drzewo genealogiczne rodziny Umińscy, Madalińscy, Morawscy, Kucharscy, Jendryczka, Łopacinscy, Braunek, Karłowscy

Indeks alfanumeryczny według
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imienia : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby Kobiety Mężczyzn Żyjących Zmarłych

Osoby zmarłe - Indeks alfabetyczny [Osoby zmarłe]1044

1Adamska Jadwiga /Luzińska/  
2Adamski Włodzimierz  
3Aksamitowska   
4Aksamitowska   
5Aksamitowska   
6Aksamitowska Agnieszka /Żmijewska/ *około 1490  
7Aksamitowska Anna /Jaksza/  
8Aksamitowska Balbina *około 1765  
9Aksamitowska Katarzyna /Głębocka/  
10Aksamitowska Małgorzata /Magnuszewska/  
11Aksamitowska Marta  
12Aksamitowska Petronella /Mirowicka/  
13Aksamitowska Tekla /Witte/ *1741  
14Aksamitowska Vincencja /Stopani/ *1782 Rzym +16-05-1838 Poznań  
15Aksamitowski August, Anioł *1804  
16Aksamitowski Hieronim *około 1490  
17Aksamitowski Ignacy *1736 +1771  
18Aksamitowski Jakub *po 1634  
19Aksamitowski Jan *około 1680  
20Aksamitowski Józef *1771 +1827  
21Aksamitowski Józefat  
22Aksamitowski Maciej  
23Aksamitowski Marcin *około 1490  
24Aksamitowski Marcin *około 1520  
25Aksamitowski Marcin  
26Aksamitowski Mateusz *po 1550  
27Aksamitowski Mikołaj *około 1520  
28Aksamitowski Piotr *około 1490  
29Aksamitowski Stanisław /Aksamitowski h.Gryf/ *około 1460  
30Aksamitowski Stanisław *po 1550  
31Aksamitowski Stanisław  
32Aksamitowski Walenty *około 1520  
33Aksamitowski Wincenty *1760 +1828  
34Bajer Aniela /Radziątkowska/ *około 1807 +po 1850  
35Bajer Antonina *01-01-1834 Zgierz  
36Bajer Jan *około 1790 +przed 1850 Zgierz  
37Barcikowska Izabela /Karłowska/ *1903 +1981   
38Barcikowski Roman *28-12-1896 +10-05-1958   
39Bekanowska Józefa /Łopacińska/ *1879  
40Bekanowski Antoni *1874  
41Bilewicz Stanisław +przed 1839  
42Bilewicz Wiktoria *około 1778 +11-03-1839 Chlewiska par. Kaźmierz  
43Borowa Zofia /Leszczyńska/ *28-08-1924 Litwinów k.Żabinki +02-02-2005 Poznań   
44Borowicz Nepomucena /Nawrocka/ *23-12-1818 Potulice +09-07-1886 Gogolewo  
45Borowy Józef *18-09-1913 Bolewice +1993 Poznań   
46Borzęcka Julianna, Apolonia Konstancja /Czochron/ *17-02-1775 Poznań   
47Borzęcka Marianna /Figrtti/  
48Borzęcki Damazy  
49Borzęcki Damazy, Piotr *19-10-1803 Wola Śmiełowska +26-01-1874 Warszawa   
50Borzęcki Maurycy /Borzęcki h.Półkozic/ *29-09-1772   
51Borzęcki Tadeusz *1800 +11-06-1887   
52Braunek ? *19-12-1833 Oczkowice +19-12-1833 Oczkowice   
53Braunek Adela /Luranc/ *17-05-1911 +11-1979 Kcynia   
54Braunek Antoni, Bernard *11-06-1874 Zielniki +13-09-1918 /Środa/   
55Braunek Antoni, Jan *1903 +18-05-1988 Kcynia   
56Braunek Brygida, Małgorzata Helena /Borzewska/ *1764 +23-08-1840 Goreczki W.par.Golejewko /Golejewko/   
57Braunek Else (Elżbieta) /Knoll/ *1888 +15-03-1945 Stutthoff   
58Braunek Emilia *03-02-1881 Zielniki +09-10-1909 Kołomyja   
59Braunek Emiljana, Antonina *30-06-1806 Grudna par.Rogoźno   
60Braunek Ferdynand, Wincenty Stanisław *21-02-1803 Grudna par.Rogoźno +1831   
61Braunek Florian , Antoni Błażej *03-02-1797 Grudna par.Rogoźno +11-02-1871 Pogrzybów   
62Braunek Franciszek, Krystian Ludwik *07-07-1702 Ohlau (Oława) +10-01-1792 Mahlkau (Kartuzy)   
63Braunek Franciszka /Znaniecka/ *1870 +1935   
64Braunek Helena   
65Braunek Ignacy *około 1774   
66Braunek Jadwiga /Witkowska/ *12-10-1730 Wielkawieś par.Buk +1807   
67Braunek Jan, Adam *1666 +10-11-1706 Ohlau (Oława)   
68Braunek Józef, Hilary *13-01-1867 Pogrzybów +23-08-1906 /Środa/   
69Braunek Józef, Tadeusz *20-10-1794 Grudna par.Rogoźno +23-12-1847 Wieszkowo   
70Braunek Józef, Tadeusz Wincenty *11-02-1835 Oczkowice +07-10-1909 Jarosławiec /Środa/   
71Braunek Józef, Wojciech *14-09-1760 Behle +01-01-1816 Parkowo k.Obornik /Parkowo/   
72Braunek Kazimierz, Erdman *1733 +07-05-1799 Sulitz (koło Pucka)   
73Braunek Kazimierz, Teodor *26-01-1776   
74Braunek Kordula *1765 +26-02-1800   
75Braunek Małgorzata, Jadwiga /Budziszewska/ *11-06-1796 Grąbków par.Jutrosin +15-02-1870 Pogrzybów /Lubiń/   
76Braunek Marek, Tadeusz *04-03-1949 Kcynia +27-06-1989 Kcynia   
77Braunek Maria /Greger/   
78Braunek Maria, Eleonora /Hulewicz/ *1877 Ostrów   
79Braunek Marie, Luise /Wolson/ *1675 Gdańsk +06-10-1749 Wrocław   
80Braunek Marie, Pelagia *1706   
81Braunek Mitzi /Boehn/   
82Braunek Ruta /Beni/ +2004 Warszawa   
83Braunek Stanisław *20-11-1865 Bojanice   
84Braunek Stefan, Michał *około 1900 +18-03-1980 Żydowo   
85Braunek Tadeusz, Józef *28-10-1872 Zielniki +16-11-1935 Garczyn /Garczyn/   
86Braunek Teodor   
87Braunek Urszula *14-12-1908 +21-09-1929   
88Braunek Weronika, Maria /Żerońska/ *21-01-1876 Brzoza p.Niepruszewo +21-12-1939 Szubin   
89Braunek Witold *02-01-1862 Bojanice +11-04-1925 Babin /Środa/   
90Braunek Witold, Ludwik Jan Nepomucen *29-06-1837 Wieszkowo par.Lubiń +26-10-1847 Wieszkowo /Lubiń/   
91Braunek Władysław *około 1900 +1963 Warszawa   
92Braunek Władysława, Agnieszka /Kliszewska/ *19-02-1838 Zielniki +01-05-1909 Jarosławiec /Środa/   
93Braunek Włodzimierz, Józef, Florian *17-03-1836 Oczkowice +12-03-1839 Wieszkowo   
94Brechan Józef   
95Brechan Nepomucena /Karłowska/ *1822 +1895   
96Breitkopf Jan *1920 +1944   
97Breitkopf Michał *1944 +1966   
98Bronikowska Albertyna, Dominika, Marcelina /Święcicka/ *01-02-1824 Gorzyczki   
99Bronikowski Antoni, Marceli *1817   
100Brylińska Leokadia /Solarska/ *1866 +25-04-1911 Wierzchosławice  
101Brylińska Stanisława  
102Bryliński Jan *około 1856 +1950 Wierzchosławice  
103Bryliński Stanisław  
104Brzeska Anna, Władysława, Antonina /Braunek/ *06-06-1893 Babin +1963   
105Brzeski Leon /Brzeski h.Oksza/ *1886 +1947   
106Brzeski Olgierd *1921 +2000   
107Brzeski Tomasz *1926 +1944   
108Brzykcy Antonina /Nowak/ *05-06-1900 Ojrzanowo +02-01-1994 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Błonie)/  
109Brzykcy Franciszek *30-11-1891 Lubostroń +15-01-1933 Lubostroń  
110Brzykcy Jan *13-12-1889 Lubostroń  
111Brzykcy Józef  
112Brzykcy Józefa /Rybczyńska/  
113Brzykcy Konrad, Józef *26-02-1928 Bydgoszcz +18-11-1992 Andrychów /Andrychów/  
114Brzykcy Marcin *23-10-1895 Lubostroń +13-08-1968 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Błonie)/  
115Burzyńska Kunegunda /Głuszek/ *około 1845  
116Burzyńska Stanisława /Nowak/ *1879  
117Burzyński Jan *około 1835  
118Burzyński Jerzy *1875  
119Chabros Halina /Zbroja/ +12-02-1977 Lublin   
120Chełmicka Anna /Grabska/   
121Chełmicka Anna /Nałęcz/   
122Chełmicka Domicela, Justyna *07-07-1795 Zbrudzewo p.Śrem   
123Chełmicka Felicja , Antonina *09-06-1797   
124Chełmicka Halina, Maria *03-03-1898 Gościejewo +1978 Bydgoszcz   
125Chełmicka Helena *1896 +1971   
126Chełmicka Irena +1991 Bydgoszcz   
127Chełmicka Jadwiga /Fryze/   
128Chełmicka Joanna, Jadwiga, Antonina *08-02-1890 Gościejewo +1968 Bydgoszcz   
129Chełmicka Julianna /Wielogłowska/  
130Chełmicka Karolina, Franciszka *29-01-1786 Gołanice   
131Chełmicka Katarzyna /Kąkolewska/   
132Chełmicka Katarzyna /Zalewska/   
133Chełmicka Kazimiera /Znaniecka/ *1865 +1930   
134Chełmicka Maria /Znaniecka/ *24-11-1865 Łąkocin +26-12-1951 Bydgoszcz   
135Chełmicka Michalina /Wstowska/   
136Chełmicka Michalina *23-09-1872   
137Chełmicka Nepomucena, Teofila *20-05-1797 Swarzędz   
138Chełmicka Paulina, Franciszka, Anna /Muentzberg/ *18-06-1803 Gniezno +04-11-1877 Poznań   
139Chełmicka Stanisława, Gertruda /Karłowska/ *07-11-1894 Mystki +1975   
140Chełmicka Stefania, Marja  *22-12-1899 Gościejewo +1953 Bydgoszcz   
141Chełmicka Teodozja /Chrzanowska/   
142Chełmicka Teodozja /Raszewska/   
143Chełmicka Teofila   
144Chełmicka Teofila /Strawińska/   
145Chełmicka Teresa /Thulbowska/ +18-02-1774 Zakrzewo   
146Chełmicka Teresa *03-05-1860 +17-10-1860   
147Chełmicka Zofia   
148Chełmicka Zofia /Orłowska/   
149Chełmicka Zuzanna, Felicjana +20-04-1788 Zbrudzewo p.Śrem   
150Chełmicki Adam, Grzegorz  *26-11-1861 +10-10-1862   
151Chełmicki Adryan /Chełmicki h.Nałęcz/ *około 1530   
152Chełmicki Adryan   
153Chełmicki Adryan   
154Chełmicki Aleksy, Kiljan *31-07-1790 Zbrudzewo p.Śrem +27-12-1823   
155Chełmicki Alfred, Józef *08-03-1889 Gościejewo +02-07-1945 Heppenheim   
156Chełmicki Antoni *1822 +11-11-1889 /Warszawa - Powązki/   
157Chełmicki Bolesław *18-01-1832 +25-10-1892   
158Chełmicki Dadzibóg   
159Chełmicki Florentyn, Wincenty *22-02-1827 +17-08-1905   
160Chełmicki Franciszek   
161Chełmicki Jakub *29-07-1753 +30-04-1809   
162Chełmicki Jan *28-12-1856 Kleparz   
163Chełmicki Jan   
164Chełmicki Jan *1900 +1963   
165Chełmicki Jan, Filip, Nereusz *27-05-1789 Leszno +25-09-1826 /Gurowo k/Gniezna/   
166Chełmicki Jan, Nepomucen *14-05-1821 +22-05-1879   
167Chełmicki Józef *1734 +1817  
168Chełmicki Józef *1734 +1817 Mokowo   
169Chełmicki Józef, Benedykt *11-03-1825 +11-04-1876   
170Chełmicki Julian, Stanisław *18-04-1825 +31-05-1909   
171Chełmicki Justynian *06-09-1836 +23-08-1870   
172Chełmicki Kazimierz *1871 +23-10-1875   
173Chełmicki Kazimierz, Faustyn *02-02-1838 +1886   
174Chełmicki Łukasz   
175Chełmicki Maciej   
176Chełmicki Marcin +1614   
177Chełmicki Marcin, Władysław, Karol *21-10-1841 +30-08-1864   
178Chełmicki Napoleon *15-08-1857 Maniewo +27-10-1921 Krotoszyn   
179Chełmicki Piotr, Alkantary, Felicjan *12-11-1792 Zbrudzewo p.Śrem +11-06-1876   
180Chełmicki Seweryn   
181Chełmicki Stanisław *1863 +1943   
182Chełmicki Stanisław *1588   
183Chełmicki Tadeusz *1864 Pod Krotoszynem   
184Chełmicki Tadeusz, Feliks *22-11-1842 +26-03-1865   
185Chełmicki Teodozjiusz *1911 +2001   
186Chełmicki Teofil *1824 +30-09-1825   
187Chełmicki Tomasz *28-12-1850   
188Chełmicki Tomasz *18-09-1745 +1815   
189Chełmicki Wiktor *17-10-1823 +10-01-1902   
190Chełmicki Witold *przed 1826 +około 1826   
191Chełmicki Witold   
192Chełmicki Wojciech, Józef *23-04-1835 +02-09-1919   
193Chełmicki Zdzisław, Marjan, Franciszek *21-07-1892 Gościejewo +1969 Bydgoszcz   
194Chełmicki Zefiryn *1822 +19-10-1852   
195Chełmicki Zygmunt *10-07-1865 +20-03-1930   
196Chmielewski Adam *około 1809 +przed 1867  
197Chorzemska Izabela, Weronika /Ziołecka/ *13-01-1892 Węgierskie   
198Cierzniakowski Andrzej *18-11-1949 Bydgoszcz +14-03-2016 Geteborg  
199Czaczkowska Antonina /Śrzedzińska/  
200Czaczkowski Antoni /Czaczkowski h.Ślepowron/  
201Czarowska Apolonia /Aksamitowska/ *po 1550  
202Czochron Agnetis /Ślimińska/   
203Czochron Andrzej /Czochron h.Czochron/   
204Czochron Anna, Katarzyna *12-04-1695 Poznań   
205Czochron Antoni *1809 Sepno par.Sobota  +12-10-1809 Sepno par.Sobota    
206Czochron Antoni, Bogdan *23-11-1901 Siemianice p.Kępno +25-11-1901 Siemianice p.Kępno   
207Czochron Czesław, Marian, Walery *20-07-1860 +24-09-1930 Bolewice par.Lwówek Wlkp., pow.N.Tomyśl   
208Czochron Elżbieta /Maltzan/ *1897 Goślub par. Piątek +27-09-1920 Poznań /Piątek/   
209Czochron Elżbieta /Cichoszewicz/ *około 1750   
210Czochron Elżbieta, Cecylia, Katarzyna *26-10-1772 Poznań   
211Czochron Franciszek, Placidus *05-10-1692 Poznań   
212Czochron Franciszek, Tomasz *22-09-1764 Poznań   
213Czochron Franciszka, Helena *14-03-1728 Poznań +14-10-1737 Poznań   
214Czochron Janina /Łastowiecka/ * Hadle +przed 13-01-1961 Poznań /Poznań/   
215Czochron Janina, Jadwiga *13-10-1894 Olszewo par. Nietrzanowo +14-10-1972 Poznań   
216Czochron Jerzy, Jeremi *13-12-1896 Siemianice p.Kępno +05-03-1965 Witosław par.Drzeczkowo   
217Czochron Julianna /Stanecka/ +20-07-1770 Poznań   
218Czochron Kazimiera /Madalińska/ *17-03-1864 Szczepankowo +07-07-1933 Bolewice par.Lwówek Wlkp., pow.N.Tomyśl /Tulce /   
219Czochron Kazimierz *30-09-1885 Dębicz   
220Czochron Kazimierz, Fortunat, Wiktor *12-03-1779 Poznań +25-04-1811 Sepno par.Sobota    
221Czochron Kazimierz, Telesfor *około 1811 Sepno par.Sobota ? +01-03-1883 Garby par.Tulce /Tulce /   
222Czochron Korneliusz, Michał, Franciszek *03-10-1765 Poznań   
223Czochron Lucyna /Zaborowska/ *1838 +16-06-1864 Gądki /Tulce /   
224Czochron Lucyna /Pogorzelska/ +1975 Kraków   
225Czochron Lucyna, Halina *05-12-1900 Siemianice p.Kępno +31-08-1973 Poznań   
226Czochron Marian  +około 1940 /Kraków/   
227Czochron Marianna *19-06-1700 Poznań   
228Czochron Marianna, Elżbieta *11-07-1767 Poznań   
229Czochron Michał, Franciszek *04-10-1703 Poznań   
230Czochron Regina   
231Czochron Stanisław, Maciej *24-02-1898 Siemianice p.Kępno +1972 Oława /Kraków/   
232Czochron Tomasz, Józef, Stefan /Czochron h.Czochron/ *26-12-1729 Poznań   
233Czochron Włodzimierz, Janusz, Józef *02-01-1888 Dębicz +30-04-1954 Poznań   
234Czochron Xavera, Wiktoria *17-11-1769 Poznań   
235Czynszak Józefina (Józefa) /Smykowska/ *1873   
236Danielska Józefa /Stopińska/ *około 1864 Rzadkwin ?  
237Danielski Franciszek *1853  
238Daszewska Michalina /Rożańska/ *25-04-1903 Gliwice +13-05-1989 Sopot   
239Daszewski Stanisław *25-12-1888 Syczówka k.Smoleńska +29-11-1959 Sopot   
240de la Palisse Joseph, Daniel *07-05-1914 Paryż +07-11-1946 Hanower   
241Dembińska Albertyna, Brygida Konstancja /Braunek/ *10-10-1840 Wieszkowo par.Lubiń +22-02-1921 /Sławsko/   
242Dembińska Marjanna, Małgorzata Teresa *04-07-1868 Wierzenica   
243Dembińska Teresa, Klara Augusta *16-12-1872 Wierzenica   
244Dembiński Józef, Teodor Wojciech *16-12-1863 Rąbiń +21-05-1864 Wieszkowo   
245Dembiński Marcin *11-11-1876 Wierzenica   
246Dembiński Stanisław, Kostka Eustachy *20-09-1871 Wierzenica   
247Dembiński Stefan, Marek Teodor *18-06-1867 Wierzenica   
248Dembiński Teodor *1834   
249Dembiński Teodor , Filip Tadeusz *26-05-1865 Rąbiń +26-10-1866 Wieszkowo par.Lubiń   
250Dembiński Teodor, Stanisław *03-07-1870 Wierzenica   
251Dembiński Wojciech, Celestyn *05-04-1880 Lubczyna par.Wyszanów   
252Domańska Katarzyna /Brzykcy/ * Lubostroń + Lubostroń  
253Donaj Balbina /Żak/  
254Donaj Eleonora /Braunek/ *05-08-1907 +15-03-1945 Stutthoff   
255Donaj Helena  
256Donaj Jan *09-02-1904 Małochowo +27-03-1980 Kokoszkowy   
257Donaj Marcin  
258Dziekan Maria /Tańska/ +13-05-2011   
259Dziembowski Stefan  
260Galińska Halina, Franciszka *28-01-1925 Wyskoć +1981 /Słupsk/   
261Galińska Ludwika /Brodzka/ *23-04-1848 Pobiedziska  
262Galińska Maria /Rogal/ *08-12-1925 +13-08-2005   
263Galińska Maria, Irena, Zofia /Czochron/ *08-09-1890 Szlachcin +20-03-1976 Lwówek Wlkp. /Wyskoć pow.Kościan/   
264Galiński Franciszek  
265Galiński Jan *30-03-1926 Wyskoć +11-10-1994 /Wyskoć/   
266Galiński Zygmunt *05-04-1885 Będzieszyn pow.Ostrów +29-05-1933 Poznań /Wyskoć/   
267Gapińska Barbara /Nawrocka/ *1800  
268Golińska Katarzyna /Madalińska/ *12-12-1959 Warszawa +31-05-2011 Warszawa   
269Gonet Maria /Wojtkowska/ *1925 Gniezno +1994 Warszawa  
270Gółkowska Maria /Szumska/ *1896 +07-12-1971   
271Gółkowski Stanisław +1944   
272Gółkowski Teodor +1944   
273Gółkowski Wiktor *1893 +1959   
274Graczyk Franciszek +przed 1938 Chełmno  
275Graczyk Klara /Jagodzińska/ +przed 1938  
276Graczyk Leokadia + Bydgoszcz (Bielawy)  
277Grudzień   
278Grudzień Franciszek  
279Grudzień Mikołaj *1894 Chrzanów ? +26-06-1946 Zemborzyce k. Lublina  
280Hałońska Łucja /Aksamitowska/ *po 1550  
281Hoffman Józef +30-10-1916   
282Hoffman Kazimiera /Czochron/ *31-08-1858 +23-10-1916   
283Iwanowska Maria /Madalińska/ *około 1796   
284Jankowiak Barbara /Prus/ *18-12-1935 Katowice +16-07-2000 Warszawa /Warszawa/   
285Jankowiak Henryk *16-05-1928 Poznań +08-11-2004 Olsztyn /Warszawa/   
286Jaraczewska Anna /Znaniecka/ *około 1870  
287Jendryczka Helena /Brylińska/ *1897 Królikowo par.Słupy +19-11-1960 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Błonie)/  
288Jendryczka Henryk *07-03-1929 +23-07-2013 Bydgoszcz  
289Jendryczka Krystyna *12-11-1930 Warszawa +2016  
290Jendryczka Marianna /Hassek/ *29-10-1866 Zamość pow.Ostrowo + Nieżychowo  
291Jendryczka Marianna /Brzykcy/ *09-04-1922 Łabiszyn +15-05-1994 Bydgoszcz /Bydgoszcz/  
292Jendryczka Marianna /Makowska/ *01-01-1929 +21-02-2016 Bydgoszcz  
293Jendryczka Mariusz *01-02-1955 +16-02-2007  
294Jendryczka Stanisław *17-11-1896 Nieżychowo +04-11-1952 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Błonie)/  
295Jendryczka Stefan *04-12-1920 Nieżychowo pow.Wyrzysk +27-09-1972 Pieczyska /Bydgoszcz/  
296Jendryczka Tomasz  
297Jodko Witold *1907 +1968 Chełm   
298Jodko Zofia /Męczyńska/ *1913 Warszawa +17-12-2007 Chełm   
299Jończy Władysław  
300Jordan Lech, Wojciech *1933 +5-1987 Warszawa   
301Jordan Maria, Anna /Karwowska/ *22-07-1933 Poznań +21-02-1969 Warszawa   
302Kalkstein Jan *około 1872   
303Kalkstein Zofia /Karłowska/ *około 1874   
304Karłowska /Kluczborska/ +1904   
305Karłowska Aniela, Anna, Hipolita *04-04-1853 Słupowa  +06-04-1902   
306Karłowska Anna /Makowiecka/ +od 1639 do 1660   
307Karłowska Anna /Jaraczewska/ *około 1700 +25-04-1736 Gorzykowo   
308Karłowska Anna /Gąsiorowska/ *przed 1680   
309Karłowska Anna /Objezierska/ *po 1700   
310Karłowska Anna *1877   
311Karłowska Bonawentura, Franciszka *14-07-1857 Słupowa  +13-12-1857 Słupowa par. Smogulec   
312Karłowska Bronisława, Walentyna, Pamilla *16-01-1856 Dobieszewo   
313Karłowska Elżbieta *1944 +1988   
314Karłowska Eugenia /Dembińska/ *23-04-1844 +02-08-1882   
315Karłowska Eugenina, Józefa, Xawera, Pelagia *04-03-1859 Słupowa  +1877   
316Karłowska Felicja /Stablewska/   
317Karłowska Franciszka *około 1870   
318Karłowska Franciszka /Trzcińska/ *1810 Popowo   
319Karłowska Gabriela *1896 +1985   
320Karłowska Halina /Gołąbska/ *1914 +1989   
321Karłowska Hanna /Chełmicka/ *1925 +2009 Koszalin   
322Karłowska Helena /Przetocka/ +przed 1757   
323Karłowska Helena, Klementyna *01-12-1891 Mystki +02-09-1892 Mystki   
324Karłowska Irena, Anna, Maria *09-12-1934 Toruń +25-09-1997 Wrocław   
325Karłowska Izabela /Studniarska/ *1867 +25-01-1944   
326Karłowska Jadwiga /Ferdent/   
327Karłowska Jadwiga /Werson/   
328Karłowska Jadwiga /Kosch/ +1944   
329Karłowska Janina /Bartoszewicz/ *1905 +08-12-1938   
330Karłowska Janina *1903 +1964   
331Karłowska Józefa   
332Karłowska Leontyna *około 3-1875 +28-11-1875 Grąbków par.Jutrosin   
333Karłowska Ludwika /Kurnatowska/ *około 1700 +przed 1732   
334Karłowska Łucja /Kalińska (de Kalina)/ *1696 +około 1701   
335Karłowska Magdalena, Józefa, Pelagia *03-04-1875   
336Karłowska Maria *04-09-1865 Słupówka par.Smogulec +24-03-1935 Pniewite   
337Karłowska Maria *przed 1850   
338Karłowska Maria /Wróblewska/ +przed 1819   
339Karłowska Maria *1899 +1978   
340Karłowska Marianna, Justyna /Wiesiołowska/ *10-07-1783 Dobieszewo   
341Karłowska Marjanna *po 1620   
342Karłowska Marjanna /Bogucka/   
343Karłowska Marjanna /Łęska/ *przed 1760   
344Karłowska Marjanna /Markowska z Markowic/ *około 1779 Markowice +22-07-1863 Giżewo   
345Karłowska Marjanna, Julenta *25-08-1736 Gorzykowo   
346Karłowska Marjanna, Pelagia *01-11-1870 Grąbków par.Jutrosin +1948   
347Karłowska Marya  *około 1760   
348Karłowska Marya  *około 1857   
349Karłowska Modesta, Zofia /Pretwic/ +przed 1757   
350Karłowska Nina /Wyrzykowska/ *22-06-1907 Chrabin +28-10-1975 Wrocław   
351Karłowska Ofelia /Zakrzewska/ *1874   
352Karłowska Pamella, Wirginia /Radzimińska/ *11-10-1822   
353Karłowska Stefania /Braunek/ *01-08-1861 Bojanice +24-05-1928 Mystki /Targowa Górka/   
354Karłowska Tekla /Czapska/ *1828   
355Karłowska Teresa /Mościcka/ *po 1620   
356Karłowska Teresa *przed 1686   
357Karłowska Teresa *około 1750   
358Karłowska Teresa /Chrząstowska/   
359Karłowska Wanda *10-11-1848 +06-12-1919   
360Karłowska Wanda, Helena /Rogalińska/ *1847 +20-10-1919 Poznań   
361Karłowska Zofia /Grabowska/ *1893 +1990   
362Karłowska Zofia *po 1620   
363Karłowska Zofia *1902 +1963   
364Karłowska-Kamza Alicja /Karłowska/ *06-04-1935 Piaski +24-11-1999 Poznań   
365Karłowski Adam *około 1760   
366Karłowski Adolf *około 1870   
367Karłowski Aleksander *1850 +17-06-1896 Dakowe   
368Karłowski Aleksander *po 1620 +1701 Jastrzębie   
369Karłowski Aleksander *około 1780   
370Karłowski Andrzej *1923 +1941   
371Karłowski Andrzej *około 1730 +po 1793   
372Karłowski Antoni *przed 1776   
373Karłowski Bogusław, Jan, Józef, Walenty *27-01-1860 Dobieszewo   
374Karłowski Bronisław, Mateusz *21-08-1855 Słupowa  +15-08-1930   
375Karłowski Franciszek *około 1700 +1773 Gniezno   
376Karłowski Franciszek *około 1700   
377Karłowski Franciszek *około 1786   
378Karłowski Franciszek *1858   
379Karłowski Franciszek, Xawery, Stanisław *30-11-1890 Mystki +12-09-1934 Podstolice   
380Karłowski Ignacy *około 1700   
381Karłowski Jakób *1783 +1844   
382Karłowski Jakub *po 1610   
383Karłowski Jakub *około 1700 +przed 1760   
384Karłowski Jan *przed 1670   
385Karłowski Jan *około 1730   
386Karłowski Jan *przed 1760   
387Karłowski Jan *1913 +1989   
388Karłowski Jan, Kazimierz, Walenty *10-02-1872 Grąbków par.Jutrosin +15-03-1872 Grąbków par.Jutrosin   
389Karłowski Joachim *około 1700   
390Karłowski Józef *około 1700   
391Karłowski Józef *przed 1680   
392Karłowski Józef, Joachim, Grzegorz *19-03-1776 Modliszewo +08-12-1836 Racice   
393Karłowski Kajetan *przed 1730   
394Karłowski Karol *po 1620   
395Karłowski Kazimierz *1895 +1976   
396Karłowski Kazimierz *około 1730 +14-02-1757 Poznań   
397Karłowski Kazimierz, Eugeniusz, Witold *03-03-1852 Słupowa  +1917 Poznań   
398Karłowski Konstanty *1926 +20-12-2005 Koszalin   
399Karłowski Kornel   
400Karłowski Krzysztof *1901 +1921   
401Karłowski Leon *30-05-1845 Słupowa  +12-04-1895 Grąbków par.Jutrosin   
402Karłowski Longin   
403Karłowski Łukasz, Florenty /Karłowski h.Prawdzic/ *30-06-1778 Modliszewo +1822 Wybranowo   
404Karłowski Maksymilian *1813 +22-12-1871 Czerniak k.Mogilna   
405Karłowski Marjan *03-05-1907 Bronisławki p.Czarnków +1940   
406Karłowski Mateusz *17-03-1821 Liszkowo +07-09-1882 Poznań   
407Karłowski Michał *przed 1680 +1723   
408Karłowski Mieczysław, Anastazy, Xawery *16-01-1854 Dobieszewo   
409Karłowski Mikołaj *po 1620   
410Karłowski Mikołaj *przed 1680   
411Karłowski Paweł *1925 +1928   
412Karłowski Paweł /Karłowski h.Prawdzic/ *przed 1610 +1636   
413Karłowski Roman, Hiacynt *08-08-1873 Grąbków par.Jutrosin +29-12-1895   
414Karłowski Seweryn *około 1730 +po 1793   
415Karłowski Stanisław *14-02-1851 Dobieszewo +28-07-1927 Mystki   
416Karłowski Stanisław *1713   
417Karłowski Stanisław, Franciszek, Józef *05-08-1879 Grąbków par.Jutrosin +1939   
418Karłowski Stefan *1756 Jastrzębie +po 1793   
419Karłowski Stefan *około 1870   
420Karłowski Szymon *około 1700   
421Karłowski Tadeusz *24-10-1893 Mystki +09-01-1946 Września   
422Karłowski Tadeusz *1893 +1936   
423Karłowski Wacław   
424Karłowski Władysław *05-07-1844 +03-04-1909   
425Karłowski Władysław *przed 1680 +przed 1723   
426Karłowski Włodzimierz *1900 +1963   
427Karłowski Wojciech *1928 +1988   
428Karłowski Wojciech *około 1760   
429Karłowski Xawery, Franciszek *17-05-1819 +26-09-1861 Dobieszewo par.Smogulec /Smogulec/   
430Karłowski Zdzisław *1863 +1909   
431Karłowski Zygmunt *1912 +1944   
432Karpińska Irena /Braunek/ *26-08-1868 Pogrzybów +22-10-1935 Poznań   
433Karpińska Maria /Braunek/ *09-12-1869 Pogrzybów   
434Karpińska Zofia, Walentyna /Grabowska/ *14-02-1842 Raducz +1867  
435Karpiński Antoni +po 1905  
436Karpiński Feliks *1899 +1944   
437Karpiński Jerzy   
438Karpiński Marceli *1866 +1931   
439Karwowska Anna /Łebińska h.Szaława/  
440Karwowska Danuta, Bronisława  
441Karwowska Ferdynanda /Białoskórska h.Habdank/ *około 1814 +26-01-1898 Inowrocław  
442Karwowska Krystyna, Elżbieta *08-07-1913 Poznań +06-04-1993  
443Karwowska Maria /Pstrokońska h.Paparona/ *około 1852 +18-01-1917  
444Karwowska Stefania, Władysława /Madalińska/ *04-06-1908 Dębicz +17-11-1991 Poznań /Poznań, ul.Lutycka/   
445Karwowski Adam *1812 +11-08-1886 Leszno  
446Karwowski Adam, Ferdynand *22-03-1873 Ostrów Wlkp. +13-10-1933 Poznań  
447Karwowski Andrzej, Maria  *23-08-1938 Poznań +2014   
448Karwowski Jan, Andrzej *1849 +1885  
449Karwowski Stanisław *25-02-1848 Leszno +1917  
450Karwowski Stanisław, Ignacy *09-12-1906 Poznań +4-1940 Obóz w Ostaszkowie /Miednoje/   
451Kczewska Anna /Braunek/ *1759 +27-06-1837   
452Kczewski Kazimierz   
453Kęcińska Katarzyna /Karłowska/ *około 1760   
454Kintopf Krystyna, Maria /Milewska/ *24-09-1919 Jarosławiec  +2003 Welland Kanada   
455Klarner Janina /Ziołecka/ *1905 +1978   
456Kliszewska Emilja /Dębecka/ *około 1800  
457Kliszewska Józefa, Marjanna *22-03-1819 Jarocin  
458Kliszewska Karolina, Eustachja *19-09-1841 Zielniki  
459Kliszewska Łucja *21-10-1835 Zielniki  
460Kliszewska Rozalja, Regina *04-09-1824 Zielniki +07-02-1873 Chocz /Środa/  
461Kliszewska Teodozja, Kassylda *30-08-1823 Pierzchno  
462Kliszewski Karol *1772 +22-04-1841 Poznań /Zielniki/  
463Kliszewski Teodor *08-02-1822 Pierzchno  
464Kliszewski Władysław *1831 +02-05-1834 Zielniki  
465Koehler Andrzej *1909 Poznań +1946 Szczecin   
466Koehler Aniela *1882 +1969 Poznań   
467Koehler Bolesław, Stanisław *07-10-1908 Katowice +10-09-1985 Gliwice   
468Koehler Eleonora /Płonka/ *około 1880   
469Koehler Genowefa, Ludomira /Schmidt/ *08-08-1911 Płock +26-07-1975 Katowice   
470Koehler Joanna *14-11-1909 Poznań +03-05-1962 Bytom   
471Koehler Klemens, Juliusz  *09-07-1840 Bydgoszcz +12-01-1901 Poznań /Poznań Cmentarz Zasłużonych Wielkopolan/   
472Koehler Konstanty *1878   
473Koehler Ludomira, Aleksandra /Garczyńska/ *26-02-1882 Smerzyn pow.Łabiszyn +11-1945 Strzelno   
474Koehler Stanisław *1911 +03-09-2000   
475Koehler Wanda, Romana /Ziołecka/ *29-03-1856 Kościan +25-12-1926 Poznań /Poznań Cmentarz Starofarny/   
476Koehler Witold, Klemens *19-04-1907 Berlin +06-02-1966 Chodzież   
477Koehler Zygmunt, Klaudiusz *07-07-1875 Poznań +4-1941 Trojanów /Trojanow/ Życzyn /   
478Konarska Helena /Czermińska/ +przed 1709  
479Konarski Jerzy /Konarski h. Gryf/ +przed 1709  
480Konarski Stanisław, Hieronim Franciszek *30-09-1700 Żarczyce Duże +03-08-1773 Warszawa  
481Konopka Kalina, Maria /Łoś/ *18-11-1911 +04-06-1944  
482Kozłowska Konstancja /Madalińska/ *20-02-1831 Obrowo par.Obrzycko +26-04-1921   
483Kozłowski Ksawery, Stanisław *przed 1870 +01-03-1934   
484Kozłowski Piotr, Ksawery +11-02-1897   
485Kozłowski Stanisław *przed 1870 +30-06-1937   
486Krusińska Katarzyna /Karłowska/ *po 1610   
487Krzycka Michalina /Karłowska/ *około 1868   
488Krzycki Władysław *około 1861   
489Krzysztofowicz Anna /Aksamitowska/ *około 1765  
490Krzyżanowska Elżbieta /Pągowska/ *1777 +10-12-1819  
491Krzyżanowska Marianna *1805  
492Krzyżanowski Józef *1800  
493Krzyżanowski Nemezy *1800  
494Krzyżanowski Stanisław *08-05-1780 +25-10-1828  
495Kucharska Anna /Kutzner/ *około 1842 + Śrem   
496Kucharska Elżbieta *10-1807 +18-08-1808 Gołębin Stary   
497Kucharska Florentyna, Franciszka Nepomucena /Nawrocka/ *1816 Potulice +przed 1896   
498Kucharska Halina   
499Kucharska Helena /Niesiołowska/ *około 1848 Turew pow.Kościan   
500Kucharska Jadwiga +07-08-1941 Lublin   
501Kucharska Jadwiga, Józefa *1897 Kajetanów k.Giełczwi +05-08-1941 Lublin   
502Kucharska Józefa, Maria *18-03-1840 Piotrowo, par. Głuchowo   
503Kucharska Ludwika *1874 Giełczew +05-12-1930 Lublin /Lublin, cmentarz przy Lipowej/   
504Kucharska Maria *1871 Giełczew +13-10-1933 Lublin /Lublin, cmentarz przy Lipowej/   
505Kucharska Pelagia, Matylda *01-03-1846 Brześnica   
506Kucharska Stanisława /Ducka/ *1911 Stara Miłosna +21-03-2003 Warszawa   
507Kucharska Urszula /Małolepsza/ *przed 1782   
508Kucharska Władysława /Nawrocka/ *1847 Wielkopolska +23-05-1929 Lublin /Lublin, cmentarz przy Lipowej/   
509Kucharska Zofia *1866 +19-03-1929 Warszawa   
510Kucharski Franciszek *25-01-1842 Piotrowo, par. Głuchowo +1918 Giełczew   
511Kucharski Henryk *1878 +01-12-1913 Śrem   
512Kucharski Ignacy *08-02-1795 Stary Gołębin +02-10-1849 Brześnica   
513Kucharski Ignacy   
514Kucharski Ignacy, (Jan?) /?/ *około 1766 prawdopod. ok. Humania +10-03-1853 Brześnica   
515Kucharski Ignacy, Jan *19-06-1838 Piotrowo, par. Głuchowo +28-06-1881 Kajetanów k.Giełczwi   
516Kucharski Jacek *1944 Tomaszów Lubelski +01-10-2001 Warszawa   
517Kucharski Józef, Antoni *1875 Giełczew +14-11-1937 Lublin /Lublin, cmentarz przy Lipowej/   
518Kucharski Ksawery, (Henryk) *14-08-1849 Turew pow.Kościan +19-07-1918 Turew pow.Kościan   
519Kucharski Nikodem, Michał *08-09-1836 Piotrowo, par. Głuchowo +09-11-1908 Śrem   
520Kucharski Stefan *1901 Kajetanów k.Giełczwi +28-11-1990 Warszawa   
521Kucharski Tadeusz   
522Kucharski Walerian (Walery) *30-04-1844 Brześnica +30-05-1863 Orchowo   
523Kucharski Witold *1874 +16-06-1886 Niedźwiady   
524Kucharski Zygmunt   
525Kulig Longina  
526Kurowicz Ewa /Półtorak/ *29-08-1924 Rybnik +17-06-1966 USA   
527Kurowska Aniela, Teofila /Braunek/ *03-08-1805 +07-11-1869   
528Kurowska Helena *1834 +19-04-1837 Chaławy   
529Kurowska Zofia, Ludwika, Marjanna *15-05-1837 Chaławy   
530Kurowski Bolesław *27-12-1832 Sierakowo p.Rawicz   
531Kurowski Dobrosław, Kazimierz, Zygmunt *02-01-1835 Sierakowo p.Łaszczyn   
532Kurowski Walerjan, Paulin, Agaton *13-12-1805 Poznań   
533Kwiecińska Wanda /Znaniecka/ *1902 +1989  
534Lehmann Antoni *około 1795  
535Lehmann Genowefa /Jańska/ *1793  
536Lehmann Henryk +25-07-1933   
537Lehmann Maksymilian, Teodor *03-11-1826 Ostrów  
538Lehmann Nepomucena /Konikiewicz/ *1837 Śrem  
539Lehmann Tadeusz +17-07-1919   
540Lehmann Tadeusz, Rafał *14-10-1822 Ostrów +1864 Śrem  
541Lehmann Wanda, Helena /Madalińska/ *24-04-1867 Potarzyca +10-01-1934 Ostrów   
542Lehmann Władysław *około 1862 Śrem +przed 1934   
543Leszczyńska Agata *1793   
544Leszczyńska Anna /Borzym h.Kuczaba/ *1795   
545Leszczyńska Antonina *1796   
546Leszczyńska Elżbieta *1866   
547Leszczyńska Helena *06-04-1898 Jedlno k/Radomska +13-08-1898 Jedlno k/Radomska   
548Leszczyńska Helena /Suzin/ *1896 Nietyszyn + Rosin   
549Leszczyńska Izabela *1825   
550Leszczyńska Jadwiga *1870   
551Leszczyńska Joanna /Czaczkowska/ *1859 Czaczki Wielkie pow. Bielsk Podlaski +16-04-1898 Jedlno k/Radomska   
552Leszczyńska Krystyna /Zimnoch h.Ślepowron/ *1711 +1761   
553Leszczyńska Ludwika /Mierzwińska h.Ogończyk/ *1745 +1800   
554Leszczyńska Marcjanna /Wąsowicz/ *14-02-1881 Jedlno k/Radomska +01-08-1962 Międzyrzecz   
555Leszczyńska Marianna *1786   
556Leszczyńska Marianna *1830   
557Leszczyńska Marianna /Świerczewska/ *1832   
558Leszczyńska Melania /Żuk/ *30-11-1900 Narejsza (Litwa) +17-02-1979 Węgielnia   
559Leszczyńska Paulina *1829   
560Leszczyńska Teofila *1862   
561Leszczyńska Teresa *1756   
562Leszczyńska Urszula *1864   
563Leszczyńska Wanda /Sperska/ *25-05-1915 Wilno +22-08-1991 Szczecin   
564Leszczyńska Wiktoria *1820   
565Leszczyńska Zofia *1736   
566Leszczyński Andrzej, Kazimierz *1788   
567Leszczyński Czesław *1912 Ptaszkowice k.Łodzi +13-03-1985 Szczecin   
568Leszczyński Dionizy *1779   
569Leszczyński Franciszek * Lesznia pow.Bielsk Podlaski +około 1940 Chełm   
570Leszczyński Franciszek *1740   
571Leszczyński Franciszek, Borgia *1776   
572Leszczyński Ignacy *1795   
573Leszczyński Izydor *1923   
574Leszczyński Jan *1857   
575Leszczyński Janusz *1922 Chełm +2004 Witby N.Yks   
576Leszczyński Józef *1874   
577Leszczyński Karol *04-11-1931 Gubernia k.Kobrynia +10-1994 Muszkowo   
578Leszczyński Lucjan *1900 Jedlno k/Radomska +5-1945 Syberia   
579Leszczyński Marek *17-09-1950 Września +22-11-2001 Szczecin   
580Leszczyński Mateusz *1783   
581Leszczyński Michał /Leszczyński h.Awdaniec/ *1688 +1758   
582Leszczyński Mieczysław *1921 + Obóz w Oświęcimiu   
583Leszczyński Mikołaj /Leszczyński h.Awdaniec/ *przed 01-12-1750 Lesznia par.Suraż +1813   
584Leszczyński Paweł *1790 Lesznia pow.Bielsk Podlaski   
585Leszczyński Stanisław *1899 Jedlno k/Radomska + Rosin   
586Leszczyński Tadeusz *1915 +1935   
587Leszczyński Wiktor *10-11-1858 Lesznia pow.Bielsk Podlaski + Jedlno k/Radomska   
588Leszczyński Wiktor *1839   
589Leszczyński Wiktor *1926 +10-1943 Zgorzelec   
590Leszczyński Wincenty *1861   
591Leszczyński Wojciech *1743   
592Leszczyński Zbigniew, Aleksander *1925 Nietyszyn +8-1995 Radomsko   
593Leszczyński Zygmunt *07-07-1893 Broniszów par.Mykanów +1940 Katyń   
594Leszczyński Zygmunt *1831   
595Leśkiewicz Marian  +1940 Starobielsk   
596Lewandowska Stanisława /Ziołecka/ *1832 Poznań +1892 Zaniemyśl   
597Lewandowski Julian *1822 +1892   
598Lilpop Matylda, Nepomucena /Sławska/ *16-05-1870 Poznań   
599Lisowska Katarzyna /Aksamitowska/ *około 1765  
600Lubiatowska Agnieszka /Ciesielska/ *około 1803  
601Lubiatowska Katarzyna +przed 1821  
602Lubiatowska Marianna *około 1749  
603Lubiatowski Andrzej *około 1747 +po 1828  
604Lubiatowski Walenty *około 1791  
605Ludyga ?   
606Ludyga Kazimiera /Palacz/   
607Łabińska Tekla /Karłowska/ *około 1780 +25-10-1843   
608Łopacińska Anna /Figas/Bartkowska/ *około 1813 +przed 1888  
609Łopacińska Apolonia /Zwolińska/ *1850  
610Łopacińska Franciszka *08-11-1893 Rzadkwin +04-09-1972 Strzelno  
611Łopacińska Franciszka /Jarzębińska/ *około 1853 +przed 1885  
612Łopacińska Marianna  
613Łopacińska Marianna /Dobroć/ *około 1819 +przed 1849  
614Łopacińska Rozalia /Ławińska/ *1843  
615Łopacińska Stanisława *28-06-1901 Rzadkwin +11-10-1990 Strzelno /Strzelno/  
616Łopacińska Wiktoria /Stopińska/ *1859 + Sukowy  
617Łopaciński Antoni *1854  
618Łopaciński Henryk *18-04-1927 Strzelno + Elmshorn  
619Łopaciński Jan *1850 + Sukowy  
620Łopaciński Kazimierz * Rzadkwin  
621Łopaciński Marcin *około 1822  
622Łopaciński Roch  
623Łoś Alfred *09-05-1896 +1939  
624Łoś August /Łoś h.Dąbrowa/ *15-04-1869 +13-07-1928  
625Łoś Janusz *01-11-1903 +27-09-1939 Warszawa   
626Łoś Leszek, Leon *03-10-1897 +10-03-1965  
627Łoś Maria /Zaleska/ *18-03-1876 +02-02-1962  
628Łoś Maria, Halina *08-12-1908  
629Łoś Maria, Stanisława /Madalińska/ *15-11-1906 Dębicz +1953   
630Łoś Stefan *19-07-1901 Bobin pow. pińczowski +09-03-1955 Wrocław  
631Łoś Tadeusz *24-06-1905 +09-08-1960  
632Madalińska Florentyna (Franciszka), Marianna *29-04-1842 Chlewiska par. Kaźmierz +06-06-1886   
633Madalińska Helena *24-10-1870 Potarzyca +11-11-1870 Potarzyca   
634Madalińska Helena /Przychodna/ *07-10-1898 +21-01-1973 Śrem   
635Madalińska Izabela *30-01-1915 Chłapowo +01-04-1991 Szamotuły   
636Madalińska Izabela, Bronisława /Karłowska/ *29-08-1887 Mystki +07-03-1973 Szamotuły   
637Madalińska Jadwiga +1925   
638Madalińska Janina, Jadwiga *13-05-1913 Turew pow.Kościan +16-12-1953 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Bielawy)/   
639Madalińska Julianna /Lubiatowska/ *około 1829 Dubin ?   
640Madalińska Kordula /Sośnicka/ *01-10-1840 Borek +02-05-1909 Dębicz /Mączniki/   
641Madalińska Krystyna /Drecka/ *13-03-1926 Tuczno +19-02-2007 Warszawa   
642Madalińska Leokadia /Sokołowska/ *11-12-1922 + Australia   
643Madalińska Ludwika, Florentyna /Kucharska/ *03-04-1849 Brześnica +19-02-1941 Bydgoszcz /Śrem/   
644Madalińska Maria, Janina, Małgorzata /Karłowska/ *12-07-1885 Mystki +08-03-1965 Środa /Mączniki/   
645Madalińska Maria, Ludwika *17-11-1878 Śrem +12-01-1881   
646Madalińska Marjanna *1862 Szczepankowo +29-04-1864 Szczepankowo   
647Madalińska Nepomucena, Joanna /Billewicz (Bilewicz)/ *około 1801 +15-03-1865 Poznań   
648Madalińska Petronella, Franciszka *26-05-1820 Świerczyna +10-06-1886 Orchowo   
649Madalińska Tekla /Graczyk/ *21-09-1897 Chełmno +1983 Bydgoszcz   
650Madalińska Teofila, Weronika *25-03-1825 Wyciążkowo par.Leszno   
651Madalińska Wanda *1913 +11-07-1975 Szamotuły /Szamotuły/   
652Madalińska Wanda /Kucharska/ +18-02-1936   
653Madalińska Wiktoria /Morawska/ *17-12-1874 Gniezno +06-09-1957 Bydgoszcz /Bydgoszcz/   
654Madalińska Wiktoria /Skotnicka/ *1762   
655Madalińska Zofia *13-04-1909 Sieradz +03-04-1910 Sieradz   
656Madaliński Aleksander *1921 +1989 Warszawa   
657Madaliński Antoni *08-11-1888 +06-07-1952 Śrem   
658Madaliński Antoni , Józef *1739 +19-07-1804 Borowe   
659Madaliński Ignacy, Nepomucen *25-11-1838 Chlewiska par. Kaźmierz +13-05-1912 Śrem   
660Madaliński Józef /Madaliński h.Laryssa/ *1794 +26-12-1863 Szczepankowo /Ostroróg/   
661Madaliński Józef *06-01-1829 Obrowo par.Obrzycko +05-11-1902 Dębicz /Mączniki/   
662Madaliński Józef *29-01-1880 Dębicz   
663Madaliński Józef +1943   
664Madaliński Juliusz (Julian), Antoni *22-05-1833 Obrowo par.Obrzycko   
665Madaliński Kazimierz *12-01-1869 Środa +08-08-1960 Bydgoszcz /Bydgoszcz/   
666Madaliński Kazimierz, Jan *10-03-1912 Sieradz +05-09-1939   
667Madaliński Ludwik, Ignacy *24-01-1869 Potarzyca +26-06-1889 Dębicz /Mączniki/   
668Madaliński Marcin *około 1790 +1854   
669Madaliński Mikołaj, Xawery, Stanisław *20-12-1797 Mirosławice +1866   
670Madaliński Stanisław *08-11-1929 Śrem +19-01-1995 Śrem /Śrem/   
671Madaliński Stanisław *28-04-1823 Wyciążkowo par.Goniębice pow.Leszno   
672Madaliński Stanisław, Józef *25-01-1913 Dębicz +20-10-1939 Środa   
673Madaliński Stanisław, Konstanty *06-11-1871 Potarzyca +24-10-1937 Poznań /Mączniki/   
674Madaliński Stefan I *05-10-1865 Potarzyca +27-03-1876 Śrem   
675Madaliński Stefan II, Włodzimierz *18-11-1877 Dębicz +10-06-1917 Poznań /Mączniki/   
676Madaliński Tadeusz *17-10-1870 Brzeźnica +23-04-1952 Bydgoszcz /Śrem/   
677Madaliński Walerian, Mikołaj *01-12-1821 Niepruszewo   
678Madaliński Władysław (Marian), Ignacy *15-08-1914 +04-05-2005 Australia   
679Madaliński Władysław, Ksawery *03-12-1881 Śrem +13-12-1971 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Bielawy)/   
680Madaliński Zygmunt *15-07-1875   
681Makowska Wiktoria  
682Makowski Józef  
683Małach Marianna /Nawrocka/  
684Małota Andrzej *10-10-1929 +18-11-1996   
685Markowska Maria /Gółkowska/ *1936 +2013   
686Maśluch Joanna, Elżbieta /Umięcka/ *19-11-1963 Warszawa +09-04-2011   
687Mellerowicz Antoni *1800   
688Mellerowicz Urszula /Kucharska/ *1803   
689Mełnicki Jan, Kazimierz *10-01-1916 Toruń +07-09-1993 Brodnica  
690Męczyńska Konstancja /Leszczyńska/ *1878 Lesznia pow.Bielsk Podlaski +1958 Chełm   
691Męczyński Antoni *1866 +1916 Warszawa   
692Męczyński Tadeusz *1911 +1995 Geteborg   
693Mickiewicz Adam, Antoni *23-06-1954 Bojadła +01-12-2007 Sulechów   
694Mickiewicz Leon *08-04-1921 Wilno +06-04-1957 Poznań   
695Mieczkowska Antonina /Znaniecka/ *1896 +1976  
696Mielcarek Marian  +11-2014   
697Mielcarzewicz Aleksy   
698Mielcarzewicz Kornelja, Ludwina /Czochron/ *01-11-1810 Sepno par.Sobota  +06-07-1877 Gądki   
699Mielcarzewicz Roch *około 1800   
700Milewska Elżbieta *1897 +1935  
701Milewska Ewa *1892  
702Milewska Halina *1889 +1961  
703Milewska Halina (Helena), Marja, Emilja /Braunek/ *25-05-1894 Babin +12-02-1980 Winnipeg    
704Milewska Józefa /Sarnowska/ *1818 +1895 Berlin  
705Milewska Lucyna *1889 +1920  
706Milewska Maria /Sęcka/ *1866 +1917  
707Milewska Maria /Bobrzyńska/  
708Milewska Paulina *1896 +1956  
709Milewska Stefania /Wierusz-Kowalska/ *1864 +1915  
710Milewska Wanda, Antonina, Prakseda *30-09-1861 Poznań +22-07-1942 Kórnik  
711Milewska Zofia *1891  
712Milewski Alfred *1893 +1959  
713Milewski Bronisław *1853 +26-10-1926  
714Milewski Jan *1894 +1964  
715Milewski Janusz, Krystyna, Witold *17-04-1887 Kijewo +22-07-1952 Poznań   
716Milewski Józef *1859 +1916  
717Milewski Józef, (Inek) *10-04-1892 +4-1940 Katyń  
718Milewski Kazimierz *1849 +30-01-1930 Poznań  
719Milewski Ludwik *1851 +1900  
720Milewski Stanisław *1856 +1921  
721Milewski Witold *1891 +1931  
722Milewski Witold, Franciszek *04-10-1817 Poznań +19-04-1889 Poznań  
723Misztal Stefan *1929 +1985 Wrocław   
724Moraczewska Katarzyna /Ługowska/ *około 1784   
725Moraczewska Walentyna, Teofila *05-02-1818 Nieczajna par. Objezierze  
726Moraczewski Aleksander *około 1792  
727Moraczewski Anastazy *1817 Nieczajna par.Objezierze +13-12-1817 Nieczajna par. Objezierze  
728Morawska Bogumiła, Zofia /Rubach/ +17-11-1938 Bydgoszcz /Gniezno/  
729Morawska Irena /Baranowska/  
730Morawska Irena /Adamska/ *02-09-1888 Poznań +15-11-1963 Witkowo  
731Morawska Magdalena /Bielawska/ *około 1850 +17-10-1892 Gniezno  
732Morawska Weronika /Begale/ *11-01-1888 Rozdrażew +12-01-1972 Poznań  
733Morawski Czesław +26-11-1954 Jarocin  
734Morawski Jan *5-1926 +27-09-1944 Warszawa  
735Morawski Jan, Kanty *około 1836 +05-03-1905 Śrem  
736Morawski Kazimierz *24-02-1884 Gniezno +10-08-1934 Witkowo  
737Morawski Mieczysław  
738Morawski Stanisław, Jan *11-10-1916 Jutrosin +25-08-1971 Poznań  
739Morawski Stefan *1873 Gniezno +01-08-1930 Bydgoszcz /Gniezno/  
740Morawski Wacław *09-09-1877 +11-11-1948 Poznań  
741Muentzberg Daniel, Jakub  
742Muentzberg Marcjanna, Barbara /Jelnicka/  
743Myczkowska Elżbieta, Krystyna, Kazimiera /Czochron/ *01-04-1920 Goślub par. Piątek +22-03-1996 Szczecin   
744Nawrocka Barbara, Józefa Rozalia *1821  
745Nawrocka Katarzyna /Madalińska/ *przed 1798 +po 1840  
746Nawrocka Kazimiera  
747Nawrocka Regina /Woźny/  
748Nawrocka Teofila /Piątkowska/ *około 1827  
749Nawrocki Franciszek *06-01-1824 Cykówko +07-10-1897 Kórnik  
750Nawrocki Jan *przed 1782 +05-06-1865 Brześnica  
751Nawrocki Józef *1814 Potulice  
752Nawrocki Maciej *około 1752 +1825 Potulice  
753Nawrocki Michał *1793  
754Nawrocki Paweł *około 1801  
755Niemirycz Andrzej *21-03-1923 Dolin +20-06-1987 Prząśnik pow.Legnica   
756Niemirycz Magdalena /Dąbrowska h.Kuszaba/ *25-05-1923 +24-07-2001   
757Niemirycz Stanisław *1892 +1950   
758Niemirycz Stanisław *1951 +1998   
759Niemirycz Zofia /Karpińska/ *1896 +11-01-1986   
760Niesiołowska Konstancja /Piątkowska/ *około 1825  
761Niesiołowski Ignacy *około 1822  
762Niezgódka Czesław *7-1918 +02-09-2007 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Wiślana)/  
763Niezgódka Ignacy  
764Niezgódka Janina *około 1930 +około 1962  
765Niezgódka Stefan *około 1923 +około 1950  
766Niezgódka Weronika /Bojanowska/ * Bojanowo k/Poznania  
767Nn Andrzej  
768Notopulos Aleksandra, Ludwika /Galińska/ *19-04-1923 Baszkowo +29-06-1980 Kraków   
769Notopulos Nikos *05-05-1917 Karditsa Grecja +30-08-1988 Kraków   
770Nowak Bonifacy *19-07-1927 Chraplewo +21-04-2005 /Brody/   
771Nowak Emilia /Janowicz/ *1867  
772Nowak Franciszka /Bagrowska/  
773Nowak Franciszka, Maria /Borowiak/ *około 1835  
774Nowak Kazimierz *14-01-1864 Ojrzanowo +27-02-1964 Bydgoszcz  
775Nowak Maciej *około 1822 par. Łabiszyn  
776Nowak Maria *1870 Ojrzanowo  
777Nowak Wojciech *1867 Ojrzanowo  
778Nowakowska Joanna /Łosińska/ *1916 +1986  
779Nowakowska Maria /Braunek/ *16-07-1899 Babin +1961   
780Nowakowski Bronisław +1976   
781Nowakowski Kazimierz *1905 +1974  
782Nowicka Maria /Madalińska/ *25-06-1928 Śrem +2016 Śrem   
783Nowicki Stanisław *4-1934 Borek +04-12-2003 Śrem /Śrem/   
784Obrąpalska Paulina /Milewska/ *1847 +1926  
785Ogińska Antonina /Umińska/ *około 1861 Kłodawa ?   
786Ogiński Adam *około 1858   
787Olewińska Małgorzata /Karłowska/ *1953 +2004   
788Osłowska Anna /Karłowska/ *przed 1688 +przed 1717   
789Palacz Jan   
790Palacz Stanisława, Maria /Wicherska/ *05-06-1872 Potarzyca +31-01-1950 Bydgoszcz   
791Palacz Stefan   
792Palacz Tadeusz   
793Paliszewska Aleksandra, Maria *28-01-1923 Hutka +03-08-2010 Sulechów   
794Paliszewska Irena , Marja /Braunek/ *27-04-1896 Babin +14-03-1971 Sulechów /grobowiec rodzinny Lubasz k.Czarnkowa/   
795Paliszewska Maria /Wyssogota-Zakrzewska/ *03-08-1854 Osiek  +28-04-1931 Gębice  
796Paliszewski Stefan *05-02-1883 Hutka +15-02-1953 Sulechów /grobowiec rodzinny Lubasz k.Czarnkowa/   
797Paliszewski Witold, Tadeusz *18-09-1921 Hutka +01-12-2006 Swarzynice /Klenica/   
798Paliszewski Władysław *28-12-1845 Gębice +05-09-1908 Gębice  
799Paszkiewicz Konrad +2001 Mablethorpe   
800Paszkiewicz Władysława /Leszczyńska/ *1924 +około 2001 Mablethorpe   
801Pernaczyńska Joanna /Koehler/ *1887   
802Pernaczyński Stanisław *11-04-1872 Września +1930 Poznań   
803Piątkowska Elżbieta /Orwatoska/ *przed 1775  
804Piątkowska Paulina /Krysztofowicz/ *około 1803  
805Piątkowski Kazimierz *przed 1772  
806Piątkowski Michał *około 1792  
807Plichowska Marianna /Aksamitowska/ *około 1765  
808Polaszek Danuta, Kazimiera /Galińska/ *28-01-1925 Wyskoć +16-12-2003 /Wyskoć/   
809Poraj-Dobrzelewska Krystyna /Gółkowska/ *1923 +1996   
810Poraj-Dobrzelewski Jerzy *1910 +1972   
811Półtarowicz Jan /Półtorak/ *27-01-1927 Rybnik +23-12-1993 Katowice   
812Półtorak Aniela /Rożańska/ *19-09-1899 +15-03-1985 Katowice   
813Półtorak Antoni   
814Półtorak Krzysztof *13-01-1926 Rybnik +2008 Londyn   
815Prądzyńska Halina, Kordula /Madalińska/ *17-06-1911 Dębicz +14-07-2005 Opacz k/Warszawy   
816Prądzyński Andrzej *29-11-1917 Kościerzyn par.Charłupia Mała +06-10-1981 Warszawa   
817Prus Alojzy *29-01-1877 Grabownia k.Rybnika +po 1940 Kazachstan  
818Prus Franciszek  
819Prus Ignacy  
820Prus Jadwiga /Ficek/  
821Prus Lucyna (Lola), Gdańsk /Rożańska/ *30-06-1898 +około 1982 Katowice   
822Prus Wincenty *1902 +po 1945   
823Prusinowska Helena /Karłowska/ *po 1620 +po 1674   
824Prusinowski Stanisław +przed 1674   
825Przetocka Helena, Elżbieta /Konarska/  
826Przetocki Maciej  
827Rapacka Jadwiga, Teodora /Chełmicka/ *1852   
828Rolińska Ludwika /Karłowska/ *około 1870   
829Rościszewska Zofia /Braunek/ *1903 +1996   
830Rościszewski Stefan *1894 +1941   
831Rożańska Helena, Faustyna /Braunek/ *15-02-1871 Pogrzybów +05-06-1952 Katowice   
832Rożańska Jadwiga /Drojecka/ *15-10-1836 Chłapowo  
833Rożański Andrzej (Tutu) *30-09-1908 Gliwice +po 1980 Londyn   
834Rożański Marian  *02-07-1864 Padniewo pow.Mogilno +10-05-1927 Lubliniec   
835Rożański Stanisław   
836Rożański Stanisław, Kostka *około 1831 +27-10-1894 Padniewo pow.Mogilno  
837Rożański Zygmunt *około 1860  
838Rubrycka Maria /Galińska/ *14-11-1921 Poznań +22-12-2015   
839Rubrycki Edmund *15-10-1910 Mościszki +15-10-1984 Lwówek   
840Rubrycki Grzegorz  *17-11-1949 Śmigiel +6-2012   
841Rudnicka Zofia, Honorata /Znaniecka/ *1867  
842Rydz Stefan   
843Rymarkiewicz Jan *przed 1825 +1889   
844Rymarkiewicz Wiktoria /Ziołecka/ *około 1813   
845Rzyska Zofia /Milewska/ *1891 +1979  
846Sielecki Juliusz    
847Sikorska Aleksandra /Chełmicka/ *1923 +22-10-2005 Bydgoszcz   
848Sikorski Edmund *1915 +1993 Bydgoszcz   
849Sławska Konstancja, Tekla, Wiktoria /Ziołecka/ *17-03-1848 Poznań +22-05-1913   
850Sławski Roger, Stanisław *24-03-1871 Poznań +1963   
851Sławski Stanisław *1841 +09-09-1913   
852Sławski Stanisław *11-12-1881 Poznań +09-03-1943 Oświęcim   
853Smoleńska Jadwiga /Karłowska/ *przed 1770   
854Smykowska Marianna (Maria) /Walczak/ *około 1835   
855Smykowska Regina + /Orchowo/   
856Smykowska Wiktoria /Burzyńska/ *17-10-1878 Bielsko par.Ostrowo Mogileńskie   
857Smykowska Zofia /Łopacińska/ *28-03-1921 Strzelno +21-12-1991 Bydgoszcz /Strzelno/   
858Smykowski Jakub  *29-07-1871 Orchowo   
859Smykowski Józef *około 1835 +przed 1897   
860Smykowski Seweryn   
861Smykowski Walerian *30-11-1920 Orchowo +14-02-1962 Strzelno /Strzelno/   
862Sołtan Helena /Leszczyńska/ *01-01-1920 Lipki k.Warszawy +21-06-1994 Szczecin   
863Sołtan Irena *28-01-1944 Kobryń +15-09-1945 Kobryń   
864Sołtan Stanisław *25-09-1916 Barszcze +09-02-1988 Szczecin   
865Sosnowska Józefa /Madalińska/ *około 1800 +1853   
866Sośnicka Tekla *6-1835 Kolnice par.Nowe Miasto  
867Sośnicka Wiktoria /Radoszewska/ *około 1809 +26-01-1882 Koszkowo par.Borek  
868Sośnicki Jakub (Józef) *około 1803  
869Sośnicki Maksymilian *20-01-1837 Kolnice par.Nowe Miasto +02-02-1838 Kolnice par.Nowe Miasto  
870Sośnicki Piotr, Paweł *6-1833 Góra +18-09-1883 Koszkowo par.Borek  
871Speichert Aniela /Szumska/ *09-09-1890 +20-12-1978   
872Speichert Janina /Szumska/   
873Speichert Krzysztof *07-07-1926 +29-03-1991   
874Speichert Mieczysław *21-01-1884 +10-12-1927   
875Speichert Stefania /Dembińska/ *09-07-1913 +23-01-1993   
876Stasiak Jan  
877Stasiak Stanisława /Nowak/ *1899 Ojrzanowo +1968  
878Stopińska Agata /Polaszek/ * Gostyń ?  
879Stopińska Maria /Bocińska/ *1863  
880Stopiński Michał +około 1886  
881Stopiński Walerian *1866  
882Strauch Teresa /Wojtkowska/ *1932 Poznań +1985 Pruszków  
883Szamrak Irena (Ina), Maria /Wicherska/ *03-04-1901 Krotoszyn +09-10-1983 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Bielawy)/   
884Szamrak Jan, Mieczysław *27-12-1898 Poznań +04-05-1976 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Bielawy)/   
885Szatkowska Anna /Kociszewska/ *21-01-1921 Kościeliska Nowe +01-10-2008 Lublin   
886Szatkowska Stanisława, Aniela /Kucharska/ *02-05-1881 Giełczew +08-01-1947 Lublin /Lublin, cmentarz przy Lipowej/   
887Szatkowski Jerzy, Józef *20-03-1921 Lublin +18-06-1979 Lublin /Lublin, cmentarz przy Lipowej/   
888Szatkowski Stanisław *1889 Lwów   
889Szlagowska Aleksandra, Benigna /Karłowska/ *09-10-1897 +1970   
890Szlagowski Jan, Nepomucen *30-04-1892 +1944 Warszawa   
891Sznajder Janina /Nowakowska/ *1942 Inowrocław +2005 Inowrocław  
892Szuman Helena, Katarzyna Kordula /Braunek/ *01-12-1842 Wieszkowo par.Lubiń +21-07-1916 Poznań   
893Szuman Norbert *1829 +16-02-1897   
894Szumska Irena +31-07-2015   
895Szumska Kazimiera /Braunek/ *24-05-1863 Bojanice   
896Szumski Tadeusz   
897Święcicka Aleksandra, Konstancja Marja /Braunek/ *15-02-1796 Grudna par.Rogoźno   
898Święcicki Antoni, Emil, Jan *08-03-1823 Gorzyczki +03-10-1871 Dębina las par. Wiry   
899Święcicki Ignacy   
900Święcicki Józef, Dominik, Antoni *16-03-1822 Gorzyczki +20-07-1837 Oczkowice   
901Święcicki Tadeusz, Xawery, Florian *26-08-1826 Oczkowice   
902Tabaczyńska Władysława /Znaniecka/ *1853 +1919  
903Taczanowska Wanda /Chełmicka/ *1897 +1978   
904Taczanowski Kazimierz *20-02-1891 +02-01-1948   
905Tańska Zofia /Szumska/ +12-07-2015   
906Tomaszewska Agnieszka /Bilewicz/ *około 1800 Świerczyna ? +po 1845  
907Tomaszewska Helena /Lehmann/ *1860 Śrem  
908Tomaszewski Jan *1860  
909Tomaszewski Tadeusz, Jan, Ludwik *1889  
910Trafas Jadwiga /Karłowska/ *1911 +1983   
911Trzebińska Helena /Karłowska/ *23-12-1847 +11-06-1933 Będzitowo /Lisewo Kościelne/   
912Trzebińska Julia /Karłowska/ *27-11-1809 Dobiejewo +25-01-1879 Będzitówko   
913Trzebińska Róża /Karłowska/   
914Trzebiński Erazm *około 1848 +10-08-1913 Będzitowo   
915Trzebiński Gabriel *przed 1780   
916Trzebiński Ignacy *około 1801 Będzitowo +1865 Będzitowo   
917Trzebiński Jan *po 1831   
918Trzebiński Józef *po 1831   
919Turska Józefa /Aksamitowska/  
920Ulatowska Katarzyna, Salomea *08-09-1803 Leśniewo par. Łubowo   
921Ulatowska Ludwina, Maria, Agnetis /Czochron/ *13-04-1776 Poznań   
922Ulatowska Marjanna, Magdalena *04-08-1802 Lulin par. Żydowo   
923Ulatowski Ignacy, Walerian *14-12-1768   
924Ulatowski Piotr *02-06-1800 Śmieszkowo par.Czarnków   
925Ulatowski Rafał, Seweryn *24-10-1798 Śmieszkowo   
926Umięcki Tadeusz *28-05-1931 Warszawa +21-02-2007   
927Umińska Irena /Leszczyńska/ *12-10-1895 Józefin par.Rudka +11-11-1967 Lublin   
928Umińska Irena /Kulig/ *04-09-1928 +18-06-1977 Poznań   
929Umińska Leokadia /Kwiecień/ *28-02-1923 Olchowiec +17-11-2005 Zamość    
930Umińska Maria, Ludwika /Madalińska/ *14-06-1910 Sieradz +07-06-1998 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Bielawy)/   
931Umińska Marianna /Stelągowska/ *31-07-1870 Chełm +08-02-1916 Siedlce   
932Umińska Maryanna, Rozalia /Bajer (Bawarowska)/ *20-03-1832 Zgierz +05-02-1858 1962   
933Umińska Pelagia /Ostrowska/ *około 1840   
934Umińska Róża /Wojtkowska/ *03-07-1933 Poznań +25-02-2012 /Lublin, cmentarz przy Unickiej/   
935Umińska Wiktoria /Jabłońska/ *około 1797   
936Umiński Stefan, Aleksander *28-11-1897 Chełm +03-07-1940 Chełm   
937Umiński Antoni *10-12-1900 Chełm +26-11-1982 Chełm   
938Umiński Antoni /Umiński h.Cholewa/ *około 1783 +przed 1850 Zgierz   
939Umiński Antoni, Tytus *06-07-1826 Grabów    
940Umiński Brunon, Adam *1825 Grabów  +02-04-1846 Zgierz   
941Umiński Edmund *11-02-1855 Strzałków par. Noworadomsk (Radomsko) +07-09-1911 Łącko k/Szczawnicy   
942Umiński Henryk *07-05-1896 Chełm +4-1940 Charków   
943Umiński Jerzy, Leszek *13-02-1927 Chełm +09-12-2014 Radzymin   
944Umiński Zygmunt *08-04-1925 Chełm +12-06-1993 Poznań   
945Umiński Zygmunt *09-11-1889 Lublin +22-01-1967 Lublin   
946Urbański Zbigniew  
947Ustarbowska Magdalena, Małgorzata /Braunek/ *13-07-1763 Behle +27-02-1833   
948Ustarbowski Jan, Krzysztof   
949Walczak Marianna  
950Walczak Walenty  
951Walicka Aleksandra, Marianna /Leszczyńska/ *1903 Jedlno k/Radomska +01-02-1972 Lębork   
952Walicka Kazimiera /Steć/ *12-01-1932 Kiełpiniec +22-12-2007 Zgon /Wyszków/   
953Walicka Maria *02-12-1923 Kobryń +1923 Kobryń   
954Walicka Zofia *02-12-1923 Kobryń +1923 Kobryń   
955Walicki Czesław, Teodor *29-01-1929 Stoczek Węgrowski +05-06-1999 Wyszków   
956Walicki Norbert *07-02-1898 Nowosiółki k.Kobrynia +22-11-1945 Ostrołęka   
957Walter Izabela /Ziołecka/   
958Welker Irena, Zofia /Milewska/ *11-07-1921 Jarosławiec  +23-10-2008   
959Welker Raymond *1929 +około 2006   
960Wicherkiewicz Maria, Julia /Sławska/ *1875 +1962   
961Wicherska Helena, Marja, Florentyna /Madalińska/ *09-05-1874 Śrem +27-06-1960 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Bielawy)/   
962Wicherska Michalina, Antonina /Madalińska/ *29-09-1834 Par. Obrzycko +27-09-1922 Katowice   
963Wicherska Zuzanna /Belka/  
964Wicherski Bolesław +25-03-1933   
965Wicherski Bonawentura, Jakub *12-12-1841 Katarzynów pow.Rawicz +17-01-1897 Września   
966Wicherski Mieczysław +23-02-1934   
967Wicherski Wincenty  
968Wicherski Władysław *1869 +23-11-1930 Krystynki   
969Wicherski Władysław (Duku), Ludwik *13-01-1899 Krotoszyn +18-09-1983 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Bielawy)/   
970Wieczorek Feliks *1880 +1974   
971Wieczorek Wanda, Franciszka /Braunek/ *01-09-1908 Babin +2001   
972Wikarejczak Jan  
973Wilczewska Anna /Wiśniewska/ *17-06-1898 Lemborg +10-08-1992 Brodnica  
974Wilczewska Justyna /Sokulska/  
975Wilczewska Karola /Milewska/ *1887 +1970  
976Wilczewska Kazimiera /Nawacka/ *01-10-1921 Mszano +25-11-1983 Brodnica  
977Wilczewska Szarlota /Erdmann/ *31-05-1917 Brodnica +25-09-1982 Brodnica  
978Wilczewski Adam *1924 Brodnica +1924 Brodnica  
979Wilczewski Franciszek +25-11-1932 Srebrniki  
980Wilczewski Franciszek *04-10-1931 Brodnica +10-02-2003 Siemiatycze  
981Wilczewski Jan *12-06-1890 Orzechowo +18-04-1954 Brodnica  
982Wilczewski Jan *03-06-1927 Brodnica +1989 Hamburg /Hamburg, cmentarz Wiedenthal/  
983Wilczewski Tomasz *18-09-1959 Brodnica +22-12-1991 Brodnica  
984Wiśniewska Helena /Szostakowska/  
985Wiśniewski Maksymilian  
986Wiśniewski Teofil  
987Wojtkowska Filonia /Stanisz/ *1895 Łódź +1967 Lublin  
988Wojtkowski Andrzej *1891 Jezioro pow.Mikstat +1975 Lublin  
989Wyszyńska Jadwiga, Seweryna /Braunek/ *14-10-1876 Zielniki +1963   
990Wyszyński Józef +przed 1945   
991Wyszyński Witold *1871 +1930   
992Wyszyński Witold +1939   
993Zaborowska Klara /Joneman/  
994Zaborowska Teodozja /Krzyżanowska/ *około 1807 +15-04-1862 Łubkowszczyzna pod Nieświeżem  
995Zaborowski Antoni *1800  
996Zaborowski Jan, Grzegorz Józef  
997Zalewska Teresa /Karłowska/ +przed 1751   
998Zawadil Irena /Braunek/ *1899 +1976 Warszawa   
999Zawadil Jerzy *1922 Żółkiew +1993 Warszawa   
1000Zawadil Oskar +1939   
1001Zawadzka Bona /Karłowska/ +01-09-1866 Giżewo   
1002Zawadzki Józef   
1003Zbigniewicz Urszula, Teresa /Milewska/ *11-04-1926 Jarosławiec  +17-06-2013 Winnipeg    
1004Zinczuk Aleksander *18-09-1893  
1005Ziołecka Aniela, Hutten /Czapska h.Leliwa/ *03-10-1855 +03-11-1934 Poznań /Poznań św.Marcin/   
1006Ziołecka Anna /Mieczkowska/ *1896 +1966   
1007Ziołecka Ewa /Lossow h. Ryś/ *22-03-1822 Tworzanice +25-05-1890 Kościan /Racoć/   
1008Ziołecka Halina   
1009Ziołecka Leonia /Schmidt/ *około 1860 +po 1905   
1010Ziołecka Matylda /Aksamitowska h.Gryf/ *1813 +1851   
1011Ziołecka Matylda, Wincencja *21-09-1835 Wyspa Zaniemyska +27-02-1837 Poznań   
1012Ziołecka Nepomucena, Zofia /Czochron/ *06-05-1780 Poznań +po 1849   
1013Ziołecka Tekla *około 1816   
1014Ziołecka Wanda /Janczakowska/ *około 1865 +21-07-1925 /Czerlejno/   
1015Ziołecki Aleksander *1924 +17-06-1991 Tatry   
1016Ziołecki Apolinary *1802 +04-09-1807 Poznań   
1017Ziołecki Bernard *1838 +1917   
1018Ziołecki Bolesław, Władysław *24-09-1890 Węgierskie +12-09-1891 Węgierskie   
1019Ziołecki Hipolit, Józef Walenty *08-02-1804 Poznań +13-09-1807 Poznań   
1020Ziołecki Jan, Wiktoryn, Edward *06-09-1846 Poznań   
1021Ziołecki Karol, Jan, Chryzostom *1802 +01-01-1870 Leszno   
1022Ziołecki Rajmund, Bolesław *30-08-1854 Kościan +1907   
1023Ziołecki Roman *1885 +1980   
1024Ziołecki Roman, Florenty *23-02-1805 Poznań +24-04-1879 Kościan   
1025Ziołecki Roman, Maciej *15-07-1842 Poznań +03-03-1910 Zakopane /Poznań Św.Wojciech/   
1026Ziołecki Stanisław *około 1769 +30-05-1849 Poznań   
1027Ziołecki Stanisław *1881 +1914   
1028Ziołecki Teofil, Tomasz *20-12-1806 Poznań +28-12-1806 Poznań   
1029Ziołecki Władysław, Karol, Roger *30-03-1844 Poznań +1870   
1030Ziołecki Włodzimierz *około 1890 +1941   
1031Znaniecka Aniela *1900 +2005  
1032Znaniecka Antonina /Czaykowska/ *11-06-1835 +05-04-1918  
1033Znaniecka Halina *1893 +1894  
1034Znaniecka Helena /Janta-Połczyńska/ *24-11-1870 +1943  
1035Znaniecka Helena *1904 +1932  
1036Znaniecka Maria *1890 +1894  
1037Znaniecki Adam *1898 +1956  
1038Znaniecki Adam, Sobiesław *20-08-1862 +20-04-1919  
1039Znaniecki Hygin *11-01-1826 +21-11-1881  
1040Znaniecki Józef *1894 +1939  
1041Znaniecki Leon *1892 +1973  
1042Znaniecki Piotr *1911 +1986  
1043Żabo Henryk *15-06-1921 Radom  +24-04-2001 Brodnica  
1044Żabo Magdalena *06-01-1965 Brodnica +06-01-1965 Brodnica  
Polecane strony: Strona Rodu Chełmickich  Dynamiczny Herbarz Rodzin Polskich  Potomkowie Sejmu Wielkiego
moje firmowe strony o drukarkach: Online  Etykiety ogrodnicze    sklep z akcesoriami dla Szkółek   SEIKO drukarki igłowe i rejestratory czasu
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" firmy PL-SOFT S.C