Madalińska/ *1955 Szamotuły    
1624Żychliński Dariusz *1959 Warszawa    
Polecane strony: Strona Rodu Chełmickich  Dynamiczny Herbarz Rodzin Polskich  Potomkowie Sejmu Wielkiego
moje firmowe strony o drukarkach: Online  Etykiety ogrodnicze    sklep z akcesoriami dla Szkółek   SEIKO drukarki igłowe i rejestratory czasu
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" firmy PL-SOFT S.C